Новини

Всі новини

В Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері відбувся чин наречення у єпископа

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у нареченні у єпископа доцента КДА архімандрита Діонісія (Пилипчука) та архімандрита Андрія (Василашку)+ВІДЕО

Доцента КДА обрано вікарієм Київської Митрополії

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 17 грудня 2018 року (Журнал №74) доцента КДА архімандрита Діонісія (Пилипчука) обрано єпископом Переяслав-Хмельницьким, вікарієм Київської Митрополії.

Пам’ять святої великомучениці Варвари

Єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в храмі на честь святої великомучениці Варвари Першого Дарницького благочиння, що при міській онколікарні на Березняках, з нагоди престольного свята.

Неділя 29-а після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Публікації

Всі публікації

Студентські проповіді

Проповідь вихованця 3-А класу Київської духовної семінарії Олександра Нартюка за вечірніми молитвами в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері 30 листопада 2018 року.

Список дипломів, виданих КДАіС з 2008 по 2018 рр.

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, у зв’язку з процедурою державного визнання документів про вищу духовну освіту, виданих вищими духовними навчальними закладами, опубліковані дипломи денного та заочного відділення, видані КДАіС з 2008 по 2018 рр.

Вітальне слово Предстоятеля УПЦ з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на урочистому річному Акті Київських духовних шкіл в день пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії (ВІДЕО).

До КДАіС надходять вітальні слова з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл

Вітальне слово ректора Московської духовної академії архієпископа Верейського Амвросія з нагоди Актового дня Київської духовної академії.