Новини

Всі новини

Великий Четвер. Спомин Тайної Вечері (+ Відео)

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Вечірнє богослужіння напередодні Великого Четверга

Уставне вечірнє богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері звершив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Відбулась загальна сповідь для студентів та вихованців Київських духовних шкіл

За традицією, у Велику Середу, студенти і вихованці Київських духовних шкіл підійшли до Таїнства Сповіді, щоб наступного дня разом причаститись Тіла і Крові Христових.

Викладачі Київських духовних шкіл удостоєні богослужбових нагород

За Літургією Передосвячених Дарів у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Блаженніший Митрополит Онуфрій вручив богослужбові нагороди священнослужителям Київської єпархії.

Публікації

Всі публікації

Апробаційна стаття

Апробаційна стаття аспіранта Київської духовної академії ієрея Володимира Луценка на тему: "Биотехнологии как вызов естественному процессу рождения человека".

Вітаємо викладача Семінарії архімандрита Назарія (Омеляненка) з 30-річчям!

Київські духовні школи щиро вітають Вас з 30-ю річницею від Дня Вашого народження!

Вітаємо економа КДА архімандрита Іларіона (Костреця) з Днем народження!

Київські духовні школи щиро вітають Вас з Днем Вашого народження!

Слово на вручення жезла єпископу Згурівському Амвросію, вікарію Бориспільської єпархії

За Божественною літургією 13 квітня 2019 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся з традиційним словом до новопоставленого єпископа Амвросія та вручив йому архієрейський жезл.