Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року за № 652 «Про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами» Міністерство освіти і науки України проводить процедуру державного визнання зазначених документів.

 

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, з метою ефективного пошуку інформації, офіційний сайт Київських духовних шкіл оприлюднює серії та номери дипломів Київських духовних шкіл денного та заочного відділення.

 

Наразі публікуємо серії та номери дипломів, видані в Київській духовній академії і семінарії з 2008 по 2019 рр., з вказівкою кому і у якому році такі були видані.

 

ВИПУСКНИКИ КИЇВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ АКАДЕМІЇ,

ЯКІ ЗАХИСТИЛИ КАНДИДАТСЬКІ ДИСЕРТАЦІЇ

 

 

рік№ дипломусанпрізвище, ім’я, по-батьковівідділення
2007299ігум.Климент (Вечеря Олег Олександрович)заочне
2008300архім.Євлогій (Пацан Василь Олексійович)денне
 ДК № 301Мірецький Михайло Павловичзаочне
 ДК № 302ієром.Єфрем (Просянок Роман Васильович)заочне
 ДК № 303ієром.Тихон (Іршенко Олександр Валерійович)заочне
 ДК № 304свящ.Лобанов Юрій Анатолійовичзаочне
 ДК № 305свящ.Кожушний Олег Володимировичзаочне
 ДК № 306ігум.Нектарій (Селезньов Миколай Васильович)заочне
 ДК № 307свящ.Антощук Андрій Олександровичденне
 ДК № 308Воробій Ростислав Ярославовичденне
 ДК № 309Зозуля Андрій Олександровичденне
 ДК № 310Івашук Віктор Федоровичденне
 ДК № 311свящ.Колибаба Олексій Івановичденне
 ДК № 312свящ.Мокрицький Василь Володимировичденне
 ДК № 313Несторук Петро Івановичденне
 ДК № 314Рафальський Руслан (Павло) Валентиновичденне
 ДК № 315Савицький Руслан (Ростислав) Вікторовичденне
 ДК № 316свящ.Симонович Аполлінарій Вячеславовичденне
 ДК № 317дияк.Ференц Василь Васильовичденне
 ДК № 318прот.Царьов Вадим Івановичзаочне
 ДК № 319свящ.Бочков Павло Володимировичзаочне
2009ДК № 320прот.Козарь Павло Дмитрович
 ДК № 321прот.Рудаков Роман Анатолійовичзаочне
 ДК № 322прот.Сопіга Микола Федоровичзаочне
 ДК № 323прот.Терлецький Володимир Михайловичзаочне
 ДК № 324свящ.Ларін Олександр В’ячеславовичзаочне
 ДК № 325свящ.Карпець Олександр Сергійовичзаочне
 ДК № 326дияк.Небавський Андрій Олександровичзаочне
 ДК № 327Лебедєв Денис Володимировичзаочне
 ДК № 328ієром.Арсеній (Бочкарь Андрій Олександрович)денне
 ДК № 329свящ.Віннічук Сергій Володимировичденне
 ДК № 330Джуреінович Неманяденне
 ДК № 331Костов Андрій Миколайовичденне
 ДК № 332Твердохліб Євген Олександровичденне
 ДК № 333архім.Ярослав (Алєксєєнко Олег Миколайович)
2010ДК № 334ігум.Маркел (Павук Володимир Юрійович)
 ДК № 335ігум.Сильвестр (Стойчев Олександр Миколайович)
 ДК № 336Архієп.Димитрій (Дроздов Миколай Григорович)
 ДК № 337ієром.Авель (Усачов Ілля Геннадійович)заочне
 ДК № 338прот.Ігнатов Володимир Володимировичзаочне
 ДК № 339свящ.Федік Василь Миколайовичзаочне
 ДК № 340ієром.Амвросій (Вайнагій Василь Васильович)денне
 ДК № 341Бобрик Андрій Івановичденне
 ДК № 342Чорногор Анатолій Миколайовичденне
 ДК № 343Шовкеник Ярослав Дмитровичденне
2011ДК № 344Борозенець Тарас Анатолійовичденне
 ДК № 345Арабаджи Дмитро Васильовичзаочне
 ДК № 346єп.Никодим (Горенко Віктор Васильович)заочне
 ДК № 347ігум.Філарет (Гаврин Дмитро Вікторович)заочне
 ДК № 348прот.Причишин Сергій Максимовичзаочне
2012ДК № 349свящ.Коваль Валерій Олександровичденне
 ДК № 350Ковач Олексій Анатолійовичденне
 ДК № 351Кривошея Олександр Віталійовичденне
 ДК № 352Сабанюк Василь Петровичденне
 ДК № 353Чорний Сергій Володимировичденне
 ДК № 354прот.Дацюк Олександр Анатолійовичзаочне
 ДК № 355прот.Рубський В’ячеслав Миколайовичзаочне
 ДК № 356прот.Ющик Сергій Миколайовичзаочне
2013ДК № 357Березовський Орест Вікторовичденне
 ДК № 358Борак Роман Володимировичденне
 ДК № 359свящ.Дяченко Володимир Вікторовичденне
 ДК № 360ієром.Леонтій (Тупкало Микола Іванович)денне
 ДК № 361Музольф Андрій Олеговичденне
 ДК № 362Надь Олег Оттовичденне
 ДК № 363Ричок Олег Сергійовичденне
 ДК № 364Чопей Богдан Васильовичденне
 ДК № 365протодияконЯковчук Василь Володимировичденне
2014ДК № 366свящ.Фоменко Єгор (Георгій) Андрійовичзаочне
 ДК № 367свящ.Бондар Олександр Віталійовичденне
 ДК № 368свящ.Долгіх Володимир Валерійовичденне
 ДК № 369Казьмірук Степан Ігоровичденне
 ДК № 370свящ.Коцаба Віталій Дмитровичденне
 ДК № 371Малков Антон Олеговичденне
 ДК № 372ієром.Назарій (Омеляненко Максим Васильович)денне
 ДК № 373свящ.Паркачев Олексій Леонідовичденне
 ДК № 374Сухомлин Станіслав (Анастасій) Миколайовичденне
 ДК № 375ієром.Феодосій (Марченко Євген Леонідович)денне
 ДК № 376прот.Лопушанський Олександр Анатолійовичзаочне
 ДК № 377свящ.Поліщук Віталій Анатолійовичзаочне
 ДК № 378Бертман Андрій Івановичденне
 ДК № 379Фігурек Петарденне
2015ДК № 380Комаров Павло Вікторович
 ДК № 381свящ.Удовиченко Максим Володимировичзаочне
 ДК № 382єп.Олексій (Шпаков Олексій Олексійович)заочне
 ДК № 383свящ.Кузнєцов Іван Олександровичзаочне
 ДК № 384Абрамов Костянтин Віталійовичденне
 ДК № 385свящ.Богаченко Сергій Миколайовичденне
 ДК № 386Брижатий Олександр Миколайовичденне
 ДК № 387Гавриленко Андрій Сергійовичденне
 ДК № 388дияк.Глухенький Олександр Сергійовичденне
 ДК № 389Горзов Віталій Віталійовичденне
 ДК № 390ієром.Дамаскін (Лебедь Іван Геннадійович)денне
 ДК № 391Дейнека Станіслав Олександровичденне
 ДК № 392ієром.Інокентій (Підтоптаний Максим Васильович)денне
 ДК № 393ієром.Костянтин (Коваль Віктор Дмитрович)денне
 ДК № 394Лікоть Юрій Сергійовичденне
 ДК № 395ієром.Феофан (Меджидов Роман Ельдарович)денне
 ДК № 396Хижняк Ярослав Григоровичденне
 ДК № 397Шахворостов Іван Володимировичденне
2016ДК № 398протод.Кириленко Олександр Вікторовичденне
 ДК № 399свящ.Квашнін Іван Петровичденне
 ДК № 400прот.Попович Василь Юрійовичденне
 ДК № 401свящ.Пентюк Борис Миколайовичзаочне
 ДК № 402Куліш Олександр Сергійовичденне
 ДК № 403Фенота Володимир Віталійовичденне
 ДК № 404ігум.Анастасій (Бєдніков В’ячеслав Вікторович)заочне
 ДК № 405свящ.Тригуба Олександр Леонідовичденне
 ДК № 406Букалов Віктор Володимировичденне
 ДК № 407Ковач Сергій Васильовичденне
 ДК № 408Май-Борода Мирослав Сергійовичденне
2017ДК № 409єп.Феодосій (Снігірьов Денис Леонідович)заочне
 ДК № 410прот.Яблуновський Сергій Володимировичзаочне
 ДК № 411прот.Пристінський Іван Олександровичзаочне
 ДК № 412прот.Тарасов Ігор Олеговичзаочне
 ДК № 413Романенко Володимир Іванович
2018ДК № 414ієром.Філарет (Волошин Віктор Вікторович)денне
 ДК № 415свящ.Базюк Юрій Михайловичденне
 ДК № 416прот.Яковенко Дмитро Васильович
 ДК № 417ієрейСавчук Руслан (Роман) Олександровичденне
 ДК № 418ієром.Пантелеімон (Мельник Сергій Анатолійович)денне
 ДК № 419ієром.Силуан (Пасенко Микита Васильович)денне
 ДК № 420Ільчишин Сергій Васильовичденне
ДК № 421прот.Носенко Олександр Олександровичзаочне
2019ДК № 422свящ.Демиденко Антон Павловичзаочне
 ДК № 423прот.Панько Сергій Володимировичзаочне
 ДК № 424прот.Горіа Іван Георгійовичзаочне
 ДК № 425Матвеєв Володимир Адольфовичзаочне
 ДК № 426свящ.Баган Владислав Володимировичзаочне
 ДК № 427ієром.Афанасій (Стрельцов Сергій Анатолійович)денне
 ДК № 428ієрейБойчура Максим Володимировичденне
 ДК № 429ієрейЛуценко Володимир Юрійовичденне
 ДК № 430Швець Назарій Миколайовичденне

 

ВИПУСКНИКИ КИЇВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ АКАДЕМІЇ,

ЯКІ ЗАХИСТИЛИ ДИПЛОМНІ РОБОТИ

 

рік№ дипломусанпрізвище, ім’я, по-батькові відді-лення
2008ДА № 875свящ.Швець Іоанн Миколайовичзаочне
 ДА № 876свящ.Унгурян Сергій Серафимовичзаочне
 ДА № 877свящ.Рось Олександр Володимировичзаочне
 ДА № 878свящ.Слободенюк Олександр Миколайовичзаочне
 ДА № 879свящ.Причишин Сергій Максимовичзаочне
 ДА № 880свящ.Пирлог Іоанн Васильовичзаочне
 ДА № 881Назарчук Андрій Петровичзаочне
 ДА № 882свящ.Єрьоменко Андрій Володимировичзаочне
 ДА № 883свящ.Вилку Віталій Михайловичзаочне
 ДА № 884Науменко Віктор Ігоровичзаочне
 ДА № 885свящ.Резніков Олександр Юрійовичзаочне
 ДА № 886свящ.Дем’яник Михайло Васильовичзаочне
 ДА № 887свящ.Мостовий Петро Богдановичзаочне
 ДА № 888Шітив Віктор Адальбертовичзаочне
 ДА № 889свящ.Ігнатьєв Олександр Борисовичзаочне
 ДА № 890свящ.Голод Олександр Юрійовичзаочне
 ДА № 891свящ.Довженко Дмитро Івановичзаочне
 ДА № 892свящ.Іванченко Григорій Зіновійовичзаочне
 ДА № 893Броновицький Дмитро Валерійовичзаочне
 ДА № 894дияк.Руденко Олександр Олександровичзаочне
 ДА № 895Сомош Василь Михайловичзаочне
 ДА № 896свящ.Мовчан Геннадій Анатолійовичзаочне
 ДА № 897прот.Бекерей Андрій Вікторовичзаочне
 ДА № 898ієром.Хрисанф (Пазюк Анатолій Юрійович)заочне
 ДА № 899свящ.Біньковський Іван Дмитровичзаочне
 ДА № 900Деркач Андрій Володимировичденне
 ДА № 901Ерак Небойшаденне
 ДА № 902Йович Мілошденне
 ДА № 903Країшник Міленкоденне
 ДА № 904Маркович Маркоденне
 ДА № 905Мілешич Боянденне
 ДА № 906Мітрович Саводенне
 ДА № 907Пантич Младенденне
 ДА № 908Пецич Данієлденне
 ДА № 909прот.Дудаш Віталійзаочне
 № 910свящ.Русаловський Василь Анатолійовичденне
 ДА № 911ієром.Петро (Петрич Перо)заочне
 ДА № 912ігум.Варлаам (Пономарьов Володимир Георгійович)заочне
 ДА № 913свящ.Шмигельський Тарасій Васильовичзаочне
 ДА № 914прот.Адамчук Олександр Івановичзаочне
 ДА № 915прот.Зубкович Ігор Станіславовичзаочне
2009№ 916ієром.Василій (Ващик Віктор Євстахійович)заочне
 ДА № 917свящ.Бабій Михайло Миколайовичзаочне
 ДА № 918свящ.Дімов Олександр Івановичзаочне
 ДА № 919свящ.Онищенко Олег Миколайовичзаочне
 ДА № 920Надич Іван Богдановичзаочне
 ДА № 921свящ.Алексій Сергій Васильовичзаочне
 ДА № 922свящ.Савченко Максим Миколайовичзаочне
 ДА № 923прот.Фарат Григорій Олексійовичзаочне
 ДА № 924свящ.Хорольський Євген Миколайовичзаочне
 ДА № 925свящ.Доломанський Владислав Миколайовичзаочне
 ДА № 926свящ.Шавула Петро Миколайовичзаочне
 ДА № 927Палінчак Олексій Миколайовичзаочне
 ДА № 928Мудрик Володимир Григоровичзаочне
 ДА № 929прот.Ткачук Володимир Єгоровичзаочне
 ДА № 930прот.Анучин Олег Івановичзаочне
 ДА № 931прот.Перегіняк Петро Івановичзаочне
 ДА № 932прот.Гавриліца Георгій Миколайовичзаочне
 ДА № 933ієром.Павло (Григор’єв Олександр В’ячеславович)заочне
 ДА № 934свящ.Тишкун Роман Вікторовичзаочне
 ДА № 935свящ.Степаненко Тарасій Володимировичзаочне
 ДА № 936свящ.Пилипак Василій Васильовичзаочне
 ДА № 937свящ.Мельник Олександр Валерійовичзаочне
 ДА № 938свящ.Пинтя Костянтин Васильовичзаочне
 ДА № 939свящ.Росоловський Михайло Івановичзаочне
 ДА № 940свящ.Пузиков Євген Сергійовичзаочне
 ДА № 941свящ.Шарапанівський Володимир Андрійовичзаочне
 ДА № 942Гришко Олександр Анатолійовичзаочне
 ДА № 943прот.Гревцов Олег Анатолійовичзаочне
 ДА № 944прот.Андрєєв Сергій Олександровичзаочне
 ДА № 945ігум.Вікентій (Брилєєв В’ячеслав Володимирович)заочне
 ДА № 946ієром.Анатолій (Пономаренко Анатолій Миколайович)заочне
 ДА № 947свящ.Ткачук Олександр Єгоровичзаочне
 ДА № 948свящ.Дробітько Костянтин Івановичзаочне
 ДА № 949прот.Губка Георгій Петровичзаочне
 ДА № 950свящ.Суєтін Олексій Євгенійовичзаочне
 ДА № 951свящ.Поляков Сергій Михайловичзаочне
 ДА № 952свящ.Загороднюк Віталій Анатолійовичзаочне
 ДА № 953свящ.Шапталов Юрій Олександровичзаочне
 ДА № 954свящ.Риженков Борис Віталійовичзаочне
 ДА № 955Тобіш Спартак Єфимовичзаочне
 ДА № 956Олещук Володимир Васильовичзаочне
 ДА № 957архім.Феодосій (Лукащук Олександр Михайлович)заочне
 ДА № 958прот.Байцим Олег Леонідовичзаочне
 ДА № 959прот.Васильчук Дмитро В’ячеславовичзаочне
 ДА № 960свящ.Костюченко Тимофій Миколайовичзаочне
 ДА № 961прот.Гондю Михайло Васильовичзаочне
 ДА № 962ігум.Яків (Стратила Андрій Іванович)заочне
 ДА № 963ієром.Никон (Абрамов Григорій Олександрович)заочне
 ДА № 964свящ.Віхоть Георгій (Юрій) Ростиславовичзаочне
 ДА № 965свящ.Панасюк Віктор Леоновичзаочне
 ДА № 966свящ.Пузанов Володимир Григоровичзаочне
 ДА № 967Калантир Віталій Олексійовичзаочне
 ДА № 968Вінницький Сергій Михайловичзаочне
 ДА № 969Гаффаров Михайло Тахировичзаочне
 ДА № 970Палатов Юрій Вікторовичзаочне
 ДА № 971Ярема Назарій Петровичзаочне
 ДА № 972свящ.Давидюк Олександр Володимировичзаочне
 ДА № 973прот.Присяжнюк Яків Федоровичзаочне
 ДА № 974архім.Прохор (Костюченко Володимир Григорович)заочне
 ДА № 975Благовірний Володимир Миколайовичденне
 ДА № 976свящ.Бринзей Василь Івановичденне
 ДА № 977свящ.Гичко Микола Олександровичденне
 ДА № 978Данило Іван Івановичденне
 ДА № 979Діденко Олександр Олександровичденне
 ДА № 980Капакли Віталій Григоровичденне
 ДА № 981Кватирко Костянтин Анатолійовичденне
 ДА № 982Кириленко Олександр Вікторовичденне
 ДА № 983свящ.Кошілка Олександр Івановичденне
 ДА № 984свящ.Кругленко Ярослав Юрійовичденне
 ДА № 985Мадуда Юрій Юрійовичденне
 ДА № 986Младженович Мітарденне
 ДА № 987Поліщук Роман Всеволодовичденне
 ДА № 988Радович Дамянденне
 ДА № 989Савич Боянденне
 ДА № 990свящ.Середюк Олександр Івановичденне
 ДА № 991Сиротенко Олег Анатолійовичденне
 ДА № 992ієрод.Спиридон (Ходанич Віталій Михайлович)денне
 ДА № 993Судома Олександр Леонідовичденне
2010ДА № 994свящ.Смей Валерій Васильовичзаочне
 ДА № 995ігум.Анастасій (Пономаренко Олег Анатолійович)заочне
 ДА № 996свящ.Ковальов Володимир Віталійовичзаочне
 ДА № 997прот.Ромашин Євгеній Івановичзаочне
 ДА № 998прот.Матієску В’ячеслав Васильовичзаочне
 ДА № 999свящ.Богословський Володимир В’ячеславовичзаочне
 ДА № 1000прот.Каптарь Віктор Сергійовичзаочне
 ДА № 1001прот.Шеховцов Михайло Олексійовичзаочне
 ДА № 1002свящ.Писаренко Олексій Олександровичзаочне
 ДА № 1003свящ.Рижуч Микола Івановичзаочне
 ДА № 1004дияк.Прока Олексій Федоровичзаочне
 ДА № 1005прот.Богуш Георгій (Юрій) Дмитровичзаочне
 ДА № 1006ігум.Варлаам (Костенко Станіслав Володимировичзаочне
 ДА № 1007свящ.Грушицький Василь Ігоровичзаочне
 ДА № 1008свящ.Тудоряну Іван Федоровичзаочне
 ДА № 1009Ткачук Володимир Івановичзаочне
 ДА № 1010прот.Єжкун Сергій Миколайовичзаочне
 ДА № 1011свящ.Денисенко Денис Сергійовичзаочне
 ДА № 1012Ковтун Анатолій Івановичзаочне
 ДА № 1013свящ.Ведерніков Сергій Миколайовичзаочне
 ДА № 1014свящ.Зінченко Андрій Анатолійовичзаочне
 ДА № 1015Рудницький Андрій Михайловичзаочне
 ДА № 1016прот.Дмітрієв Сергій Михайловичзаочне
 ДА № 1017прот.Ільїнський Павел Артуровичзаочне
 ДА № 1018прот.Сологуб Серафим Івановичзаочне
 ДА № 1019ієром.Олександр (Даньшин Дмитро Володимирович)заочне
 ДА № 1020дияк.Демиденко Антон Павловичзаочне
 ДА № 1021прот.Мазний Сергій Миколайовичзаочне
 ДА № 1022прот.Рубський В’ячеслав Миколайовичзаочне
 ДА № 1023прот.Самборин Іван Михайловичзаочне
 ДА № 1024Потапов В’ячеслав Михайловичзаочне
 ДА № 1025Шрамко Ігор Олександровичзаочне
 ДА № 1026Агапов Деніс Павловичденне
 ДА № 1027Анджич Маркденне
 ДА № 1028Воят Павло Михайловичденне
 ДА № 1029Григор’єв Олександр Анатолійовичденне
 ДА № 1030Заріч Мілорадденне
 ДА № 1031Казьмірук Борис Ігоровичденне
 ДА № 1032Калинюк Аркадій Івановичденне
 ДА № 1033Кимач Андрій Васильовичденне
 ДА № 1034дияк.Машинський Віталій Михайловичденне
 ДА № 1035Михайлов Сергій Олеговичденне
 ДА № 1036свящ.Муха Сергій Вікторовичденне
 ДА № 1037Попеску Микола Васильовичденне
 ДА № 1038свящ.Пчельников Олександр Васильовичденне
 ДА № 1039Савенков Сергій Вікторовичденне
 ДА № 1040Фігурек Петарденне
 ДА № 1041Харило Андрій (Анджей) Олександровичденне
 ДА № 1042прот.Баранецький Ігор Івановичзаочне
 ДА № 1043ієром.Іов (Маланка Іван Іванович)заочне
 ДА № 1044Коваль Яків Володимировичденне
 ДА № 1045Загорац Златкоденне
2011ДА № 1046архім.Гавриїл (Коневиченко Ігор Леонідович)заочне
 ДА № 1047архім.Діодор (Васильчук Віталій Семенович)заочне
 ДА № 1048прот.Дюкарев Валентин Геннадійовичзаочне
 ДА № 1049прот.Книш Валерій Миколайовичзаочне
 ДА № 1050прот.Мельничук В’ячеслав Петровичзаочне
 ДА № 1051прот.Сажин Олег Петровичзаочне
 ДА № 1052прот.Сергійчук Василь Васильовичзаочне
 ДА № 1053прот.Топоров Олег Володимировичзаочне
 ДА № 1054прот.Черчага Валерій Костянтиновичзаочне
 ДА № 1055ігум.Ісаакій (Яворський В’ячеслав Панасович)заочне
 ДА № 1056ігум.Феодосій (Чернєйкін Олександр Олександрович)заочне
 ДА № 1057ієром.Костянтин (Карпович Костянтин Станіславович)заочне
 ДА № 1058свящ.Верповський Валентин Миколайовичзаочне
 ДА № 1059свящ.Гамарнік Дмитро Олексійовичзаочне
 ДА № 1060свящ.Дячук Іван Святославовичзаочне
 ДА № 1061свящ.Крамарук Ігор Миколайовичзаочне
 ДА № 1062свящ.Мандзюк-Ільницький Володимир Миколайовичзаочне
 ДА № 1063свящ.Слободянюк В’ячеслав Васильовичзаочне
 ДА № 1064свящ.Хоменко Володимир Миколайовичзаочне
 ДА № 1065свящ.Шкода Володимир Вадимовичзаочне
 ДА № 1066протодияк.Бистров Олексій Сергійовичзаочне
 ДА № 1067протодияк.Радченко Сергій Вікторовичзаочне
 ДА № 1068дияк.Куява Роман Володимировичзаочне
 ДА № 1069дияк.Чеботар Сергій Анатольовичзаочне
 ДА № 1070Єськов Сергій Сергійовичзаочне
 ДА № 1071Мусієнко Ігор Володимировичзаочне
 ДА № 1072Ружицький Іван Івановичзаочне
 ДА № 1073свящ.Аракелов Сергій Володимировичзаочне
 ДА № 1074ієром.Іларіон (Мокрицький Роман Володимирович)денне
 ДА № 1075Казьмірук Олександр Ігоровичденне
 ДА № 1076свящ.Арендарук Денис Володимировичденне
 ДА № 1077свящІванов Сергій Вікторовичзаочне
 ДА № 1078Гаращук Олександр Вікторовичденне
 №1079Чепурний Віктор Григоровичденне
2012ДА № 1080Бурлака Вадим Яковичденне
 ДА № 1081Грабеж Неманяденне
 ДА № 1082свящ.Гуз Сергій Васильовичденне
 ДА № 1083Каразій Василь Вікторовичденне
 ДА № 1084Ковач Анатолій Анатолійовичденне
 ДА № 1085Лукинчук Штефан Георгійовичденне
 ДА № 1086свящ.Мартинюк Михайло Олеговичденне
 ДА № 1087Оріхан Іван Юрійовичденне
 ДА № 1088Петкович Даворденне
 ДА № 1089свящ.Пилипенко Віталій Сергійовичденне
 ДА № 1090Продич Неманяденне
 ДА № 1091Радованович Спасояденне
 ДА № 1092свящ.Яковчук Володимир Володимировичденне
 ДА № 1093Таслицький Мірон Ігоровичденне
 ДА № 1094прот.Зінчук Петро Леонтійовичзаочне
 ДА № 1095ієром.Анастасій (Бєдніков В’ячеслав Вікторовичзаочне
 ДА № 1096прот.Артерчук Петро Ростиславовичзаочне
 ДА № 1097Вихівський Валерій Володимировичзаочне
 ДА № 1098прот.Горак Ростислав Романовичзаочне
 ДА № 1099дияк.Діхтяр Павло Вікторовичзаочне
 ДА № 1100Дорошенко Олександр Олександровичзаочне
 ДА № 1101свящ.Дунець Віталій Валентиновичзаочне
 ДА № 1102свящ.Єрьомін Олександр Сергійовичзаочне
 ДА № 1103прот.Карпов Михайло Володимировичзаочне
 ДА № 1104прот.Кітаєв Павло Миколайовичзаочне
 ДА № 1105прот.Коновалов В’ячеслав Івановичзаочне
 ДА № 1106прот.Коротков Іван Васильовичзаочне
 ДА № 1107свящ.Крилов Ігор Анатолійовичзаочне
 ДА № 1108свящ.Лисенок Ігор Миколайовичзаочне
 ДА № 1109прот.Лопушанський Олександр Анатолійовичзаочне
 ДА № 1110свящ.Майданець Микола Анатолійовичзаочне
 ДА № 1111Нечипорук Ростислав Олексійовичзаочне
 ДА № 1112прот.Омельченко Максим Володимировичзаочне
 ДА № 1113Плетенко Костянтин Сергійовичзаочне
 ДА № 1114свящ.Сидоренко Владислав Анатолійовичзаочне
 ДА № 1115прот.Соловйов Олександр Альбертовичзаочне
 ДА № 1116Стельмах Андрій Юрійовичзаочне
 ДА № 1117свящ.Фоменко Юрій (Єгор) Андрійовичзаочне
 ДА № 1118свящ.Шваб Євген Євгенійовичзаочне
 ДА № 1119Щербук Віктор Миколайовичзаочне
 ДА № 1120свящ.Ястребов Олександр Сергійовичзаочне
 ДА № 1121Захарченко Валерій Костянтиновичзаочне
 ДА № 1122архім.Роман (Подлубняк Віктор Анатолійович)денне
 ДА № 1123Полюхович Сергій Івановичденне
 ДА № 1124ієрод.Макарій (Любавцев Антон Сергійович)денне
 ДА № 1125прот.Атрощенко Олександр Леонідовичзаочне
2013№ 1126ієрейЗолотницький Федір Миколайовичзаочне
 ДА № 1126свящ.Герук Юрій Борисовичзаочне
 ДА № 1127прот.Голишев Андрій Вячеславовичзаочне
 ДА № 1128свящ.Добровольський Олександр Петровичзаочне
 ДА № 1129ігум.Дорофей (Черновцан Дмитро Аурелович)заочне
 ДА № 1130свящ.Доценко Леонід Івановичзаочне
 ДА № 1131Забродоцький Василь Васильовичзаочне
 ДА № 1132свящ.Заяць Микола Миколайовичзаочне
 ДА № 1133свящ.Зюзін Юрій Миколайовичзаочне
 ДА № 1134ієром.Інокентій (Селезньов Сергій В’ячеславович)заочне
 ДА № 1135ієром.Іов (Канівець Олег Володимирович)заочне
 ДА № 1136ігум.Іосиф (Шахворостов Михайло Володимирович)заочне
 ДА № 1137Кірик Роман Геннадійовичзаочне
 ДА № 1138прот.Козарь Сергій Дмитровичзаочне
 ДА № 1139свящ.Копитчак Іван Романовичзаочне
 ДА № 1140свящ.Мельничук Георгій Олексійовичзаочне
 ДА № 1141свящ.Новиков Олег Леонідовичзаочне
 ДА № 1142прот.Радчук Віктор Кириловичзаочне
 ДА № 1143свящ.Синюк Микола Павловичзаочне
 ДА № 1144прот.Тарасов Ігор Олеговичзаочне
 ДА № 1145прот.Тукало Володимир Петровичзаочне
 ДА № 1146ієром.Феодор (Кашенок Федір Вікторович)заочне
 ДА № 1147Філатов Юрій Вікторовичзаочне
 ДА № 1148прот.Хортоломей В’ячеслав Івановичзаочне
 ДА № 1149Щербацький Володимир Олександровичзаочне
 ДА № 1150свящ.Яровий Олег Миколайовичзаочне
 ДА № 1151Яровий Олександр Миколайовичзаочне
 ДА № 1152дияк.Базюк Юрій Михайловичденне
 ДА № 1153Бєліков Віталій Васильовичденне
 ДА № 1154ієром.Володимир (Джуричіч Неманя)денне
 ДА № 1155Гайко Олександр Михайловичденне
 ДА № 1156Димитров Дмитро Миколайовичденне
 ДА № 1157Карасьов Сергій Олеговичденне
 ДА № 1158свящ.Карнаух Олександр Сергійовичденне
 ДА № 1159Клименко Кирило Олександровичденне
 ДА № 1160Козачинський Володимир Васильовичденне
 ДА № 1161дияк.Костюк Юрій Володимировичденне
 ДА № 1162Кучурян Георгій Георгійовичденне
 ДА № 1163свящ.Матіюк Олександр Олександровичденне
 ДА № 1164Петкович Радомірденне
 ДА № 1165Репік Денис Володимировичденне
 ДА № 1166Романій Олександр Мироновичденне
 ДА № 1167Сухоняк Іван Івановичденне
 № 1168прот.Діаковський Євген Леонтійовичзаочне
 № 1169прот.Діаковський Володимир Леонтійовичзаочне
 № 1170протод.Діаковський Василь Леонтійовичзаочне
 № 1171Діаковський Павло Леонтійовичзаочне
2014ДА № 1172прот.Нецвєтаєв Павло Дмитровичзаочне
 ДА № 1173Борисюк Микола Віталійовичденне
 ДА № 1174Грибеник Валентин Андрійовичденне
 ДА № 1175ієром.Досифей (Михайлюк Василь Іванович)денне
 ДА № 1176Іванов Драганденне
 ДА № 1177дияк.Легенький Ігор Петровичденне
 ДА № 1178свящ.Лепей Василь Васильовичденне
 ДА № 1179свящ.Ляпін Іван Володимировичденне
 ДА № 1180Максимов Олександр Сергійовичденне
 ДА № 1181Мойсюк Павло Івановичденне
 ДА № 1182Музикант Владислав Юрійовичденне
 ДА № 1183свящ.Попеску Дмитро Васильовичденне
 ДА № 1184Придатко Богдан Васильовичденне
 ДА № 1185Солонський Олександр Олександровичденне
 ДА № 1186дияк.Формазюк Володимир Іовичденне
 ДА № 1187Шевчук Василь Васильовичденне
 ДА № 1188свящ.Юрженко Олег Іллічденне
 ДА № 1189прот.Андрєєв Андрій Анатолійовичзаочне
 ДА № 1190Андрюк Володимир Івановичзаочне
 ДА № 1191ієрод.Авраамій (Григор’єв Антон Валерійович)заочне
 ДА № 1192прот.Біягов Ігор Миколайовичзаочне
 ДА № 1193свящ.Вершинін Сергій Валерійовичзаочне
 ДА № 1194прот.Дмітрієв Олег Анатолійовичзаочне
 ДА № 1195Дубінчук Сергій Анатолійовичзаочне
 ДА № 1196прот.Ігнатюк Володимир Миколайовичзаочне
 ДА № 1197свящ.Кузнецов Іван Олександровичзаочне
 ДА № 1198архім.Кукша (Балан Іван Миколайович)заочне
 ДА № 1199свящ.Мелікян Едуард (Георгій) Валерійовичзаочне
 ДА № 1200єпископМитрофан (Серьогін Михайло Петрович)заочне
 ДА № 1201прот.Ремешевський Максим Олександровичзаочне
 ДА № 1202прот.Шаптефраць Віталій Івановичзаочне
 ДА № 1203свящ.Шевельов Сергій Олексійовичзаочне
2015ДА № 1204Дудрдук Євген Вікторовичденне
 ДА № 1205свящ.Алексєєвський Роман Андрійовичзаочне
 ДА № 1206свящ.Бойков Даниїл Євгеновичзаочне
 ДА № 1207прот.Бондар Павло Віталійовичзаочне
 ДА № 1208свящ.Буга Віталій Георгійовичзаочне
 ДА № 1209свящ.Іванейко Василь Андрійовичзаочне
 ДА № 1210прот.Кабашний (Георгій) Юрій Олексійовичзаочне
 ДА № 1211прот.Катасонов Сергій Івановичзаочне
 ДА № 1212прот.Кашлюк Володимир Сергійовичзаочне
 ДА № 1213свящ.Літвіненко Олександр Сергійовичзаочне
 ДА № 1214свящ.Пентюк Борис Миколайовичзаочне
 ДА № 1215прот.Петруняк Тарас Михайловичзаочне
 ДА № 1216прот.Пецій Михайло Миколайовичзаочне
 ДА № 1217прот.Савков Олег Володимировичзаочне
 ДА № 1218архім.Серафим (Севостьянов Володимир Володимирович)заочне
 ДА № 1219прот.Хланта Сергій Михайловичзаочне
 ДА № 1220Завалка Віталій Ришардовичзаочне
 ДА № 1221Лубін Станіслав Сергійовичзаочне
 ДА № 1222дияк.Пендлишак Олександр Миколайовичзаочне
 ДА № 1223дияк.Безхребтий Іван Володимировичденне
 ДА № 1224ієром.Веніамін (Мазурчак Ярослав Михайлович)денне
 ДА № 1225Гринь Олександр Івановичденне
 ДА № 1226дияк.Забудський Антон Анатолійовичденне
 ДА № 1227ієрод.Інокентій (Семенцов Олексій Ігорович)денне
 ДА № 1228Казан Андрій Петровичденне
 ДА № 1229Коваленко Олександр Миколайовичденне
 ДА № 1230Ковальчук Юрій Володимировичденне
 ДА № 1231свящ.Корнута Василь Івановичденне
 ДА № 1232свящ.Костюк Євсевій Михайловичденне
 ДА № 1233Мажура Валерій Геннадійовичденне
 ДА № 1234Маркін Валерій Германовичденне
 ДА № 1235Мельник Андрій Вікторовичденне
 ДА № 1236Окружко Олександр Віталійовичденне
 ДА № 1237Сас Іван Васильовичденне
 ДА № 1238Соколов Михайло Расифовичденне
 ДА № 1239свящ.Кошенков Дмитро Юрійовичзаочне
2016ДА № 1240свящ.Білинець Іван Михайловичденне
 ДА № 1241дияк.Вейго Кирило Геннадійовичденне
 ДА № 1242свящ.Григорак Дмитро Дмитровичденне
 ДА № 1243Єпік Сергій Вʼячеславовичденне
 ДА № 1244Зубкович Микола Васильовичденне
 ДА № 1245Іваненко Сергій Вікторовичденне
 ДА № 1246свящ.Іваничко Юрій Миколайовичденне
 ДА № 1247Мілічіч Владанденне
 ДА № 1248Павленко Валентин Васильовичденне
 ДА № 1249свящ.Попович Василь Васильовичденне
 ДА № 1250Пріц Василь Михайловичденне
 ДА № 1251Розпутний Денис Володимировичденне
 ДА № 1252Русін Богдан Миколайовичденне
 ДА № 1253свящ.Сирбу Вʼячеслав Олексійовичденне
 ДА № 1254Спасоєвіч Неманяденне
 ДА № 1255свящ.Філіпович Назарій Петровичденне
 ДА № 1256Чорний Олександр Олександровичденне
 ДА № 1257свящ.Шегда Василь Юрійовичденне
 ДА № 1258Цимбал Максим Володимировичденне
 ДА № 1259ієром.Антоній (Моквіц Анатолій Анатолійович)заочне
 ДА № 1260свящ.Баган Владислав Володимировичзаочне
 ДА № 1261прот.Бембіло Ігор Михайловичзаочне
 ДА № 1262архім.Володимир (Могильний Володимир Вікторович)заочне
 ДА № 1263свящ.Гімоян Саркіс Ашотовичзаочне
 ДА № 1264ігум.Гліб (Шматов Борис Олександрович)заочне
 ДА № 1265свящ.Годун Олексій Анатолійовичзаочне
 ДА № 1266свящ.Болотський Дмитро Олександровичзаочне
 ДА № 1267прот.Єфімчук Микола Васильовичзаочне
 ДА № 1268ієрод.Іосиф (Креховецький Владислав Валерійович)заочне
 ДА № 1269архім.Іринарх (Тимчук Денис Іванович)заочне
 ДА № 1270протодияк.Поліщук Іоанн Олеговичзаочне
 ДА № 1271прот.Кудласевич Сергій Миколайовичзаочне
 ДА № 1272прот.Нікітченко Олексій Івановичзаочне
 ДА № 1273ієром.Лука (Лаврешов Олег Едуардович)заочне
 ДА № 1274ієром.Мардарій (Алексеєв Віталій Миколайович)заочне
 ДА № 1275ігум.Мефодій (Пронькін Олексій Михайлович)заочне
 ДА № 1276прот.Симоненко Степан Івановичзаочне
 ДА № 1277прот.Москаленко Андрій Анатолійовичзаочне
 ДА № 1278архім.Никодим (Пустовгар Микола Григорович)заочне
 ДА № 1279свящ.Осташевський Роман Сергійовичзаочне
 ДА № 1280свящ.Павлов Максим Валерійовичзаочне
 ДА № 1281прот.Панько Сергій Володимировичзаочне
 ДА № 1282ієром.Петро (Карпенко В’ячеслав Петрович)заочне
 ДА № 1283свящ.Підліснюк Ігор Олександровичзаочне
 ДА № 1284прот.Пєлєвін Олексій Вікторовичзаочне
 ДА № 1285прот.Плевінскіс Павло Вольдемаровичзаочне
 ДА № 1286Попов Олексій Андрійовичзаочне
 ДА № 1287свящ.Раметов Іван Айбековичзаочне
 ДА № 1288прот.Рисенко Ігор Анатолійовичзаочне
 ДА № 1289свящ.Скоробогатов Володимир Володимировичзаочне
 ДА № 1290свящ.Філоненко Володимир Васильовичзаочне
2017ДА № 1291ієром.Арсеній (Топунов Артем Миколайович)заочне
 ДА № 1292Бойко Павло Ігоровичзаочне
 ДА № 1293ієром.Арсеній (Топунов Артем Миколайович)заочне
 ДА № 1294Бойко Павло Ігоровичзаочне
 ДА № 1295свящ.Головаш Василій Миколайовичзаочне
 ДА № 1296прот.Грушвицький Павло Миколайовичзаочне
 ДА № 1297свящ.Душкін Юрій (Георгій) Вікторовичзаочне
 ДА № 1298дияк.Жадан Сергій Борисовичзаочне
 ДА № 1299дияк.Іванов Іван Олексійовичзаочне
 ДА № 1300Ковальський Валентин Івановичзаочне
 ДА № 1301свящ.Колісник Віталій Миколайовичзаочне
 ДА № 1302свящ.Коровяков Данило Юрійовичзаочне
 ДА № 1303прот.Ляшик Павло Івановичзаочне
 ДА № 1304ігум.Рафаїл (Бєловолов Олег Олексійович)заочне
 ДА № 1305ігум.Серафим (Крутяк Руслан Васильович)заочне
 ДА № 1306дияк.Сливчук Дмитро Михайловичзаочне
 ДА № 1307свящ.Теслюк Андрій Романовичзаочне
 ДА № 1308Черніков Сергій Валерійовичзаочне
2018ДА № 1309протод.Ковальчук Захарій Володимировичденне
 ДА № 1310архім.Макарій (Швайко Олександр Борисович)заочне
 ДА № 1311прот.Грищенко Олексій Михайловичзаочне
 ДА № 1312прот.Скляров Анатолій Івановичзаочне
 ДА № 1313архім.Варлаам (Діденко В’ячеслав Олександрович)заочне
 ДА № 1314свящ.Вашков Сергій Федоровичзаочне
 ДА № 1315свящ.Гаджаман Вадим Леонідовичзаочне
 ДА № 1316свящ.Герасимов В’ячеслав Вікторовичзаочне
 ДА № 1317Григорик Василь Васильовичзаочне
 ДА № 1318свящ.Дежурко Олександр Григоровичзаочне
 ДА № 1319свящ.Камочкін Олександр Вікторовичзаочне
 ДА № 1320прот.Ломага Володимир Васильовичзаочне
 ДА № 1321прот.Марчук Володимир Валентиновичзаочне
 ДА № 1322ієром.Мелетій (Шаповалов Леонтій Миколайович)заочне
 ДА № 1323Мироненко Олександр Павловичзаочне
 ДА № 1324свящ.Озерянський Микола Васильовичзаочне
 ДА № 1325протод.Онищенко Максим Олександровичзаочне
 ДА № 1326Почтовий Віталій Георгійовичзаочне
 ДА № 1327прот.Пучков Володимир Володимировичзаочне
 ДА № 1328прот.Семеній Михайло Володимировичзаочне
 ДА № 1329прот.Скоробогач Віталій Володимировичзаочне
 ДА № 1330свящ.Сухий Юрій Валерійовичзаочне
 ДА № 1331свящ.Таран Павло Савовичзаочне
 ДА № 1332прот.Хомич Олександр Анатолійовичзаочне
 ДА № 1333свящ.Цвєтков Ігор Валерійовичзаочне
 ДА № 1334прот.Чепура Микола Миколайовичзаочне
 ДА № 1335свящ.Чиженко Андрій Миколайовичзаочне
 ДА № 1336Шевляков Олександр Павловичзаочне
 ДА № 1337прот.Шемедюк Іван Вікторовичзаочне
2019ДА№1338Богуславський Олександр Володимировичзаочне
ДА № 1339ієром.Амвросій (Іванов Олександр Геннадійович)заочне
ДА № 1340прот.Бабак Сергій Петровичзаочне
ДА № 1341свящ.Данильченко Василь Олександровичзаочне
ДА № 1342свящ.Дворніков Олександр Вікторовичзаочне
ДА № 1343ієром.Діонісій (Молотов Андрій Миколайович)заочне
ДА № 1344архім.Іаков (Галандзовський Сергій Леонідович)заочне
ДА № 1345Курносов Євгеній Олександровичзаочне
ДА № 1346прот.Копанський Рустик (Руслан) Михайловичзаочне
ДА № 1347свящ.Курило Володимир Миколайовичзаочне
ДА № 1348архім.Лазар (Ніколаєв Юрій Олександрович)заочне
ДА № 1349прот.Мазурков Віталій Юрійовичзаочне
ДА № 1350Маслаков Олексій Миколайовичзаочне
ДА № 1351прот.Мельникович Ігор Сергійовичзаочне
ДА № 1352 свящ.Онисько Олександр Михайловичзаочне
ДА № 1353 прот.Палош Віктор Васильовичзаочне
ДА № 1354свящ.Панчук Віктор Васильовичзаочне
ДА № 1355ієром.Пімен (Буртовий Петро Олександрович)заочне
ДА № 1356прот.Погореловський Максиміан Миколайовичзаочне
ДА № 1357архім.Серафим (Краснов Вадим Борисович)заочне
ДА № 1358свящ.Сиротинський Сергій Олексійовичзаочне
ДА № 1359свящ.Стець Віталій Васильовичзаочне
ДА № 1360архім.Тихон (Лютянський Микола Іванович)заочне
ДА № 1361Ціник Андрій Леонідовичзаочне
ДА № 1362свящ.Шумак Ігор Володимировичзаочне
ДА № 1363Юрій Віталій Григоровичзаочне
ДА № 1364прот.Ярема Сергій Васильовичзаочне
ДА № 1365прот.Ярема Сергій Йосиповичзаочне
ДА № 1366архім.Володимир (Ракк Олексій Вікторович) заочне


ВИПУСКНИКИ КИЇВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ АКАДЕМЇ,

ЯКІ ЗАХИСТИЛИ МАГІСТЕРСЬКІ РОБОТИ

 

рік№ дипломусанпрізвище, ім’я, по-батькові відділен-ня
2015НК №001свящБайлиєв Юсуп (Юрій) Торемурадовичденне
НК №002Бородай Михайло Віталійовичденне
НК №003Вихор Олександр Миколайовичденне
НК №004диякГрабко Василь Васильовичденне
НК №005Дудка Іван Сергійовичденне
НК №006Ільчишин Сергій Васильовичденне
НК №007свящ.Костюк Василь Володимировичденне
НК №008Мазуренко Ігор Васильовичденне
НК №009Мельник Сергій Анатолійовичденне
НК №010Мигович Володимир Івановичденне
НК №011архім.Моісей (Банос Еммануїл)денне
НК №012дияк.Олексієвець Василь Сергійовичденне
НК №013Пасенко Микита Васильовичденне
НК №014Прокопенко Вячеслав Володимировичденне
НК №015Слав Георгій Петровичденне
НК №016Хоменчук Павло Олександровичденне
НК №017Чеботарев Дмитро Олександровичденне
НК №018Шульгач Сергій Івановичденне
2016НК №019ієрод.Агафодор (Поляков Іван Вікторович)денне
НК №020свящ.Антал Іван Івановичденне
НК №021ієрод.Афанасій (Стрельцов Сергій Анатолійович)денне
НК №022Бацман Вадим Сергійовичденне
НК №023Бойко Анатолій Вікторовичденне
НК №024дияк.Бойчура Максим Володимировичденне
НК №025Бондар Богдан Степановичденне
НК №026свящ.Вересюк Андрій Анатолійовичденне
НК №027Генсіцький Павло Володимировичденне
НК №028Григор’єв Олександр Валерійовичденне
НК №029Гриценко Сергій Олександровичденне
НК №030Дехтяренко Денис Олександровичденне
НК №031Коротя Олег Миколайовичденне
НК №032Лех Роман Анатолійовичденне
НК №033дияк.Лукіян Дмитро Ігоровичденне
НК №034дияк.Луценко Володимир Юрійовичденне
НК №035Малиш Іван Юрійовичденне
НК №036свящ.Ногін Єгор В’ячеславовичденне
НК №037Номофілов Максим Юрійовичденне
НК №038свящОмельчук Іван Васильовичденне
НК №039Поприк Іван Вікторовичденне
НК №040свящ.Савчук Руслан Олександровичденне
НК №041дияк.Сович Микола Петровичденне
НК №042свящ.Стрілець Ярослав Валентиновичденне
НК №043свящ.Чамахуд Павло Анатолійовичденне
НК №044Чубиш Микола Миколайовичденне
НК №045Швець Назарій Миколайовичденне
НК №046Шуляк Іван Миколайовичденне
2017НК №047ієром.Симеон (Тріщук Василь Сергійович)денне
НК №048ієрейГерасименко Віталій Анатолійовичденне
НК №049Городнюк Богдан Миколайовичденне
НК №050Гросарчук Микола Михайловичденне
НК №051ієрейДегтярьов Олексій Сергійовичденне
НК №052Драч Костянтин Миколайовичденне
НК №053Комаров Євгеній Вікторовичденне
НК №054Кухотський Дмитро Сергійовичденне
НК №055ієрейМалета Юрій Івановичденне
НК №056Минчук Микола Петровичденне
НК №057ієродияк.Митрофан (Божко Олексій Олексійович)денне
НК №058ієрейПалун Ігор Євгенійовичденне
НК №059Петролюк Юрій Петровичденне
НК №060ієрейПодлєсний Роман Васильовичденне
НК №061ієрейПопдякуник Феодосій Петровичденне
НК №062Ременюк Юрій Анатолійовичденне
НК №063ієрейРоманюк Віталій Олександровичденне
НК №064Самойлов Юхим Олександровичденне
НК №065ієрейСтарушик Іван Федоровичденне
НК №066Сухоняк Василь Івановичденне
НК №067Хила Іван Юрійовичденне
НК №068Цедік Кондрат Віталійовичденне
2018НК №069ієрод.Анатолій (Чирченко Денис Ігорович)денне
НК №070Бондарчук Роман Андрійовичденне
НК №071Головач Василь Георгійовичденне
НК №072Дедеу Олександр Олександровичденне
НК №073Дронюк Сергій Васильовичденне
НК №074Дуда Ілля Віталійовичденне
НК №075Дунець Олександр Валентиновичденне
НК №076Згурський Артем Петровичденне
НК №077Каменчук Іван Ілляденне
НК №078Карастоянов Георгій Володимировичденне
НК №079Клюйко Володимир Миколайовичденне
НК №080Козел Роман Миколайовичденне
НК №081свящ.Левченко Василь Владиславовичденне
НК №082Ломага Петро Васильовичденне
НК №083Мамчич Микола Васильовичденне
 НК №084свящ.Медведь Михайло Валентиновичденне
 НК №085Міщенко Дмитро Володимировичденне
 НК №086Носа Юрій Юрійовичденне
 НК №087Паканич Михайло Михайловичденне
 НК №088Поліщук Аркадій Васильовичденне
 НК №089Прокопенко Микола Сергійовичденне
 НК №090Рождєствєнський Євгеній Миколайовичденне
 НК №091дияк.Розман Сергій Івановичденне
 НК №092Садовніков Дмитро Вікторовичденне
 НК №093свящ.Степанюк Тарас Ігоровичденне
 НК №094Фарбатюк Сергій Григоровичденне
 НК №095свящ.Філіпович Павло Петровичденне
 НК №096Фіщук Андрій Миколайовичденне
 НК №097Чорнобай Сергій Петровичденне
 НК №098Чугайов Дмитро Олександровичденне
 НК №099Шикута Михайло Віталійовичденне
  2019НК №100 Абросімов Дмитро Вікторовичденне
НК №101свящ.Антонюк Михайло Ярославовичденне
НК №102Бабич Іван Івановичденне
НК №103Бацинюк Іван Іллічденне
НК №104свящ.Блага Іван Павловичденне
НК №105свящ.Блага Сергій Івановичденне
НК №106Груздєв Іван Альбертовичденне
НК №107ієрод.Мелетій (Завадський Юрій Валерійович)денне
НК №108свящ.Зеленюк Андрій Миколайовичденне
НК №109Кисляченко Владислав Ігоровичденне
НК №110Кулін Діонісій Івановичденне
НК №111Лавренюк Сергій Олександровичденне
НК №112Лукинчук Іван Георгійовичденне
НК №113Марчук Віктор Анатолійовичденне
НК №114Росоха Серафим Васильовичденне
НК №115Рудюк Роман Костянтиновичденне
НК №116Сірко Михайло Андрійовичденне
НК №117Чугаєв Віктор Владиславовичденне
НК №118Шамайло Роман Васильовичденне
НК №119священникШафар Василь Васильовичденне
НК №120Шевчук Сава Івановичденне
НК №121Щербан Іван Івановичденне

 

ВИПУСКНИКИ КИЇВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ CЕМІНАРІЇ,

ЯКІ ЗАХИСТИЛИ БАКАЛАВРСЬКІ РОБОТИ

 

 

рік№ дипломусанпрізвище, ім’я, по-батьковіВідді-лення
2012НК 001Баглай Кирило ІгоровичДенне
НК № 002Білинець Іван МихайловичДенне
НК № 003Годун Олексій АнатолійовичДенне
НК № 004Борак Тарасій ВолодимировичДенне
НК № 005Доборджгинидзе ГріголДенне
НК № 006Іваненко Сергій ВікторовичДенне
НК № 007Іваничко Юрій МиколайовичДенне
НК № 008Качур Сергій ІвановичДенне
НК № 009Квашнін Іван ПетровичДенне
НК № 010Кобрин Андрій ЯрославовичДенне
НК № 011Ковач Сергій ВасильовичДенне
НК № 012Ковташ Василь ВасильовичДенне
НК № 013Козка Тарас ОлександровичДенне
НК № 014Куліш Олександр СергійовичДенне
НК № 015Кушмелюк Федір МихайловичДенне
НК № 016Кущ Гліб АнатолійовичДенне
НК № 017Май-Борода Мирослав СергійовичДенне
НК № 018Мірзоян Артем АліковичДенне
НК № 019Мороз Данило ОлександровичДенне
НК № 020Павленко Валентин ВалентиновичДенне
НК № 021Павлов Максим ВалерійовичДенне
НК № 022Підліснюк Ігор ОлександровичДенне
НК № 023Попов Іларіон ПавловичДенне
НК № 024Попович Василь ВасильовичДенне
НК № 025Попович Василь ЮрійовичДенне
НК № 026ієром.Серафим (Іваниш Михайло Михайлович)Денне
НК № 027Ткачук Олександр АнатолійовичДенне
НК № 028Тригуба Олександр ЛеонідовичДенне
НК № 029Томашевський Олександр ОлександровичДенне
НК № 030Феєр Іван ІвановичДенне
НК № 031Фенота Володимир ВіталійовичДенне
НК № 032Філіпович Назарій ПетровичДенне
НК № 033свящ.Філоненко Володимир ВасильовичДенне
НК № 034свящ.Шевчук Валентин ВалентиновичДенне
НК № 035Шегда Василь ЮрійовичДенне
 НК № 036 – НК № 053           Таврійська духовна семінарія
 НК № 054 – НК № 073     Полтавська місіонерська духовна семінарія
 НК № 074 – НК № 143            Одеська духовна семінарія
 НК № 144 – НК № 163            Волинська духовна семінарія
 НК № 164 – НК № 198            Почаївська духовна семінарія
2013НК № 199 – НК № 248            Одеська духовна семінарія
 НК № 249 – НК № 268            Волинська духовна семінарія
 НК № 269 – НК № 289     Полтавська місіонерська духовна семінарія
 НК № 290 – НК № 344     Харківська духовна семінарія
 НК № 345 – НК № 357           Таврійська духовна семінарія
НК № 358Бахтіяров Георгій ОлеговичДенне
НК № 359свящ.Байлиєв Юсуп (Юрій) ТоремурадовичДенне
НК № 360Березовський Михайло ЮрійовичДенне
НК № 361дияк.Бобро Георгій ІвановичДенне
НК № 362Бородай Михайло ВіталійовичДенне
НК № 363Вихор Олександр МиколайовичДенне
НК № 364Габрієлян Андрій АртуровичДенне
НК № 365Грабко Василь ВасильовичДенне
НК № 366Грецький Віктор ВолодимировичДенне
НК № 367Дудка Іван СергійовичДенне
НК № 368Дулкай Іван ЮрійовичДенне
НК № 369Ільчишин Сергій ВасильовичДенне
НК № 370Калінін Олександр ГеоргійовичДенне
НК № 371Камінев Дмитро ЮрійовичДенне
НК № 372свящ.Карпусь Віталій ВолодимировичДенне
НК № 373Каюмов Марат (Марк) ЗіннуровичДенне
НК № 374дияк.Ковальчук Маріан ІвановичДенне
НК № 375Козлов Нікіта ВолодимировичДенне
НК № 376свящ.Костюк Богдан АнтоновичДенне
НК № 377дияк.Костюк Василь ВолодимировичДенне
НК № 378Кочубейник Василь ВолодимировичДенне
НК № 379свящ.Кузовський Олександр ВолодимировичДенне
НК № 380Лагненко Олександр ВолодимировичДенне
НК № 381Мазуренко Ігор ВасильовичДенне
НК № 382Марущак Кирило МиколайовичДенне
НК № 383свящ.Матіяш Олександр АнатолійовичДенне
НК № 384Мельник Сергій АнатолійовичДенне
НК № 385Мигович Володимир ІвановичДенне
НК № 386Негря Євген МихайловичДенне
НК № 387Носацький Ігор ІвановичДенне
НК № 388Озерянський Микола ВасильовичДенне
НК № 389Олійник Ігор СтаніславовичДенне
НК № 390Осипенко Микола ВікторовичДенне
НК № 391Пасенко Микита ВасильовичДенне
НК № 392Ржавський Сергій ОлександровичДенне
НК № 393Ряшко Юрій ІвановичДенне
НК № 394дияк.Семененко Вадим ЮрійовичДенне
НК № 395Сметанка Григорій ПетровичДенне
НК № 396Степанюк Максим ОлеговичДенне
НК № 397Трет’яков Максим РомановичДенне
НК № 398Філатов Євгеній ОлександровичДенне
НК № 399Хоменчук Павло ОлександровичДенне
НК № 400Худьо Василь ІвановичДенне
НК № 401Шаповалов Леонтій МиколайовичДенне
НК № 402Шарандак Іван Лук’яновичДенне
НК № 403Щигельський Святослав ВалерійовичДенне
НК № 404Янголенко Олексій ВалерійовичДенне
 НК № 405 – НК № 437           Почаївська духовна семінарія
2014НК № 438 – НК № 477           Почаївська духовна семінарія
 НК № 478 – НК № 498           Таврійська духовна семінарія
 НК № 499 – НК № 581           Харківська духовна семінарія
 НК № 582 – НК № 696           Одеська духовна семінарія
 НК № 697 – НК № 716    Полтавська місіонерська духовна семінарія
 НК № 717 – НК № 746             Волинська духовна семінарія
НК № 747Антал Іван ІвановичДенне
НК № 748Бойко Анатолій ВікторовичДенне
НК № 749Бондар Богдан СтепановичДенне
НК № 750Вересюк Андрій АнатолійовичДенне
НК № 751Гаврилов Владислав ОлександровичДенне
НК № 752Григорик Василь ВасильовичДенне
НК № 753Григор’єв Олександр ВалерійовичДенне
НК № 754Димитров Микола МиколайовичДенне
НК № 755Димитров Олександр МиколайовичДенне
НК № 756Дмитренко Ігор ГеннадійовичДенне
НК № 757Карпенко Максим ВікторовичДенне
НК № 758Коломійчук Ігор РомановичДенне
НК № 759Кольченко Дмитро ВалерійовичДенне
НК № 760свящ.Лисюк Олексій МихайловичДенне
НК № 761Луценко Володимир ЮрійовичДенне
НК № 762Марковський Костянтин ВолодимировичДенне
НК № 763Матвієнко Роман ОлександровичДенне
НК № 764Мельницький Дмитро ОлександровичДенне
НК № 765Мозговенко Кирило ГеннадійовичДенне
НК № 766Ногін Єгор В’ячеславовичДенне
НК № 767Номофілов Максим ЮрійовичДенне
НК № 768Палуб Юрій ЯковичДенне
НК № 769Петрик Володимир ПетровичДенне
НК № 770дияк.Піголенко Олексій МихайловичДенне
НК № 771Поляков Іван ВікторовичДенне
НК № 772Почтовий Віталій ГеоргійовичДенне
НК № 773Романенко Аркадій ІгоровичДенне
НК № 774Сович Микола ПетровичДенне
НК № 775дияк.Стрілець Ярослав ВалентиновичДенне
НК № 776Сухий Юрій ВалерійовичДенне
НК № 777Тетерко Іван ВасильовичДенне
НК № 778Чубиш Микола МиколайовичДенне
НК № 779Чухняй Іван ВолодимировичДенне
НК № 780Швець Назарій МиколайовичДенне
НК № 781Шийка Анатолій АнтоновичДенне
НК № 782Шуляк Іван МиколайовичДенне
НК № 783Ярема Василь ВасильовичДенне
2015НК № 784 – НК № 833    Полтавська місіонерська духовна семінарія
 НК № 834 – НК № 878      Почаївська духовна семінарія
 НК № 879 – НК № 913            Харківська духовна семінарія
 НК № 914 – НК № 938            Волинська духовна семінарія
 НК № 939 – НК № 1048            Одеська духовна семінарія
 НК № 1049 – НК № 1064           Таврійська духовна семінарія
НК № 1065свящ.Криванич Дмитро ВасильовичДенне
НК № 1066Беженар Віталій ІвановичДенне
НК № 1067Безрядін Вадим ЮрійовичДенне
НК № 1068Блага Іван ПавловичДенне
НК № 1069Герасименко Віталій АнатолійовичДенне
НК № 1070Горбаченко Олександр ОлексійовичДенне
НК № 1071Городнюк Богдан МиколайовичДенне
НК № 1072Горщарук Богдан ІвановичДенне
НК № 1073Грищук Мирослав ВолодимировичДенне
НК № 1074Данильчев Олександр ОлеговичДенне
НК № 1075 дияк.Дегтярьов Олексій СергійовичДенне
НК № 1076Зима Богдан ВікторовичДенне
НК № 1077Золотар Віталій ІвановичДенне
НК № 1078Комаров Євгеній ВікторовичДенне
НК № 1079Кузьменко Дем’ян ІллічДенне
НК № 1080Кухотський Дмитро СергійовичДенне
НК № 1081ієром.Макарій (Коломієць Олександр Миколайович)Денне
НК № 1082Малета Юрій ІвановичДенне
НК № 1083Мариконь Іван ІгоровичДенне
НК № 1084Мельник Роман ВолодимировичДенне
НК № 1085ієрод.Митрофан (Божко Олексій Олексійович)Денне
НК № 1086дияк.Палун Ігор ЄвгенійовичДенне
НК № 1087Пісіка Костянтин ЄлисейовичДенне
НК № 1088свящ.Подлєсний Роман ВасильовичДенне
НК № 1089Попдякуник Феодосій ПетровичДенне
НК № 1090Ременюк Юрій АнатолійовичДенне
НК № 1091Роман Дмитро СтепановичДенне
НК № 1092Роман Михайло МихайловичДенне
НК № 1093Романій Володимир ПетровичДенне
НК № 1094Романцов Мар’ян ОлеговичДенне
НК № 1095Рудько Сергій ВолодимировичДенне
НК № 1096ієром.Симеон (Тріщук Василь Сергійович)Денне
НК № 1097Терещук Михайло ОлександровичДенне
НК № 1098ієром.Філарет (Самченко Ігор Костянтинович)Денне
НК № 1099Цедік Кондрат ВіталійовичДенне
НК № 1100Цупер Василь ВасильовичДенне
2016НК № 1101 – НК № 1115    Таврійська духовна семінарія
 НК № 1116 – НК № 1160      Харківська духовна семінарія
 НК № 1161 – НК № 1210            Почаївська духовна семінарія
 НК № 1211 – НК № 1315            Одеська духовна семінарія
 НК № 1316 – НК № 1340           Волинська духовна семінарія
НК № 1341Беценко Дмитро ДмитровичДенне
НК № 1342Бобро Володимир ІвановичДенне
НК № 1343Бондарчук Роман АндрійовичДенне
НК № 1344Борисюк Олексій СергійовичДенне
НК № 1345Борканин Михайло МихайловичДенне
НК № 1346Бормашев Ігнатій ВолодимировичДенне
НК № 1347Василенко Дмитро РуслановичДенне
НК № 1348Вінтілов Сергій ОлександровичДенне
НК № 1349дияк.Вознюк Сергій ВасильовичДенне
НК № 1350Волков Олексій ВолодимировичДенне
НК № 1351Гангур Володимир ВасильовичДенне
НК № 1352Голішовець Віктор РуслановичДенне
НК № 1353Головач Василь ГеоргійовичДенне
НК № 1354свящ.Гур’янов Тимофій ВіталійовичДенне
НК № 1355Дедеу Олександр ОлександровичДенне
НК № 1356Дзюбенко Віталій МиколайовичДенне
НК № 1357Дронюк Сергій ВасильовичДенне
НК № 1358Дуда Ілля ВіталійовичДенне
НК № 1359Завадський Андрій ІвановичДенне
НК № 1360Згурський Артем ПетровичДенне
НК № 1361Ірш Сергій СергійовичДенне
НК № 1362Коваль Іван ЛеонідовичДенне
НК № 1363свящ.Кузнецов Павло ОлексійовичДенне
НК № 1364Лавкай Сергій ЯрославовичДенне
НК № 1365Легкий Тарас ГригоровичДенне
НК № 1366Ломага Петро ВасильовичДенне
НК № 1367Луган Владислав ІллічДенне
НК № 1368Мамчич Микола ВасильовичДенне
НК № 1369Матрос Василь ВікторовичДенне
НК № 1370Медведь Михайло ВалентиновичДенне
НК № 1371Микитюк Савел ДмитровичДенне
НК № 1372Мисів Макарій ІвановичДенне
НК № 1373Міщенко Дмитро ВолодимировичДенне
НК № 1374Никитюк Серафим ОлексійовичДенне
НК № 1375Носа Юрій ЮрійовичДенне
НК № 1376Онищук Роман АнатолійовичДенне
НК № 1377Паканич Михайло МихайловичДенне
НК № 1378Панасюк Максим СергійовичДенне
НК № 1379Пекур Микола ВолодимировичДенне
НК № 1380Поліщук Аркадій ВасильовичДенне
НК № 1381Прадійчук Антон ВікторовичДенне
НК № 1382Сметанюк Василь ФедоровичДенне
НК № 1383свящ.Степанюк Вадим ІгоровичДенне
НК № 1384Степанюк Тарас ІгоровичДенне
НК № 1385Ульянич Іван ВолодимировичДенне
НК № 1386Фарбатюк Сергій ГригоровичДенне
НК № 1387Філіпович Павло ПетровичДенне
НК № 1388Холод Владислав ДмитровичДенне
НК № 1389Хомич Іван ВасильовичДенне
2017НК № 1390 – НК № 1439            Одеська духовна семінарія
 НК № 1440 – НК № 1489   Полтавська місіонерська духовна семінарія
 НК № 1490 – НК № 1517           Сумська духовна семінарія
 НК № 1518 – НК № 1552      Харківська духовна семінарія
 НК № 1553 – НК № 1572            Почаївська духовна семінарія
 НК № 1573 – НК № 1584    Таврійська духовна семінарія
НК № 1585Бабич Іван ІвановичДенне
НК № 1586Бацинюк Іван ІллічДенне
НК № 1587Блага Сергій ІвановичДенне
НК № 1588Гаврильчик Андрій ГеннадійовичДенне
НК № 1589Ганькулич Михайло ІллічДенне
НК № 1590Гередчук Михайло МихайловичДенне
НК № 1591Гордійчук Діонісій ІгоровичДенне
НК № 1592Грицюк Андрій АнатолійовичДенне
НК № 1593Груздєв Іван АльбертовичДенне
НК № 1594Даруда Іван ІвановичДенне
НК № 1595Думитрович Дмитро МиколайовичДенне
НК № 1596Дупин Микола ІвановичДенне
НК № 1597Жигало Орест БогдановичДенне
НК № 1598Житник Олександр ВасильовичДенне
НК № 1599Завадський Юрій ВалерійовичДенне
НК № 1600Зеленюк Андрій МиколайовичДенне
НК № 1601Івашко Севастьян ПетровичДенне
НК № 1602Кабзістов Олексій РомановичДенне
НК № 1603Кисляченко Владислав ІгоровичДенне
НК № 1604Клим Василь ЮрійовичДенне
НК № 1605Клубніцький Дмитро ВолодимировичДенне
НК № 1606дияк.Ковальчук Степан ІвановичДенне
НК № 1607Кузьмін Вадим ВолодимировичДенне
НК № 1608Лавренюк Сергій ОлександровичДенне
НК № 1609Лемак Василь ВасильовичДенне
НК № 1610Лепчук Андрій ГеоргійовичДенне
НК № 1611ієрейЛяшик Ілля ІвановичДенне
НК № 1612Майор Іван ІвановичДенне
НК № 1613Максимець Олександр ОлександровичДенне
НК № 1614Мацелік Костянтин ПавловичДенне
НК № 1615Микитин Андрій ЯрославовичДенне
НК № 1616Молчанюк Андрій АнатолійовичДенне
НК № 1617Недашківський Олександр ПетровичДенне
НК № 1618Павлище Василь ВасильовичДенне
НК № 1619Петровський Юрій ВолодимировичДенне
НК № 1620дияк.Присяжнюк Богдан ЛеонідовичДенне
НК № 1621Росоха Серафим ВасильовичДенне
НК № 1622Савка Михайло МихайловичДенне
НК № 1623Сало Богдан ОлександровичДенне
НК № 1624Сенатович Олександр ПетровичДенне
НК № 1625Сірко Михайло АндрійовичДенне
НК № 1626Спасіченко Дмитро ВячеславовичДенне
НК № 1627Терещук Микола ВолодимировичДенне
НК № 1628Трембанчук Владислав ВолодимировичДенне
НК № 1629Чепурін Родіон ВікторовичДенне
НК № 1630Шаповалов Віктор ЮрійовичДенне
НК № 1631Шаповалов Євгеній ЮрійовичДенне
НК № 1632Шафар Василь ВасильовичДенне
НК № 1633Шевчук Савва ІвановичДенне
НК № 1634Шелельо Тарас ТарасовичДенне
НК № 1635Шувар Петро ВолодимировичДенне
НК № 1636Щербан Дмитро ГеоргійовичДенне
НК № 1637Щербан Іван ІвановичДенне
НК № 1638Яковенко Сергій ВікторовичДенне
НК № 1639Новинський Вадим ВладиславовичЗаочне
НК № 1640Пертін Олексій ВолодимировичЗаочне
 НК № 1641дияк.Алексєєв Олексій СергійовичЗаочне
 НК № 1642Андрієш Дмитро СергійовичЗаочне
 НК № 1643прот.Андрухів Роман ЯрославовичЗаочне
 НК № 1644ігум.Антіпа (Непокойчицький Микола Вікторович)Заочне
 НК № 1645Балан Андрій ВасильовичЗаочне
 НК № 1646дияк.Бардаков Микита В’ячеславовичЗаочне
 НК № 1647Баюшкін Дмитро МиколайовичЗаочне
 НК № 1648Беспалий Андрій ГригоровичЗаочне
 НК № 1649Білоус Юрій МиколайовичЗаочне
 НК № 1650дияк.Блага Марін ПетровичЗаочне
 НК № 1651ієром.Варсонофій (Халаімов Анатолій Іванович)Заочне
 НК № 1652дияк.Васильєв Олександр ВолодимировичЗаочне
 НК № 1653ієром.Венедикт (Мажуко Андрій Іванович)Заочне
 НК № 1654Вереш Петро СтепановичЗаочне
 НК № 1655Винник Тарас МирославовичЗаочне
 НК № 1656Волков Олександр ВасильовичЗаочне
 НК № 1657свящ.Воскобойник Євген КостянтиновичЗаочне
 НК № 1658мир.Галета Олександр АнатолійовичЗаочне
 НК № 1659дияк.Ганн Олександр АльфредовичЗаочне
 НК № 1660Герус Ярослав МиколайовичЗаочне
 НК № 1661свящ.Гладиш Юрій МиколайовичЗаочне
 НК № 1662свящ.Глазейкін Віталій ЄвгеновичЗаочне
 НК № 1663Глушньов Андрій ГеннадійовичЗаочне
 НК № 1664свящ.Головченко Андрій ОлексійовичЗаочне
 НК № 1665Грищук Сергій ПавловичЗаочне
 НК № 1666Груба Олег ВолодимировичЗаочне
 НК № 1667свящ.Дорофєєв Віктор МиколайовичЗаочне
 НК № 1668прот.Дробишевський Володимир ОлексійовичЗаочне
 НК № 1669Дячек Роман АндрійовичЗаочне
 НК № 1670Ємець Артем МиколайовичЗаочне
 НК № 1671ієрод.Єфрем (Чечотка Віктор Миколайович)Заочне
 НК № 1672свящ.Задорожняк Микола СергійовичЗаочне
 НК № 1673Здонюк Михайло ВікторовичЗаочне
 НК № 1674свящ.Зіменко Антон ОлеговичЗаочне
 НК № 1675дияк.Іванов Руслан (Ростислав) СергійовичЗаочне
 НК № 1676дияк.Іванченко Володимир ОлександровичЗаочне
 НК № 1677ієром.Ієронім (Зуб Михайло Олександрович)Заочне
 НК № 1678Кагарлицький Сергій ГеоргійовичЗаочне
 НК № 1679свящ.Кишінько Олександр ВасильовичЗаочне
 НК № 1680свящ.Климович Артур (Артемій) КостянтиновичЗаочне
 НК № 1681Кобилинський Дмитро ВолодимировичЗаочне
 НК № 1682свящ.Коваленко Олександр МиколайовичЗаочне
 НК № 1683свящ.Кутафін Сергій ПетровичЗаочне
 НК № 1684прот.Литвиненко Станіслав ВолодимировичЗаочне
 НК № 1685свящ.Майданик Борис ІгоровичЗаочне
 НК № 1686Мартиненко Юрій ВолодимировичЗаочне
 НК № 1687Мірощниченко Юрій РомановичЗаочне
 НК № 1688свящ.Пантелеєв Дмитро ВалентиновичЗаочне
 НК № 1689Петренко Анатолій МихайловичЗаочне
 НК № 1690Пилипюк Ярослав ОлеговичЗаочне
 НК № 1691Пронько Ігор ВіталійовичЗаочне
 НК № 1692свящ.Родіонов Олег ВадимовичЗаочне
 НК № 1693Савченко Юрій ІвановичЗаочне
 НК № 1694свящ.Салко Валентин ЮрійовичЗаочне
 НК № 1695Святенко Сергій ІвановичЗаочне
 НК № 1696Сенетович Дмитро ПавловичЗаочне
 НК № 1697архім.Серафим (Петручик Василь Іванович)Заочне
 НК № 1698свящ.Сілівончик Сергій МихайловичЗаочне
 НК № 1699Сіненко Ігор ВікторовичЗаочне
 НК № 1700свящ.Скорубський Валентин МиколайовичЗаочне
 НК № 1701Юткін Андрій АнатолійовичЗаочне
 НК № 1702Солом’яний Роман ВасильовичЗаочне
 НК № 1703свящ.Степанов Олексій ФедоровичЗаочне
 НК № 1704дияк.Стогній Юрій АндрійовичЗаочне
 НК № 1705свящ.Тимошенко Олександр СергійовичЗаочне
 НК № 1706свящ.Титов Юрій ЄвгеновичЗаочне
 НК № 1707ігум.Тихон (Гарасюк Валерій Володимирович)Заочне
 НК № 1708Ткаченко Юрій ВолодимировичЗаочне
 НК № 1709дияк.Фельхле Віталій ЮрійовичЗаочне
 НК № 1710Чабанюк Сергій ВалерійовичЗаочне
 НК № 1711Черепаня Віталій СтепановичЗаочне
 НК № 1712Чернядьєв Олександр ЛьвовичЗаочне
 НК № 1713Шандрук Михайло МиколайовичЗаочне
 НК № 1714свящ.Шинкарук Володимир МиколайовичЗаочне
 НК № 1715свящ.Юрченко Андрій МиколайовичЗаочне
2018НК № 1716 – НК № 1790            Одеська духовна семінарія
 НК № 1791 – НК № 1808            Сумська духовна семінарія
 НК № 1809 – НК № 1863            Харківська духовна семінарія
 НК № 1864 – НК № 1943            Почаївська духовна семінарія
 НК № 1944 – НК № 1958            Таврійська духовна семінарія
 НК № 1959Алімбаєв Артур АнваровичЗаочне
 НК № 1960архім.Антоній (Романішин Іван Васильович)Заочне
 НК № 1961Бабич Роман ВалерійовичЗаочне
 НК № 1962свящ.Байдак Олександр ІвановичЗаочне
 НК № 1963свящ.Бараненко Владислав ГеннадійовичЗаочне
 НК № 1964свящ.Бондар Михайло ВолодимировичЗаочне
 НК № 1965Боярський Сергій АндрійовичЗаочне
 НК № 1966Брусника Андрій МихайловичЗаочне
 НК № 1967Бурлака Сергій ОлександровичЗаочне
 НК № 1968Буров Андрій ВалерійовичЗаочне
 НК № 1969прот. Васильєв Валерій АркадійовичЗаочне
 НК № 1970Васильєв Едуард (Олександр) ВасильовичЗаочне
 НК № 1971Вахненко Максим ВікторовичЗаочне
 НК № 1972Вашець Валерій ВолодимировичЗаочне
 НК № 1973Великород Валентин СергійовичЗаочне
 НК № 1974Вирнов Михайло ВікторовичЗаочне
 НК № 1975Висоцький Микола ВасильовичЗаочне
 НК № 1976Височанський Михайло ІвановичЗаочне
 НК № 1977Галуненко Євген ОлександровичЗаочне
 НК № 1978Гера Олександр МиколайовичЗаочне
 НК № 1979ієрод.Геронтій (Славченко Юрій Іванович)Заочне
 НК № 1980протд.Гнатюк Михайло ОлександровичЗаочне
 НК № 1981Гогунський Кирил ВіталійовичЗаочне
 НК № 1982свящ.Головченко Олександр ВолодимировичЗаочне
 НК № 1983інокГригорій (Бартащук Андрій Анатолійович)Заочне
 НК № 1984свящ.Гутаров Віктор ПавловичЗаочне
 НК № 1985Губаль Василь ЮрійовичЗаочне
 НК № 1986ієром.Даніїл (Щербіна Руслан Миколайович)Заочне
 НК № 1987прот.Дев’ятеров Микола ЛеонідовичЗаочне
 НК № 1988свящ.Дзядух Євген АфанасійовичЗаочне
 НК № 1989прот.Демчук Віталій БорисовичЗаочне
 НК № 1990Димо Сергій МиколайовичЗаочне
 НК № 1991дияк.Домбровський Георгій БорисовичЗаочне
 НК № 1992свящ.Доронін Данііл ІгоровичЗаочне
 НК № 1993прот.Доценко Олександр ІвановичЗаочне
 НК № 1994свящ.Дяченко Андрій ОлександровичЗаочне
 НК № 1995ієром.Єпіфаній (Руденко Євгеній Миколайович)Заочне
 НК № 1996прот.Жавко Микола ВасильовичЗаочне
 НК № 1997Жученко Олександр ВікторовичЗаочне
 НК № 1998Заводовський Михайло ІвановичЗаочне
 НК № 1999свящ.Зеленюк Іван ПетровичЗаочне
 НК № 2000ієром.Іраклій (Куліков Олександр Миколайович)Заочне
 НК № 2001свящ.Казновецький Андрій АнатолійовичЗаочне
 НК № 2002свящ.Кобитенко Мирослав ВолодимировичЗаочне
 НК № 2003Коваленко Віталій ВасильовичЗаочне
 НК № 2004прот.Колесник Анатолій МартиновичЗаочне
 НК № 2005прот.Колесник Олександр АнатолійовичЗаочне
 НК № 2006Коліченко Євгеній АнатолійовичЗаочне
 НК № 2007Кошицький Володимир ФедоровичЗаочне
 НК № 2008дияк.Кременюк Іван ІвановичЗаочне
 НК № 2009свящ.Крепс Кирил ОлексійовичЗаочне
 НК № 2010свящ.Лабушов  Ігор МиколайовичЗаочне
 НК № 2011Лук’янчиков Андрій ВікторовичЗаочне
 НК № 2012Лук’янчиков Віталій ВолодимировичЗаочне
 НК № 2013свящ.Лучковський Іван МихайловичЗаочне
 НК № 2014прот.Малишев Олександр ОлександровичЗаочне
 НК № 2015свящ.Миколаєнко Ярослав ВолодимировичЗаочне
 НК № 2016ієром.Митрофан (Салтан Євгеній Євгенійович)Заочне
 НК № 2017архім.Михаїл (Зюбін В’ячеслав Ігорович)Заочне
 НК № 2018Мищак Іван ВасильовичЗаочне
 НК № 2019свящ.Москаленський Богдан ОлександровичЗаочне
 НК № 2020свящ.Недоступ Михайло МиколайовичЗаочне
 НК № 2021свящ.Обертун Григорій РуслановичЗаочне
 НК № 2022Орлов Дмитро ВолодимировичЗаочне
 НК № 2023свящ.Паш Василь МихайловичЗаочне
 НК № 2024Пашковський Микола ВолодимировичЗаочне
 НК № 2025Пашнін Анатолій ІвановичЗаочне
 НК № 2026Пилипенко Владислав ОлеговичЗаочне
 НК № 2027свящ.Письменний Андрій ОлеговичЗаочне
 НК № 2028дияк.Півторак Вячеслав ВасильовичЗаочне
 НК № 2029Плаксюк Максим МиколайовичЗаочне
 НК № 2030Пожарський Михайло ІвановичЗаочне
 НК № 2031прот.Попов Олександр ГригоровичЗаочне
 НК № 2032Приходько Геннадій МиколайовичЗаочне
 НК № 2033Профір Владислав ВасильовичЗаочне
 НК № 2034ієром.Рафаїл (Леушін Руслан Володимирович)Заочне
 НК № 2035Розман Юрій ВасильовичЗаочне
 НК № 2036Самборський Олександр ВасильовичЗаочне
 НК № 2037свящ.Сарий Олександр ЄвгеновичЗаочне
 НК № 2038свящ.Свістов Дмитро ЛеонідовичЗаочне
 НК № 2039Сендецький Максим СтепановичЗаочне
 НК № 2040ієром.Серафим (Станкович Олександр Васильович)Заочне
 НК № 2041Слива Володимир ПетровичЗаочне
 НК № 2042Сироватка Ігор ЛеонідовичЗаочне
 НК № 2043Смик Роман ЮрійовичЗаочне
 НК № 2044Сорока Петро ІгоровичЗаочне
 НК № 2045свящ.Сторожук Андрій АнатолійовичЗаочне
 НК № 2046Стрельчук Максим ОлександровичЗаочне
 НК № 2047свящ.Ткаченко Євген ПетровичЗаочне
 НК № 2048прот.Тимощук Валентин ВолодимировичЗаочне
 НК № 2049ієрод.Уріїл (Хомко Володимир Леонідович)Заочне
 НК № 2050свящ.Фазан Василь ПавловичЗаочне
 НК № 2051ієрод.Феофіл (Гриценко Віталій Васильович)Заочне
 НК № 2052Халахандрик Костянтин СергійовичЗаочне
 НК № 2053дияк.Хмелєвський Андрій СергійовичЗаочне
 НК № 2054Холод Андрій ОлександровичЗаочне
 НК № 2055свящ.Худяков Михайло МиколайовичЗаочне
 НК № 2056Чайка Андрій АнатолійовичЗаочне
 НК № 2057Ципін Яків ДенисовичЗаочне
 НК № 2058дияк.Швецов Андрій ОлександровичЗаочне
 НК № 2059Широкий Дмитро АнатолійовичЗаочне
 НК № 2060дияк.Шиян Семен ЮрійовичЗаочне
 НК № 2061свящ.Шмилік Олег ВікторовичЗаочне
 НК № 2062Шпрингер Олександр ФеліксовичЗаочне
 НК № 2063Юрков Юрій МихайловичЗаочне
 НК № 2064Яворський Михайло ВасильовичЗаочне
НК № 2065свящ.Афанасенко Андрій ОлеговичДенне
НК № 2066свящ.Борщик Володимир ВасильовичДенне
НК № 2067Булаш Сергій ПавловичДенне
НК № 2068Веклич Іван МиколайовичДенне
НК № 2069ієром.Володимир (Ціпіньо Петро Петрович)Денне
НК № 2070Гайда Олександр ОлександровичДенне
НК № 2071Глова Михайло ІвановичДенне
НК № 2072Горзов Петро ПетровичДенне
НК № 2073Грицан Іван ДавидовичДенне
НК № 2074свящ.Губка Андрій ДмитровичДенне
НК № 2075Двірничук Дмитро ІллічДенне
НК № 2076Демчук Василь ГеннадійовичДенне
НК № 2077Дилевський Сергій ОлександровичДенне
НК № 2078Дутчак Богдан ОлеговичДенне
НК № 2079Жбанов Олександр РуслановичДенне
НК № 2080Івашко Петро ПетровичДенне
НК № 2081Капітанюк Юрій ВалерійовичДенне
НК № 2082Кашубович Микола ВікторовичДенне
НК № 2083Кіфу Василь КостянтиновичДенне
НК № 2084Ковшар Антоній ІгоровичДенне
НК № 2085Кондраш Олександр ВолодимировичДенне
НК № 2086Корнута Василь ЛуковичДенне
НК № 2087свящ.Кот Олександр ЮрійовичДенне
НК № 2088Кравченко Євгеній АндрійовичДенне
НК № 2089Лар Віктор ОлександровичДенне
НК № 2090Левківський Віктор МиколайовичДенне
НК № 2091Марінов Вячеслав МиколайовичДенне
НК № 2092Мостовий Богдан ОлексійовичДенне
НК № 2093Мосунов Богдан ЛеонідовичДенне
НК № 2094Мусієнко Назарій ЮрійовичДенне
НК № 2095Олівінський Руслан Сахіб оглиДенне
НК № 2096Пустовалов Анатолій ІгоровичДенне
НК № 2097Решетар Іван ІвановичДенне
НК № 2098Рішко Василь ВасильовичДенне
НК № 2099Рогоза Сергій ВадимовичДенне
НК № 2100Сириця Віталій ВолодимировичДенне
НК № 2101Соколюк Юрій ВалерійовичДенне
НК № 2102свящ.Ткаченко Ярослав ОлексійовичДенне
НК № 2103Чайка Вадим ПавловичДенне
НК № 2104Чернігін Максим ІгоровичДенне
НК № 2105свящ.Швабський Іоанн ДмитровичДенне
НК № 2106Шимко Богдан МиколайовичДенне
НК № 2107Шкот Максим ВікторовичДенне
НК № 2108Яжян Гога СетраковичДенне
НК № 2109Візіров Борис ЙосиповичЗаочне
2019НК № 2110 – НК № 2129         Волинська духовна семінарія
 НК № 2130 – НК № 2138         Полтавська місіонерська духовна семінарія
 НК № 2139 – НК № 2148         Таврійська духовна семінарія
 НК № 2149 – НК № 2229         Одеська духовна семінарія
 НК № 2230 – НК № 2237         Сумська духовна семінарія
 НК №2238 – НК № 2252          Харківська духовна семінарія
 НК № 2253 Авдєєв Василь Івановичзаочне
 НК № 2254 Автономов Дмитро Олександровичзаочне
 НК № 2255священникАйларов Рустам (Володимир) Валерійовичзаочне
 НК № 2256 Аксьонов Артем Анатолійовичзаочне
 НК № 2257дияконАндреєв Вячеслав Васильовичзаочне
 НК № 2258священникАндрієвський Андрій Юрійовичзаочне
 НК № 2259 Андросов Олексій Олександровичзаочне
 НК № 2260ієродияконАристарх (Караговнік Антон Юрійович)заочне
 НК № 2261 Боберський Михайло Вікторовичзаочне
 НК № 2262 Боголюбов Андрій Геннадійовичзаочне
 НК № 2263священникВільчинський Юрій Віталійовичзаочне
 НК № 2264дияконВітушко Сергій Олександровичзаочне
 НК № 2265 Гаєвський Андрій Сергійовичзаочне
 НК № 2266 Гайденко Андрій Івановичзаочне
 НК № 2267священникГарапцьо Іоанн Ростиславовичзаочне
 НК № 2268 Гоголь Олександр Олександровичзаочне
 НК № 2269 Гончарук Ігор Олеговичзаочне
 НК № 2270 Гук Іван Юрійовичзаочне
 НК № 2271 Гусенцев Андрій Сергійовичзаочне
 НК № 2272 Данакарі Рафік Арамізаочне
 НК № 2273 Дмитренко Ігор Григоровичзаочне
 НК № 2274протоієрейДоброцький Петро Йосиповичзаочне
 НК № 2275 Донченко Олександр Сергійовичзаочне
 НК № 2276 Дунін Денис Вікторовичзаочне
 НК № 2277 Зайцевський Михайло Ігоровичзаочне
 НК № 2278 Запорощук Петро Петровичзаочне
 НК № 2279священникЗоря Володимир Григоровичзаочне
 НК № 2280 Зражевський Олександр Миколайовичзаочне
 НК № 2281 Іваничко Микола Олексійовичзаочне
 НК № 2282ієродияконІосиф (Поперечний Юрій Юрійович)заочне
 НК № 2283 Калінський Вадим Миколайовичзаочне
 НК № 2284дияконКамуз Олександр Віталійовичзаочне
 НК № 2285священникКаштальян Георгій Володимировичзаочне
 НК № 2286 Кірданов Роман Володимировичзаочне
 НК № 2287священникКоваленко Михайло Павловичзаочне
 НК № 2288 Козак Дмитро Олеговичзаочне
 НК № 2289дияконКомлик Борис Борисовичзаочне
 НК № 2290 Кондратович Роман Анатолійовичзаочне
 НК № 2291протоієрейКорицький Олег Івановичзаочне
 НК № 2292 Котик Петро Дмитровичзаочне
 НК № 2293протоієрейКриворучко Павло Павловичзаочне
 НК № 2294 Крисанов Олександр Борисовичзаочне
 НК № 2295 Кубрушко Мирослав Васильовичзаочне
 НК № 2296 Кудєнцов Михайло Георгійовичзаочне
 НК № 2297 Кузнєцов Максим Леонідовичзаочне
 НК № 2298 Лавренюк Олександр Олександровичзаочне
 НК № 2299 Левченко Владислав Володимировичзаочне
 НК № 2300ієродияконЛеонтій (Крохальов Олександр Олександрович)заочне
 НК № 2301священникЛисенко Василь Івановичзаочне
 НК № 2302 Литвин Олександр Вікторовичзаочне
 НК № 2303 Мальований Олег Костянтиновичзаочне
 НК № 2304священникМачинський Юрій Володимировичзаочне
 НК № 2305 Медвідь Ігор Леонідовичзаочне
 НК № 2306священникМиньо Михайло Стефановичзаочне
 НК № 2307 Мобілі Роберт Багратовичзаочне
 НК № 2308дияконМординський Віктор Сергійовичзаочне
 НК № 2309 Мочульський Олександр Яковичзаочне
 НК № 2310ієродияконОлексій (Долапчи Валентин Дмитрович)заочне
 НК № 2311 Онищук Павло Вадимовичзаочне
 НК № 2312 Пасхаліс Олександр Петровичзаочне
 НК № 2313 Пащин Ігор Михайловичзаочне
 НК № 2314 Погребний Віталій Анатолійовичзаочне
 НК № 2315 Поляченко Кирило Олексійовичзаочне
 НК № 2316дияконРаспопін Сергій Вільямовичзаочне
 НК № 2317 Савка Іван Юрійовичзаочне
 НК № 2318 Савонік Василь Мусійовичзаочне
 НК № 2319священникСагайдак Генріх (Геннадій) Віталійовичзаочне
 НК № 2320протоієрейСиниця Сергій Анатолійовичзаочне
 НК № 2321 Сівченко Андрій Олександровичзаочне
 НК № 2322 Соловйов Богдан Вячеславовичзаочне
 НК № 2323 Стойка Вадим Івановичзаочне
 НК № 2324священникСтраколист Євген Васильовичзаочне
 НК № 2325 Сухенко Дмитро Леонідовичзаочне
 НК № 2326 Суходолов Юрій Святославовичзаочне
 НК № 2327священникТарабан Роман Юрійовичзаочне
 НК № 2328 Тігінян Данило Павловичзаочне
 НК № 2329 Тодосійчук Андрій Олександровичзаочне
 НК № 2330 Топилін Валентин Вадимовичзаочне
 НК № 2331 Філіп Валерій Івановичзаочне
 НК № 2332 Ходасєвіч Ігор Івановичзаочне
 НК № 2333священникХомишак Назарій Андрійовичзаочне
 НК № 2334священникЧекман Микита Петровичзаочне
 НК № 2335 Чорний Юрій Павловичзаочне
 НК № 2336дияконЧумаченко Микола Олександровичзаочне
 НК № 2337 Шкурко Володимир Вікторовичзаочне
 НК № 2338 Яковенко Павло Володимировичзаочне
 НК № 2339дияконЯрема Максим Івановичзаочне
 НК № 2340Багрій Мар’ян Романовичденне
 НК № 2341Божескул Олександр Васильовичденне
 НК № 2342Бойко Михайло Леонідовичденне
 НК № 2343Бондар Василь Миколайовичденне
 НК № 2344Ваврик Павло Руславновичденне
 НК № 2345Вельчев Павло Валерійовичденне
 НК № 2346ієродияконДимитрій (Вербовий Борис Андрійович)денне
 НК № 2347Гичка Михайло Олексійовичденне
 НК № 2348Голуб Микола Вячеславовичденне
 НК № 2349Давнюк Серафим Анатолійовичденне
 НК № 2350Дзиндра Павло Володимировичденне
 НК № 2351Дімітрієв Віктор Віталійовичденне
 НК № 2352Добош Іван Івановичденне
 НК № 2353Дубинський Валерій Сергійовичденне
 НК № 2354Євенчук Андрій Валерійовичденне
 НК № 2355священникЖакун Віталій Вікторовичденне
 НК № 2356Жариков Юрій Юрійовичденне
 НК № 2357Жовтяк Ілля Миколайовичденне
 НК № 2358Загородній Гавриїл Миколайовичденне
 НК № 2359Закроєць Михайло Миколайовичденне
 НК № 2360Збіглі Серафім Романовичденне
 НК № 2361Каленський Анатолій Володимировичденне
 НК № 2362Кіш Юрій Васильовичденне
 НК № 2363Княжук Назар Станіславовичденне
 НК № 2364Когутич Сергій Сергійовичденне
 НК № 2365Кожокарь Іван Георгійовичденне
 НК № 2366Купріянов Богдан Ігоровичденне
 НК № 2367Курганов Павло Руслановичденне
 НК № 2368священникЛабатій Іван Івановичденне
 НК № 2369Ланкевич Богдан Вадимовичденне
 НК № 2370Левицький Владислав Андрійовичденне
 НК № 2371Левко Віталій Віталійовичденне
 НК № 2372Лузан Олександр Васильовичденне
 НК № 2373Малета Іван Михайловичденне
 НК № 2374Махонько Богдан Володимировичденне
 НК № 2375Миханчук Костянтин Васильовичденне
 НК № 2376Новицький Дмитро Миколайовичденне
 НК № 2377Олексієвець Павло Вікторовичденне
 НК № 2378Олефір Михайло Вікторовичденне
 НК № 2379Павлов Володимир Олександровичденне
 НК № 2380Паканич Максим Михайловичденне
 НК № 2381Пацкан Діонісій Петровичденне
 НК № 2382Піпаш Роман Юрійовичденне
 НК № 2383Попович Іван Вікторовичденне
 НК № 2384Потрогош Михайло Михайловичденне
 НК № 2385Растовецький Максим Олександровичденне
 НК № 2386Скриганюк Владислав Валерійовичденне
 НК № 2387Сорохан Танасій Михайловичденне
 НК № 2388Стець Геннадій Володимировичденне
 НК № 2389Цюра Григорій Анатолійовичденне
 НК № 2390Шарга Василь Васильовичденне
 НК № 2391Шевчук Олександр Вікторовичденне
 НК № 2392Шелемба Юрій Володимировичденне
 НК № 2393ієромонахАгапіт (Клачков Микита Іванович)заочне
 НК № 2394архімандритВеніамін (Величко Сергій Михайлович)заочне 

 

ВИПУСКНИКИ КИЇВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ CЕМІНАРІЇ

 

рік№ дипломусанпрізвище, ім’я, по-батьковівідді-

лення

2008ДС № 3592ієрод.Амвросій (Зеленський Віктор Іванович)заочне
ДС № 3593Бенні Ілля Миколайовичзаочне
 ДС № 3594Благуш Олександр Борисовичзаочне
 ДС № 3595свящ.Бодак Анатолій Єгоровичзаочне
 ДС № 3596свящ.Бодак Василій Васильовичзаочне
 ДС № 3597Буженко Василій Васильовичзаочне
 ДС № 3598ієром.Василід (Золотін Василій Анатолійович)заочне
 ДС № 3599Веремейчик Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 3600Воробей Ярослав Валерійовичзаочне
 ДС № 3601свящ.Гангур Іван Івановичзаочне
 ДС № 3602Гладченко Ігор Васильовичзаочне
 ДС № 3603свящ.Голишев Андрій Вячеславовичзаочне
 ДС № 3604Гончар Андрій Ігоревичзаочне
 ДС № 3605свящ.Давідюк Петро Антоновичзаочне
 ДС № 3606свящ.Дмитрієв Михайло Михайловичзаочне
 ДС № 3607Єфімчук Микола Васильовичзаочне
 ДС № 3608свящ.Кітаєв Павло Миколайовичзаочне
 ДС № 3609дияк.Колода Михайло Васильовичзаочне
 ДС № 3610інокЛаврентій (Зінов’єв Євгеній Олександрович)заочне
 ДС № 3611свящ.Лопушанський Олександр Анатолійовичзаочне
 ДС № 3612свящ.Мелетич Іван Мироновичзаочне
 ДС № 3613свящ.Малишко Вадим Борисовичзаочне
 ДС № 3614свящ.Мартинов Володимир Вікторовичзаочне
 ДС № 3615ієрод.Лавр (Ніколаєв Юрій Олександрович)заочне
 ДС № 3616дияк.Ничипорук Олександр Олександровичзаочне
 ДС № 3617Парфір’єв Олександр Сергійовичзаочне
 ДС № 3618Пивовар Василь Юрійовичзаочне
 ДС № 3619Позняков Василь Івановичзаочне
 ДС № 3620Сагарешвілі Зураб Георгієвичзаочне
 ДС № 3621ієром.Сисой (Савченко Андрій Миколайович)заочне
 ДС № 3622Савюк Віталій Болеславовичзаочне
 ДС № 3623Терещенко Віктор Сергійовичзаочне
 ДС № 3624свящ.Ткачук Андрій Анатолійовичзаочне
 ДС № 3625Туник Юрій Миколайовичзаочне
 ДС № 3626свящ.Удовиченко Микола Миколайовичзаочне
 ДС № 3627Феклушин Сергій Вячеславовичзаочне
 ДС № 3628ієром.Феодосій (Крук Іван Володимирович)заочне
 ДС № 3629свящ.Хамідуллін Рафаель Мурадовичзаочне
 ДС № 3630свящ.Марк (Цимбалистий Анатолій Анатолійович)заочне
 ДС № 3631свящ.Шкіль Геннадій Олександровичзаочне
 ДС № 3632свящ.Ящук Юрій Анатолійовичзаочне
 ДС № 3633Богач Дмитро Ігоровичзаочне
 ДС № 3634свящ.Гарбуз Брій Олексійовичзаочне
 ДС № 3635дияк.Коваль Василь Петровичзаочне
 ДС № 3636Курило Володимир Миколайовичзаочне
 ДС № 3637свящ.Малетич Василь Васильовичзаочне
 ДС № 3638свящ.Малетич Іван Васильовичзаочне
 ДС № 3639свящ.Паєвський Петро Петровичзаочне
 ДС № 3640Путятицький Володимир Вікторовичзаочне
 ДС № 3641свящ.Тарабан Юрій Валентиновичзаочне
 ДС № 3642Федоращак Дмитро Дмитровичзаочне
 ДС № 3643Хлуд Петро Анатолійовичзаочне
 ДС № 3644Чілімов Павло Вікторовичзаочне
 ДС № 3645свящ.Безносюк Володимир Володимировичзаочне
 ДС № 3646Голянич Василь Дмитровичзаочне
 ДС № 3647Карабаджак Федір Іллічзаочне
 ДС № 3648свящ.Пирковський Ярослав Сергійовичзаочне
 ДС № 3649Сьомак Станіслав Івановичзаочне
 ДС № 3650Яковенко Олександр Григоровичзаочне
 ДС № 3651Маглей Андрій Юрійовичзаочне
 ДС № 3652свящ.Ватков Сергій Федоровичзаочне
 ДС № 3653дияк.Якубинський Володимир Олеговичзаочне
 ДС № 3654свящ.Бачериков Антон Станілавовичзаочне
 ДС № 3655свящ.Добридень Владислав Юхимовичзаочне
 ДС № 3656свящ.Савчук Юрій Ростиславовичзаочне
 ДС № 3657свящ.Ярем Іван Степановичзаочне
 ДС № 3658ієрод.Агапіт (Джеджела Олександр Володимирович)заочне
 ДС № 3659Цумик Віталій Яковичзаочне
 ДС № 3660ігум.Микола (Шестак Василь Іванович)заочне
 ДС № 3661Валерко Дмитро Олександровичзаочне
 ДС № 3662свящ.Бабюк Володимир Тимофійовичзаочне
 ДС № 3663Нестеренко Микола Петровичзаочне
 ДС № 3664свящ.Соболєв Роман Олеговичзаочне
 ДС № 3665свящ.Храбров Олексій Володимировичзаочне
 ДС № 3666свящ.Носик Михайло Яковичзаочне
 ДС № 3667свящ.Маркевич В’ячеслав Станілавовичзаочне
 ДС № 3668Клок Олександр Хорхевичзаочне
 ДС № 3669Магаляс Сергій Володимировичзаочне
 ДС № 3670Пешковський Олександр Вікторовичзаочне
 ДС № 3671Барібан Олександр Вікторовичденне
 ДС № 3672Бартков Леонід Леонідовичденне
 ДС № 3673Боричевський Віталій Вікторовичденне
 ДС № 3674Брусника Максим Михайловичденне
 ДС № 3675Величко Сергій Миколайовичденне
 ДС № 3676Гіга Іван Івановичденне
 ДС № 3677Грига Степан Івановичденне
 ДС № 3678Гуз Сергій Васильовичденне
 ДС № 3679Дашко Валерій Анатолійовичденне
 ДС № 3680Дем’янчук Юрій Миколайовичденне
 ДС № 3681Дорошенко Олександр Олександровичденне
 ДС № 3682Дубровський Дмитро Ігоровичденне
 ДС № 3683Дуднік Віталій Олексійовичденне
 ДС № 3684Дячук Володимир Святославовичденне
 ДС № 3685Журихин Віктор Олександровичденне
 ДС № 3686Захарчук Олексій Павловичденне
 ДС № 3687дияк.Андрій Вікторович Івановденне
 ДС № 3688дияк.Георгій (Юрій) Федорович Іващукденне
 ДС № 3689Каразій Василь Вікторовичденне
 ДС № 3690Коваль Валерій Олександровичденне
 ДС № 3691Линка Юрій Степановичденне
 ДС № 3692Любавцев Антон Сергійовичденне
 ДС № 3693Микитюк Володимир Миколайовичденне
 ДС № 3694Мороз Василь Івановичденне
 ДС № 3695Морозюк Олександр Олексійовичденне
 ДС № 3696свящ.Євген Володимирович Нікітінденне
 ДС № 3697Нікульча Сергій Георгійовичденне
 ДС № 3698Павленко Микола Анатолійовичденне
 ДС № 3699Пилипенко Віталій Сергійовичденне
 ДС № 3700Прищ Данило Івановичденне
 ДС № 3701Пугачов Геннадій Вікторовичденне
 ДС № 3702дияк.Сергій Анатолійович Рибакденне
 ДС № 3703Ропчан Дмитро Вікторовичденне
 ДС № 3704Сабанюк Василь Петровичденне
 ДС № 3705Сидоренко Максим Вікторовичденне
 ДС № 3706Сідор Василь Васильовичденне
 ДС № 3707Тимуш Фока Івановичденне
 ДС № 3708Ушкалов Євгеній Дмитровичденне
 ДС № 3709Чорний Сергій Володимировичденне
 ДС № 3710Шевляков Андрій Геннадійовичденне
 ДС № 3711Шелельо Юрій Федоровичденне
 ДС № 3712Яковчук Володимир Володимировичденне
 ДС № 3713Яцько Василь Юрійовичденне
 ДС № 3714Бєсклєткін Мирослав Анатолійовичзаочне
 ДС № 3715Тараканов Володимир Володимировичзаочне
 ДС № 3716Гуляєв Георгій (Юрій) Анатолійовичзаочне
2009ДС № 3717Хроненко Ігор Вікторовичзаочне
 ДС № 3718Борозинець Тарасій Анатолійовичзаочне
 ДС № 3719свящ.АвраменкоСергій Григоровичзаочне
 ДС № 3720свящ.Барсуков Микола Олександровичзаочне
 ДС № 3721свящ.Бондар Юрій Михайловичзаочне
 ДС № 3722Борук Валерій Валерійовичзаочне
 ДС № 3723монахВарлаам (Волинський Сергій Михайлович)заочне
 ДС № 3724Василюк Юрій Вікторовичзаочне
 ДС № 3725Верещагін Олександр Петровичзаочне
 ДС № 3726свящ.Волик Андрій Петровичзаочне
 ДС № 3727свящ.Гнатенко Євген Олександровичзаочне
 ДС № 3728Гончаров Василій В’ячеславовичзаочне
 ДС № 3729дияк.Грицаюк Сергій Володимировичзаочне
 ДС № 3730прот.Дармограй Миколай Миколайовичзаочне
 ДС № 3731свящ.Денькович Ярослав Михайловичзаочне
 ДС № 3732Далечек Олег Йосиповичзаочне
 ДС № 3733архім.Єфрем (Ярінко Валентин Олександрович)заочне
 ДС № 3734свящ.Замерлюк Віталій Григоровичзаочне
 ДС № 3735свящ.Ігнатюк Іван Івановичзаочне
 ДС № 3736схімонахІоанн (Пейогло Андрій Георгійович)заочне
 ДС № 3737Кебіков Петро Степановичзаочне
 ДС № 3738Керстюк Василь Васильовичзаочне
 ДС № 3739свящ.Клименко Олександр Анатолійовичзаочне
 ДС № 3740свящ.Коваленко Віталій Олександровичзаочне
 ДС № 3741Коваль Миколай Андрійовичзаочне
 ДС № 3742ієром.Миколай (Ковшуков Миколай Вікторович)заочне
 ДС № 3743Кожухівський Вадим Олексійовичзаочне
 ДС № 3744Колісніченко Олександр Олександровичзаочне
 ДС № 3745Лазаренко Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 3746Лебедченко Дмитро Дмитровичзаочне
 ДС № 3747Ляхов Микола Павловичзаочне
 ДС № 3748Манич Андрій Олександровичзаочне
 ДС № 3749ієрод.Миколай (Єлачов Вадим Михайлович)заочне
 ДС № 3750ієром.Михаїл (Мамчур Валерій Миколайович)заочне
 ДС № 3751Новакович Руслан Львовичзаочне
 ДС № 3752свящ.Ольшанов Ігор Володимировичзаочне
 ДС № 3753свящ.Орлов Анатолій Васильовичзаочне
 ДС № 3754дияк.Павлов Андрій Сергійовичзаочне
 ДС № 3755Полонський Володимир Вікторовичзаочне
 ДС № 3756Полунін Василь Хомичзаочне
 ДС № 3757Попов Сергій Анатолійовичзаочне
 ДС № 3758свящ.Радчук Віктор Кириловичзаочне
 ДС № 3759Сазонов Артем Юрійовичзаочне
 ДС № 3760Валіхновський Ростислав Любомировичзаочне
 ДС № 3761Сазонов Денис Борисовичзаочне
 ДС № 3762свящ.Самотуга Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 3763Сауцький Олександр Вікторовичзаочне
 ДС № 3764Світанько Анатолій Дем’яновичзаочне
 ДС № 3765ігум.Серафим (Краснов Вадим Борисович)заочне
 ДС № 3766Сміхула Ілля Васильовичзаочне
 ДС № 3767Снєтков В’ячеслав Юрійовичзаочне
 ДС № 3768Сорочан Максим Анатолійовичзаочне
 ДС № 3769Татару В’ячеслав Семеновичзаочне
 ДС № 3770Терещенко Сергій Федоровичзаочне
 ДС № 3771свящ.Українець Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 3772Устінов Олександр Геннадійовичзаочне
 ДС № 3773Хан Олександр Романовичзаочне
 ДС № 3774Центерадзе Давід Резоєвичзаочне
 ДС № 3775свящ.Шкурін Володимир (Вадим) Леонідовичзаочне
 ДС № 3776Шухаров Роман Анатолійовичзаочне
 ДС № 3777дияк.Яровий Олег Миколайовичзаочне
 ДС № 3778дияк.Шевченко Віталій Володимировичзаочне
 ДС № 3779монахНикон (Єрмаченко Олександр Анатолійович)заочне
 ДС № 3780свящ.Дребот Мирослав Богдановичзаочне
 ДС № 3781дияк.Боєчко Володимир Володимировичзаочне
 ДС № 3782Гордієнко Максим Васильовичзаочне
 ДС № 3783Жигарев Олександр Віларійовичзаочне
 ДС № 3784Кушко Володимир Вікторовичзаочне
 ДС № 3785Лабецький Іван Григоровичзаочне
 ДС № 3786свящ.Монич Василь Івановичзаочне
 ДС № 3787ієром.Олексій (Фільчак Андрій Федорович)заочне
 ДС № 3788Палійчук Дмитро Дмитровичзаочне
 ДС № 3789Сухий Володимир Антоновичзаочне
 ДС № 3790Чабан Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 3791Чижук Святослав Васильовичзаочне
 ДС № 3792Юрчак Андрій Федоровичзаочне
 ДС № 3793ієром.Вікентій (Флорецький Віталій Владиславович)заочне
 ДС № 3794свящ.Штефюк Микола Михайловичзаочне
 ДС № 3795свящ.Унку Петро Леонідовичзаочне
 ДС № 3796свящ.Сімчук Віталій Васильовичзаочне
 ДС № 3797Миронюк Сергій Івановичзаочне
 ДС № 3798Маляренко Володимир Івановичзаочне
 ДС № 3799свящ.Місяйло Петро Васильовичзаочне
 ДС № 3800Коваль Валентин Володимировичзаочне
 ДС № 3801Агоста Михайло Івановичденне
 ДС № 3802Божемський Андрій Леонідовичденне
 ДС № 3803Борак Роман Володимировичденне
 ДС № 3804Верещак Олексій Володимировичденне
 ДС № 3805Висоцький Олександр Анатолійовичденне
 ДС № 3806Гайдиш Вадим Анатолійовичденне
 ДС № 3807Губка Анатолій Васильовичденне
 ДС № 3808Дементьєв Дмитро Івановичденне
 ДС № 3809Димитров Дмитро Миколайовичденне
 ДС № 3810Димов Вадим Дмитровичденне
 ДС № 3811Дмитренко Костянтин Адамовичденне
 ДС № 3812Добрянський Віталій Івановичденне
 ДС № 3813Кірик Роман Геннадійовичденне
 ДС № 3814дияк.Коваль Антон Володимировичденне
 ДС № 3815Козачинський Володимир Васильовичденне
 ДС № 3816Костюк Юрій Володимировичденне
 ДС № 3817Лембей Василь Івановичденне
 ДС № 3818Ліпеха Володимир Васильовичденне
 ДС № 3819Макар Роман Олеговичденне
 ДС № 3820дияк.Маленок Олексій Миколайовичденне
 ДС № 3821Матіюк Олександр Олександровичденне
 ДС № 3822Могильний Володимир Вікторовичденне
 ДС № 3823Мокренчук Андрій Миколайовичденне
 ДС № 3824Музольф Андрій Олеговичденне
 ДС № 3825Павлюк Вадим Федоровичденне
 ДС № 3826Писаренко Олексій Григоровичденне
 ДС № 3827Репік Денис Володимировичденне
 ДС № 3828Ричок Олег Сергійовичденне
 ДС № 3829Розумець Денис Віталійовичденне
 ДС № 3830Сергєєвський Михайло Миколайовичденне
 ДС № 3831Синюк Микола Павловичденне
 ДС № 3832Сідляр Віталій Васильовичденне
 ДС № 3833дияк.Скрижалін Микола Миколайовичденне
 ДС № 3834дияк.Соломон Микола Івановичденне
 ДС № 3835Філатов Юрій Вікторовичденне
 ДС № 3836Чаглей Петро Івановичденне
 ДС № 3837Чопей Богдан Васильовичденне
 ДС № 3838дияк.Шийка Петро Богдановичденне
 ДС № 3839Яковчук Василь Володимировичденне
 ДС № 3840ієрод.Єфрем (Халюк Євген Олександрович)заочне
 ДС № 3841Козак Олег Вікторовичзаочне
 ДС № 3842Лужанський Анатолій Івановичзаочне
 ДС № 3843дияк.Полин Іван Харитоновичзаочне
 ДС № 3844Беспалов Олександр Юрійовичзаочне
 ДС № 3845свящ.Момот Олександр Сергійовичзаочне
 ДС № 3846Рішко Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 3847свящ.Романів Андрій Євстахійовичзаочне
2010ДС № 3848Бойко Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 3849свящ.Болотський Дмитро Олександровичзаочне
 ДС № 3850Бубенець Роман Петровичзаочне
 ДС № 3851ієрод.Варнава (Максименко Григорій Володимирович)заочне
 ДС № 3852ієром.Варфоломій (Стасенко Андрій Володимирович)заочне
 ДС № 3853свящ.Вечорко Іван Петровичзаочне
 ДС № 3854Владіміров Андрій Юрійовичзаочне
 ДС № 3855Гатицький Герман Сергійовичзаочне
 ДС № 3856дияк.Горбуля Юрій Олексійовичзаочне
 ДС № 3857Дворовий Андрій Юрійовичзаочне
 ДС № 3858Дворовий Костянтин Юрійовичзаочне
 ДС № 3859свящ.Дорохов Максим Олександровичзаочне
 ДС № 3860свящ.Калінін Олексій Володимировичзаочне
 ДС № 3861Калініченко Євген Євгеновичзаочне
 ДС № 3862Кіт Віталій Михайловичзаочне
 ДС № 3863свящ.Киричук Василь Никифоровичзаочне
 ДС № 3864Клименко Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 3865Коваленко Сергій Григоровичзаочне
 ДС № 3866протодияк.Кошик Володимир Сергійовичзаочне
 ДС № 3867Курачов Юрій Олександровичзаочне
 ДС № 3868Липок Павло Вікторовичзаочне
 ДС № 3869Лобанов Олексій Миколайовичзаочне
 ДС № 3870ієрод.Євгеній (Лосяков Євген Віталійович)заочне
 ДС № 3871Мазур Олександр Сергійовичзаочне
 ДС № 3872Мамайсур Ігор Олександровичзаочне
 ДС № 3873свящ.Миронович Ростислав (Руслан) Миколайовичзаочне
 ДС № 3874Мінєєв Ярослав Олександровичзаочне
 ДС № 3875Мухін Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 3876свящ.Назаренко Дмитро Сергійовичзаочне
 ДС № 3877Нестеров Ігор Миколайовичзаочне
 ДС № 3878Ніков Іоанн (Іон) Борисовичзаочне
 ДС № 3879ігум.Никодим (Молнар Василь Степанович)заочне
 ДС № 3880Образ Микола Михайловичзаочне
 ДС № 3881Олійник Юрій Миколайовичзаочне
 ДС № 3882Оніпко Юрій Дмитровичзаочне
 ДС № 3883свящ.Остапчук Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 3884свящ.Партій Віталій Вікторовичзаочне
 ДС № 3885Пашенко Ігор Анатолійовичзаочне
 ДС № 3886Пендлишак Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 3887ієром.Іоасаф (Перепьолкін Василій Генадійович)заочне
 ДС № 3888Подюченко Павло Васильовичзаочне
 ДС № 3889дияк.Поліщук Віталій Анатолійовичзаочне
 ДС № 3890Пунда Павло Степановичзаочне
 ДС № 3891ієрод.Савва (Марков Миколай Львович)заочне
 ДС № 3892Самойлов Олександр Вадимовичзаочне
 ДС № 3893Сосєнко Антон Сергійовичзаочне
 ДС № 3894Стопуряк Сергій Михайловичзаочне
 ДС № 3895Суховій Георгій Михайловичзаочне
 ДС № 3896свящ.Темчур Віталій Олександровичзаочне
 ДС № 3897свящ.Терещук Дмитро Павловичзаочне
 ДС № 3898прот.Толубець Андрій Миколайовичзаочне
 ДС № 3899свящ.Федотов Олександр Валерійовичзаочне
 ДС № 3900Шейко Максим Миколайовичзаочне
 ДС № 3901свящ.Шешлаков Юрій Вікторовичзаочне
 ДС № 3902прот.Юренко Віталій Григоровичзаочне
 ДС № 3903Яковенко В’ячеслав Васильовичзаочне
 ДС № 3904свящ.Яковцев Георгій Володимировичзаочне
 ДС № 3905прот.Беркань Михайло Андрійовичзаочне
 ДС № 3906свящ.Гоголадзе Каха Бежановичзаочне
 ДС № 3607свящ.Дем’яненко Віталій Ігоревичзаочне
 ДС № 3908протДербеньов Володимир Юрійовичзаочне
 ДС № 3909Ничипорук Микола Олександровичзаочне
 ДС № 3910Пілецький Євген Анатолійовичзаочне
 ДС № 3911Поліщук Олег Миколайовичзаочне
 ДС № 3912Продаєвич Валентин Олександровичзаочне
 ДС № 3913Тартаковський Олег Юрійовичзаочне
 ДС № 3914свящ.Бонадиков Олександр Вікторовичзаочне
 ДС № 3915свящ.Волосянський Василь Івановичзаочне
 ДС № 3916свящ.Волосянський Михайло Івановичзаочне
 ДС № 3917ієрод.Ісаакій (Ганін Андрій Миколайович)заочне
 ДС № 3918Губа Юрій В’ячеславовичзаочне
 ДС № 3919свящ.Денькович Микола Ярославовичзаочне
 ДС № 3920свящ.Замор Дмитро Петровичзаочне
 ДС № 3921свящ.Зеленін Анатолій Володимировичзаочне
 ДС № 3922дияк.Каліта Володимир Григоровичзаочне
 ДС № 3923прот.Ковбасюк Василь Васильовичзаочне
 ДС № 3924свящ.Когут Василь Миколайовичзаочне
 ДС № 3925свящ.Корнієнко Олександр Валерійовичзаочне
 ДС № 3926свящ.Кручених Микола Вадимовичзаочне
 ДС № 3927Логін Сергій Юрійовичзаочне
 ДС № 3928свящ.Могилевський Сергій Вікторовичзаочне
 ДС № 3929Музичук Павло Павловичзаочне
 ДС № 3930Муляр Андрій Михайловичзаочне
 ДС № 3931Нікіфоров Ігор Олександровичзаочне
 ДС № 3932свящ.Паршенко Микола Петровичзаочне
 ДС № 3933свящ.Пешко Роман Олексійовичзаочне
 ДС № 3934Пономарьов Віктор Євгенійовичзаочне
 ДС № 3935свящ.Протченко Григорій Васильовичзаочне
 ДС № 3936Рубан Микола Володимировичзаочне
 ДС № 3937Смірнов Станіслав Володимировичзаочне
 ДС № 3938свящ.Чорней Святослав Ігоровичзаочне
 ДС № 3939свящ.Шепеда Роман (Руслан) Леонідовичзаочне
 ДС № 3940Шляхтін Роман (Руслан) Анатолійовичзаочне
 ДС № 3941свящ.Біягов Ігор Миколайовичзаочне
 ДС № 3942свящ.Шокало Іван Петровичзаочне
 ДС № 3943дияк.Штемплюк Назар Валерійовичзаочне
 ДС № 3944Савін Євгеній (Едуард) Євгенійовичзаочне
 ДС № 3945Скрипник Сергій Григоровичзаочне
 ДС № 3946ієрод.Роман (Березюк Роман Миколайович)заочне
 ДС № 3947свящ.Алехнович Олександр Генадійовичзаочне
 ДС № 3948Андросович Андрій Васильовичзаочне
 ДС № 3949свящ.Барняченко Володимир Леонідовичзаочне
 ДС № 3950свящ.Беззуб Андрій Володимировичзаочне
 ДС № 3951Блажко Олександр Семеновичзаочне
 ДС № 3952свящ.Галенко Микола Володимировичзаочне
 ДС № 3953ієром.Герман (Кулакевич Василь Адамович)заочне
 ДС № 3954свящ.Дем’янець Іван Миколайовичзаочне
 ДС № 3955свящ.Дреєв Георгій (Юрій) Олександровичзаочне
 ДС № 3956прот.Кісель Олександр Івановичзаочне
 ДС № 3957Коханевич Іван Миколайовичзаочне
 ДС № 3958дияк.Макаров Валентин Володимировичзаочне
 ДС № 3959дияк.Ніколаєв Роман Володимировичзаочне
 ДС № 3960ігум.Тимофій (Волощенко Владислав Володимирович)заочне
 ДС № 3961свящ.Вдовин Олександр Дмитровичзаочне
 ДС № 3962свящ.Голуб Володимир Анатолійовичзаочне
 ДС № 3963свящ.Крушеницький Дмитро Вікторовичзаочне
 ДС № 3964ієром.Моісей (Голбан Петро Іванович)заочне
 ДС № 3965мон.Олексій (Михайлов Іван Миколайович)заочне
 ДС № 3966прот.Степанюк Ігор Анатолійовичзаочне
 ДС № 3967Чорненький Віталій Павловичзаочне
 ДС № 3968свящ.Фесик Сергій Григоровичзаочне
 ДС № 3969Орлов Олексій Михайловичзаочне
 ДС № 3970свящ.Шмигельський Олександр Андрійовичзаочне
 ДС № 3971свящ.Дучук Юрій Миколайовичзаочне
 ДС № 3972ієрод.Миколай (Жумір В’ячеслав Федорович)заочне
 ДС № 3973Луговий Максим Івановичзаочне
 ДС № 3974свящ.Бондар Антон Анатолійовичзаочне
 ДС № 3975свящ.Шнякін Олександр Володимировичзаочне
 ДС № 3976Безух Віталій Михайловичденне
 ДС № 3977Богдашевський Владислав Германовичденне
 ДС № 3978Бойко Дмитро Олександровичденне
 ДС № 3979Бондар Олександр Віталійовичденне
 ДС № 3980Борисюк Микола Віталійовичденне
 ДС № 3981Ващик Олександр Євстахійовичденне
 ДС № 3982свящ.Голуб Олег Олександровичденне
 ДС № 3983Голянич Богдан Володимировичденне
 ДС № 3984Грибеник Валентин Андрійовичденне
 ДС № 3985Долгіх Володимир Валерійовичденне
 ДС № 3986Казьмірук Степан Ігоровичденне
 ДС № 3987Качановський Сергій Миколайовичденне
 ДС № 3988Кашлюк Володимир Сергійовичденне
 ДС № 3989Кислий Андрій Олексійовичденне
 ДС № 3990Коцаба Віталій Дмитровичденне
 ДС № 3991свящ.Крижановський Григорій Григоровичденне
 ДС № 3992Куліш Павло Федоровичденне
 ДС № 3993ієрод.Лавр (Соломонов Ігор Володимирович)денне
 ДС № 3994свящ.Левченко Дмитро Михайловичденне
 ДС № 3995Легенький Ігор Петровичденне
 ДС № 3996Лепей Василь Васильовичденне
 ДС № 3997Любавцев Тарас Сергійовичденне
 ДС № 3998Мазка Лука Івановичденне
 ДС № 3999Марченко Євген Леонідовичденне
 ДС № 4000свящ.Міщук Олександр Івановичденне
 ДС № 4001Мойсюк Павло Івановичденне
 ДС № 4002Монастир Іван Степановичденне
 ДС № 4003дияк.Олійник Олександр Івановичденне
 ДС № 4004Омеляненко Максим Васильовичденне
 ДС № 4005дияк.Пантус Микола Михайловичденне
 ДС № 4006Попеску Дмитро Васильовичденне
 ДС № 4007свящ.Присяжнюк Михайло Дмитровичденне
 ДС № 4008Рудий Вадим Васильовичденне
 ДС № 4009дияк.Сидоров Дмитро Миколайовичденне
 ДС № 4010Сидорчук Дмитро Михайловичденне
 ДС № 4011Соляр Павло Івановичденне
 ДС № 4012Стець Віталій Васильовичденне
 ДС № 4013Сторчак Володимир Миколайовичденне
 ДС № 4014Тимчук Денис Івановичденне
 ДС № 4015Устименко Антоній Григоровичденне
 ДС № 4016Фоменко Костянтин В’ячеславовичденне
 ДС № 4017Формазюк Володимир Іовичденне
 ДС № 4018свящ.Чебан Олександр Сергійовичденне
 ДС № 4019свящ.Шпак Валерій Михайловичденне
 ДС № 4020Юрженко Олег Іллічденне
2011ДС № 4021Цап Микола Лук’янович (дублікат)заочне
 ДС № 4022свящ.Бабіч Олексій Сергійовичзаочне
 ДС № 4023свящ.Безпалий Михайло Федоровичзаочне
 ДС № 4024свящ.Бондар Анатолій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4025свящ.Бузніков Олексій Павловичзаочне
 ДС № 4026прот.Григор’єв Олександр Петровичзаочне
 ДС № 4027свящ.Гуржий Вадим Семеновичзаочне
 ДС № 4028прот.Дем’яновський Іван Миколайовичзаочне
 ДС № 4029Денисюк Тарас Васильовичзаочне
 ДС № 4030свящ.Дреус Олександр Володимировичзаочне
 ДС № 4031прот.Дудник Роман Анатолійовичзаочне
 ДС № 4032свящ.Євенко Руслан (Ростислав) Миколайовичзаочне
 ДС № 4033Золотов Олександр Юрійовичзаочне
 ДС № 4034дияк.Іванов Олександр Геннадійовичзаочне
 ДС № 4035прот.Іванов Юрій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4036ієрод.Іов (Сирохман Віктор Михайлович)заочне
 ДС № 4037свящ.Камінський Олександр Афанасійовичзаочне
 ДС № 4038свящ.Капітоненко Сергій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4039свящ.Качур Олександр Федоровичзаочне
 ДС № 4040свящ.Климюк Василь Петровичзаочне
 ДС № 4041протодияк.Козловський Петро Анатолійовичзаочне
 ДС № 4042Кобетяк Андрій Романовичзаочне
 ДС № 4043прот.Ковальчук Георгій Петровичзаочне
 ДС № 4044свящ.Козяр Іван Васильовичзаочне
 ДС № 4045свящ.Колпак Анатолій Вікторовичзаочне
 ДС № 4046прот.Коротаєв Сергій Євгеновичзаочне
 ДС № 4047Кузнєцов Арсеній Володимировичзаочне
 ДС № 4048ігум.Лонгін (Великий Олександр Анатолійович)заочне
 ДС № 4049Матвеєв Володимир Адольфовичзаочне
 ДС № 4050прот.Матюшов Микола Васильовичзаочне
 ДС № 4051свящ.Місюрко Микола Васильовичзаочне
 ДС № 4052прот.Морозюк Сергій Васильовичзаочне
 ДС № 4053свящ.Насс Денис Сергійовичзаочне
 ДС № 4054свящ.Негря Петро Михайловичзаочне
 ДС № 4055прот.Николишин Зиновій Михайловичзаочне
 ДС № 4056Олівінський Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 4057Оверчук Станіслав Віталійовичзаочне
 ДС № 4058свящ.Пашков Олексій Олексійовичзаочне
 ДС № 4059прот.Пецій Павло Миколайовичзаочне
 ДС № 4060Плотник Олексій Володимировичзаочне
 ДС № 4061Поліщук Олег Зурабовичзаочне
 ДС № 4062Пономарьов Григорій Петровичзаочне
 ДС № 4063Ребро Юрій Сергійовичзаочне
 ДС № 4064свящ.Рибак Богдан Йосифовичзаочне
 ДС № 4065свящ.Собко Василь Анатолійовичзаочне
 ДС № 4066свящ.Стасишин Андрій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4067прот.Строк Валерій Станіславовичзаочне
 ДС № 4068Таран Павло Савичзаочне
 ДС № 4069дияк.Трусов Андрій Вікторовичзаочне
 ДС № 4070свящ.Тупчій Дмитрій Миколайовичзаочне
 ДС № 4071свящ.Угнавий Микола Степановичзаочне
 ДС № 4072свящ.Чорней Олександр Дмитровичзаочне
 ДС № 4073свящ.Фатич Василь Петровичзаочне
 ДС № 4074свящ.Фурик Ярослав Івановичзаочне
 ДС № 4075свящ.Шишкін Симон Геннадійовичзаочне
 ДС № 4076свящ.Штойко Віталій Романовичзаочне
 ДС № 4077свящ.Юрчик Григорій Михайловичзаочне
 ДС № 4078Колоденський Антон Васильовичзаочне
 ДС № 4079ієрод.Іларій (Іванов Богдан Сергійович)заочне
 ДС № 4080свящ.Лук’янов Анатолій Олексійовичзаочне
 ДС № 4081дияк.Землянухін Михайло Анатолійовичзаочне
 ДС № 4082свящ.Борисов Олександр Олександровичзаочне
 ДС № 4083свящ.Домарев Вячеслав Вікторовичзаочне
 ДС № 4084Матюшко Богдан Костянтиновичзаочне
 ДС № 4085свящ.Стребаков Олександр Євгеновичзаочне
 ДС № 4086свящ.Кутчер Борис Борисовичзаочне
 ДС № 4087дияк.Оленєв Ігор Геннадійовичзаочне
 ДС № 4088Смірнов Юрій Леонідовичзаочне
 ДС № 4089свящ.Зубейко Микола Анастазійовичзаочне
 ДС № 4090Вітковський Віктор Володимировичзаочне
 ДС № 4091Жуковський Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 4092Гуменюк Валерій Васильовичзаочне
 ДС № 4093дияк.Ковач Іван Васильовичзаочне
 ДС № 4094прот.Іваник Михайло Михайловичзаочне
 ДС № 4095прот.Марканіч Василь Васильовичзаочне
 ДС № 4096свящ.Хрептак Олексій Олексійовичзаочне
 ДС № 4097свящ.Антонян Ашот (Антоній) Грайровичзаочне
 ДС № 4098Обухов Антон Вікторовичзаочне
 ДС № 4099Малигін Миколай Сергійовичзаочне
 ДС № 4100свящ.Кропачов Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 4101свящ.Ляхович Сергій Івановичзаочне
 ДС № 4102Герасименко Сергій Григоровичзаочне
 ДС № 4103Кльосов Максим Олександровичзаочне
 ДС № 4104ієром.Павел (Черепаха Тарас Миколайович)заочне
 ДС № 4105Козлов Денис Володимировичзаочне
 ДС № 4106Бородавка Антон Миколайовичденне
 ДС № 4107Бабчинецький Дмитро Сергійовичденне
 ДС № 4108Безхребтий Іван Володимировичденне
 ДС № 4109Білий Павло Григоровичденне
 ДС № 4110Брижатий Олександр Миколайовичденне
 ДС № 4111свящ.Бурч Юрій (Георгій) Васильовичденне
 ДС № 4112Волков Денис Валерійовичденне
 ДС № 4113Волошин Віктор Вікторовичденне
 ДС № 4114Глухенький Олександр Сергійовичденне
 ДС № 4115свящ.Горбулін Костянтин Сергійовичденне
 ДС № 4116Забудський Антон Анатолійовичденне
 ДС № 4117дияк.Зейко Петро Васильовичденне
 ДС № 4118дияк.Зощук Андрій Іллічденне
 ДС № 4119Ільчишин Андрій Івановичденне
 ДС № 4120Каменєв Олексій Ігоровичденне
 ДС № 4121Коваль Віктор Дмитровичденне
 ДС № 4122свящ.Колб Василь Олександровичденне
 ДС № 4123Коломієць Андрій Миколайовичденне
 ДС № 4124Корнута Василь Івановичденне
 ДС № 4125Корнута Іван Івановичденне
 ДС № 4126Костюк Євсевій Михайловичденне
 ДС № 4127Лаврук Роман Сергійовичденне
 ДС № 4128Лебедь Іван Геннадійовичденне
 ДС № 4129Меджидов Роман Ельдаровичденне
 ДС № 4130Мудревський Володимир Івановичденне
 ДС № 4131дияк.Немеш Іван Петровичденне
 ДС № 4132Пашкевич Максим Павловичденне
 ДС № 4133Підтоптаний Максим Васильовичденне
 ДС № 4134Пірняк Віталій Вікторовичденне
 ДС № 4135дияк.Пітніцький Михайло Петровичденне
 ДС № 4136свящ.Пульнов Антон Олександровичденне
 ДС № 4137Семенов Кирило Володимировичденне
 ДС № 4138дияк.Семенюк Іван Петровичденне
 ДС № 4139Чамор Сергій Миколайовичденне
 ДС № 4140Шахворостов Іван Володимировичденне
 ДС № 4141Шевченко Максим Юрійовичденне
 ДС № 4142дияк.Шиманович Андрій Олександровичденне
 ДС № 4143Шкарбуль Кирило Андрійовичденне
2012ДС № 4144свящ.Акімов Петро Миколайовичзаочне
 ДС № 4145свящ.Андрієнко Володимир Володимировичзаочне
 ДС № 4146Арабаджи Дмитро Олеговичзаочне
 ДС № 4147свящ.Баранов Сергій Леонідовичзаочне
 ДС № 4148Бородін Іван Вікторовичзаочне
 ДС № 4149свящ.Босенко Віталій Григоровичзаочне
 ДС № 4150Бугай Леонід Андрійовичзаочне
 ДС № 4151свящ.Волков Василь Сергійовичзаочне
 ДС № 4152свящ.Гарний Володимир Володимировичзаочне
 ДС № 4153свящ.Глушков Віталій Михайловичзаочне
 ДС № 4154свящ.Гнатківський Петро Михайловичзаочне
 ДС № 4155дияк.Демченко Ярослав Костянтиновичзаочне
 ДС № 4156свящ.Дзявчук Руслан (Ростислав) Івановичзаочне
 ДС № 4157ієром.Димитрій (Тищенко Михайло Григорович)заочне
 ДС № 4158Драганчук Андрій Володимировичзаочне
 ДС № 4159свящ.Дячина Василь Олеговичзаочне
 ДС № 4160прот.Єрьоменко Геннадій Вікторовичзаочне
 ДС № 4161свящ.Єфремов Олег Віталійовичзаочне
 ДС № 4162ієрод.Елладій (Зенін Євген Володимирович)заочне
 ДС № 4163Жадан Сергій Борисовичзаочне
 ДС № 4164прот.Закревський Вадим Станіславовичзаочне
 ДС № 4165прот.Зуб Вадим Анатолійовичзаочне
 ДС № 4166Івасик Олег Олеговичзаочне
 ДС № 4167Ільман Андрій Валерійовичзаочне
 ДС № 4168свящ.Ільюк Павел Олексійовичзаочне
 ДС № 4169ієром.Іоанн (Домашенко Олександр Ігоревич)заочне
 ДС № 4170Капустін Олексій Едуардовичзаочне
 ДС № 4171прот.Коцар Роман (Руслан) Васильовичзаочне
 ДС № 4172Кручинін Олег Володимировичзаочне
 ДС № 4173Крюков Петро Петровичзаочне
 ДС № 4174свящ.Кудімов Антоній (Артур) Вікторовичзаочне
 ДС № 4175свящ.Кураков В’ячеслав Михайловичзаочне
 ДС № 4176свящ.Кушнір Сергій Михайловичзаочне
 ДС № 4177прот.Лоза Віктор Миколайовичзаочне
 ДС № 4178прот.Ляш Сергій Петровичзаочне
 ДС № 4179дияк.Майор Михайло Петровичзаочне
 ДС № 4180Мішин Максим Олеговичзаочне
 ДС № 4181ієрод.Нектарій (Бадах Сергій Юрійович)заочне
 ДС № 4182Нестерук Олександр Андрійовичзаочне
 ДС № 4183дияк.Ніколаєв Дмитро Олександровичзаочне
 ДС № 4184Оніщук Ігор Віталійовичзаочне
 ДС № 4185свящ.Панько Сергій Володимировичзаочне
 ДС № 4186інокПетро (Гвазава Рустам Рафікович)заочне
 ДС № 4187ієрод.Петро (Карпенко В’ячеслав Петрович)заочне
 ДС № 4188свящ.Петриченко Вячеслав Вікторовичзаочне
 ДС № 4189свящ.Савост’янов Миколай Михайловичзаочне
 ДС № 4190ієрод.Самуїл (Ганницький Олег Михайлович)заочне
 ДС № 4191Сафанюк Павло Віталійовичзаочне
 ДС № 4192свящ.Сіньківський Андрій Володимировичзаочне
 ДС № 4193прот.Синицин Олександр Васильовичзаочне
 ДС № 4194свящ.Скачков Олександр Володимировичзаочне
 ДС № 4195ігум.Смарагд (Петренко Сергій Валерійович)заочне
 ДС № 4196Сорокін Юрій Олеговичзаочне
 ДС № 4197свящ.Тимошенко Олексій Миколайовичзаочне
 ДС № 4198Тяжкороб Сергій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4199архім.Феофан (Люкшин Олександр В’ячеславович)заочне
 ДС № 4200Фуштей Дмитро Валерійовичзаочне
 ДС № 4201свящ.Шаболдін Микола Георгійовичзаочне
 ДС № 4202прот.Шиманович Олександр Ігоревичзаочне
 ДС № 4203прот.Шмигельський Віталій Гнатовичзаочне
 ДС № 4204прот.Цитрин Віталій Тимофійовичзаочне
 ДС № 4205дияк.Чичивахин Іван Олександровичзаочне
 ДС № 4206прот.Щіпанов Андрій В’ячеславовичзаочне
 ДС № 4207свящ.Якименко Андрій Івановичзаочне
 ДС № 4208свящ.Кравченко Артем Едуардовичзаочне
 ДС № 4209свящ.Кравчук Ігор Володимировичзаочне
 ДС № 4210Куркін Олексій Вікторовичзаочне
 ДС № 4211прот.Дребіт Іван Степановичзаочне
 ДС № 4212свящ.Рой Юрій Івановичзаочне
 ДС № 4213свящ.Буркацький Євгеній Петровичзаочне
 ДС № 4214ієрод.Ієронім (Черемшук Михайло Леонтійович)заочне
 ДС № 4215Нездвецький Денис Альбертовичзаочне
 №№ 4216 – 4250 Реєстраційні номери додатків до дипломів
2013ДС № 4251свяш.Акімов Олексій Петровичзаочне
 ДС № 4252ієрод.Анастасій (Мельниченко Андрій Михайлович)заочне
 ДС № 4253Апанасенко Максим Григоровичзаочне
 ДС № 4254ієром.Арсеній (Топунов Артемій Миколайович)заочне
 ДС № 4255Афонін Діонісій Михайловичзаочне
 ДС № 4256свящ.Баб’як Петро Петровичзаочне
 ДС № 4257свящ.Бадіон Аяз (Олександр) Юнус-оглизаочне
 ДС № 4258свящ.Безрідний Анатолій Михайловичзаочне
 ДС № 4259Бійчук Максим Михайловичзаочне
 ДС № 4260Богуславський Олександр Володимировичзаочне
 ДС № 4261свящ.Будаков Олександр Володимировичзаочне
 ДС № 4262дияк.Бялковський Станіслав Альбертовичзаочне
 ДС № 4263свящ.Варивода Микола Васильовичзаочне
 ДС № 4264Васильченко Олексій Володимировичзаочне
 ДС № 4265Вацек Іржі (Георгій) Олександровичзаочне
 ДС № 4266Вертуозов Михайло Миколайовичзаочне
 ДС № 4267прот.Волощук Валерій Віталійовичзаочне
 ДС № 4268дияк.Воронов Олександр Володимировичзаочне
 ДС № 4269свящ.Гаврилів Святослав Миколайовичзаочне
 ДС № 4270свящ.Гав’янець Володимир Михайловичзаочне
 ДС № 4271Гамалій Анатолій Богдановичзаочне
 ДС № 4272Гехман Олександр Яковичзаочне
 ДС № 4273Григорак Дмитро Дмитровичзаочне
 ДС № 4274свящ.Голубєв Євген Ігоровичзаочне
 ДС № 4275Грицай Михайло Вікторовичзаочне
 ДС № 4276свящ.Давидов Ярослав Анатолійовичзаочне
 ДС № 4277ієром.Даміан (Пономаренко)заочне
 ДС № 4278Дзюба Микола Володимировичзаочне
 ДС № 4279Дилевський Сергій Олександровичзаочне
 ДС № 4280свящ.Дребот Володимир Івановичзаочне
 ДС № 4281Дяков Денис Олександрович – старостазаочне
 ДС № 4282Зайцев Дмитро Валерійовичзаочне
 ДС № 4283архім.Іаков (Галандзовський Сергій Леонідович)заочне
 ДС № 4284дияк.Ігнатко Василь Васильовичзаочне
 ДС № 4285свящ.Ільчук Микола Петровичзаочне
 ДС № 4286архім.Іов (Похивка Микола Миколайович)заочне
 ДС № 4287ієрод.Іполит (Кулінич Олександр Анатолійович)заочне
 ДС № 4288Ковальський Валентин Івановичзаочне
 ДС № 4289Козарь Іван Георгійовичзаочне
 ДС № 4290прот.Коржевий Володимир Степановичзаочне
 ДС № 4291Короткоручко Сергій Івановичзаочне
 ДС № 4292Кузовков Георгій (Едуард) Вікторовичзаочне
 ДС № 4293Куріпко Віктор Миколайовичзаочне
 ДС № 4294свящ.Лещенко Олег Володимировичзаочне
 ДС № 4295прот.Лісніченко Олександр Петровичзаочне
 ДС № 4296Лисенко Євген Івановичзаочне
 ДС № 4297Лисенко Олег Олександровичзаочне
 ДС № 4298свящ.Легкий Юрій Євгенійовичзаочне
 ДС № 4299дияк.Луценко Дмитро Борисовичзаочне
 ДС № 4300інокМаксим (Щуренко Максим Євгенійович)заочне
 ДС № 4301ієром.Марк (Тимченков Олександр Володимирович)заочне
 ДС № 4302свящ.Масло Віктор Михайловичзаочне
 ДС № 4303дияк.Матяш Олександр Олександровичзаочне
 ДС № 4304Мельник Святослав Івановичзаочне
 ДС № 4305свящ.Мельничук Максим Олексійовичзаочне
 ДС № 4306ієрод.Миколай (Чекін Володимир Георгійович)заочне
 ДС № 4307Мильченко Сергій Вікторовичзаочне
 ДС № 4308Мироненко Олександр Павловичзаочне
 ДС № 4309Мілов Денис Юрійовичзаочне
 ДС № 4310Морський Андрій Володимировичзаочне
 ДС № 4311Муха Артем Андрійовичзаочне
 ДС № 4312ієрод.Никодим (Дігавцов Євгеній Вікторович)заочне
 ДС № 4313дияк.Олійник Юрій Іванович – старостазаочне
 ДС № 4314ієром.Онисим (Герасименко Сергій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4315ієром.Парфеній (Мельник Андрій Іванович)заочне
 ДС № 4316Пасько Артем Валерійовичзаочне
 ДС № 4317свящ.Пігаль Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 4318свящ.Полозков Олександр Васильовичзаочне
 ДС № 4319свящ.Рябоштанов Олександр Олександровичзаочне
 ДС № 4320ієром.Самуїл (Гребенюк Олексій Миколайович)заочне
 ДС № 4321свящ.Сімірзін Олександр Сергійовичзаочне
 ДС № 4322Скрипка Ігор Вячеславовичзаочне
 ДС № 4323свящ.Соловйов Юрій (Георгій) Борисовичзаочне
 ДС № 4324Тітков Сергій Олександровичзаочне
 ДС № 4325Ткачук Сергій Васильовичзаочне
 ДС № 4326свящ.Фатич Андрій Васильовичзаочне
 ДС № 4327Фафахчан Сергій (Сурен) Гургеновичзаочне
 ДС № 4328свящ.Філоненко Віктор Миколайовичзаочне
 ДС № 4329свящ.Хаваліц Сергій Сергійовичзаочне
 ДС № 4330Черніков Сергій Валерійовичзаочне
 ДС № 4331свящ.Чорнобай Володимир Вікторовичзаочне
 ДС № 4332Чубірка Євген Віталійовичзаочне
 ДС № 4333свящ.Чувичкін Тарас Миколайовичзаочне
 ДС № 4334дияк.Чуйко Віталій Володимировичзаочне
 ДС № 4335Шаганенко Володимир Петровичзаочне
 ДС № 4336свящ.Шармар Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 4337Швидченко Ярослав Миколайовичзаочне
 ДС № 4338дияк.Шелельо Микола Васильовичзаочне
 ДС № 4339Шило Олексій Андрійовичзаочне
 ДС № 4340свящ.Шомонка Дмитро Степановичзаочне
 ДС № 4341ієрод.Ювеналій (Новак Роман Володимирович)заочне
 ДС № 4342Ярема Сергій Васильовичзаочне
 ДС № 4343свящ.Ярков Микола Васильовичзаочне
 ДС № 4344свящ.Ясенівка Віталій Івановичзаочне
 ДС № 4345Кугатов Євгеній Євгенійовичзаочне
 №№ 4346 – 4392Реєстраційні номери додатків до дипломів
2014ДС № 4393іерод.Адам (Стегнієнко Дмитро Євгенович)заочне
 ДС № 4394ієрод.Ахіла (Дяченко Петро Сергійович)заочне
 ДС № 4395свящ.Багрій Андрій Петровичзаочне
 ДС № 4396Багрій Юрій Олексійовичзаочне
 ДС № 4397Безкоровайний Іван Ігоровичзаочне
 ДС № 4398свящ.Безпрозваний Олександр Михайловичзаочне
 ДС № 4399свящ.Білогуров Руслан (Ростислав) Ігоровичзаочне
 ДС № 4400свящ.Бірук Олексій Олексійовичзаочне
 ДС № 4401свящ.Бірук Сергій Антоновичзаочне
 ДС № 4402Богайчик Віталій Михайловичзаочне
 ДС № 4403Богайчик Сергій Михайловичзаочне
 ДС № 4404свящ.Богуцький Віталій Івановичзаочне
 ДС № 4405Боднарюк Ростислав Анатолійовичзаочне
 ДС № 4406свящ.Борисевич Василь Анатолійовичзаочне
 ДС № 4407Бригадир Володимир Михайловичзаочне
 ДС № 4408архім.Варлаам (Діденко В’ячеслав Олександрович)заочне
 ДС № 4409ігум.Віктор (Садов’як Володимир Миколайович)заочне
 ДС № 4410прот.Ганін Віталій Васильовичзаочне
 ДС № 4411ієром.Геласій (Рафальський Юрій Миколайович)заочне
 ДС № 4412свящ.Головецький Володимир Васильовичзаочне
 ДС № 4413свящ.Горбань Валерій Вікторовичзаочне
 ДС № 4414свящ.Горобець Роман Робертовичзаочне
 ДС № 4415свящ.Горошко Андрій Олексійовичзаочне
 ДС № 4416свящ.Грисюк Валерій Валерійовичзаочне
 ДС № 4417прот.Гук Сергій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4418прот.Даниловський Олексій Олексійовичзаочне
 ДС № 4419мир.Данильченко Олександр Валерійовичзаочне
 ДС № 4420дияк.Денека Юрій Мирославовичзаочне
 ДС № 4421ієром.Дмитро (Тюрюков Олександр Анатолійович)заочне
 ДС № 4422прот.Додоєнко Іоанн (Ян) Валентиновичзаочне
 ДС № 4423свящ.Драгель Віталій Сергійовичзаочне
 ДС № 4424свящ.Дребот Володимир Івановичзаочне
 ДС № 4425Загній Вячеслав Миколайовичзаочне
 ДС № 4426дияк.Заріцький В’ячеслав (Савва) Михайловичзаочне
 ДС № 4427Зражва Сергій Григоровичзаочне
 ДС № 4428свящ.Іванов Михайло Івановичзаочне
 ДС № 4429Іванюк Микола Володимировичзаочне
 ДС № 4430Іконніков Георгій Ігоровичзаочне
 ДС № 4431Ільчук Михайло Вадимовичзаочне
 ДС № 4432свящ.Камочкін Олександр Вікторовичзаочне
 ДС № 4433свящ.Карасьов Олександр Павловичзаочне
 ДС № 4434протодияк.Карпенко Олександр Віталійовичзаочне
 ДС № 4435свящ.Кириленко Олексій Михайловичзаочне
 ДС № 4436Клімович Микола Богдановичзаочне
 ДС № 4437дияк.Кльон Віталій Володимировичзаочне
 ДС № 4438свящ.Кобак Олег Васильовичзаочне
 ДС № 4439свящ.Колосов Олександр Сергійовичзаочне
 ДС № 4440Компанець Володимир Григоровичзаочне
 ДС № 4441протодияк.Коржевич Володимир Володимировичзаочне
 ДС № 4442Костенко Олег Івановичзаочне
 ДС № 4443свящ.Костюк Павло Петровичзаочне
 ДС № 4444Кравцов Олексій Борисовичзаочне
 ДС № 4445Курносов Євген Олександровичзаочне
 ДС № 4446ієром.Леонтій (Золотарьов Максим Михайлович)заочне
 ДС № 4447Литвиненко Дмитро Сергійовичзаочне
 ДС № 4448Максимов Сергій Олександровичзаочне
 ДС № 4449Мандрика Юрій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4450іером.Мартірій (Циганов Максим Станіславович)заочне
 ДС № 4451Марченко Михайло Анатолійовичзаочне
 ДС № 4452Матвієнко Іван Олександровичзаочне
 ДС № 4453прот.Мельничук Андрій Павловичзаочне
 ДС № 4454прот.Мураховський Олег Володимировичзаочне
 ДС № 4455Мураш Петро Валерійовичзаочне
 ДС № 4456Оберенко Сергій Володимировичзаочне
 ДС № 4457свящ.Овдієнко Андрій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4458ієрод.Олег (Шеремет Олег Дмитрович)заочне
 ДС № 4459Павліченко Максим Вікторовичзаочне
 ДС № 4460Паламаренко Євгеній Вікторовичзаочне
 ДС № 4461свящ.Пашкевіч Іван Миколайовичзаочне
 ДС № 4462Пелешенко Олександр Глібовичзаочне
 ДС № 4463дияк.Порошин Сергій Васильовичзаочне
 ДС № 4464Романенко Леонід Леонідовичзаочне
 ДС № 4465дияк.Рохманюк Андрій Сергійовичзаочне
 ДС № 4466свящ.Руденко Олександр Івановичзаочне
 ДС № 4467Сабадан Олексій Олексійовичзаочне
 ДС № 4468Савченко Іван Володимировичзаочне
 ДС № 4469Савченко Юрій Миколайовичзаочне
 ДС № 4470Сазонов Ілля Олексійовичзаочне
 ДС № 4471ієрод.Севастіан (Горюк Сергій Андрійович)заочне
 ДС № 4472свящ.Семеній Михайло Володимировичзаочне
 ДС № 4473свящ.Сергієнко Антон Олександровичзаочне
 ДС № 4474Сергієнко Сергій Олександровичзаочне
 ДС № 4475Слободенюк Дмитро Едуардовичзаочне
 ДС № 4476свящ.Тихоненко Валерій Федоровичзаочне
 ДС № 4477свящ.Тихоненко Олег Вадимовичзаочне
 ДС № 4478Тишевський Дмитро Григоровичзаочне
 ДС № 4479свящ.Федотов Анатолій Петровичзаочне
 ДС № 4480Царенко Сергій Володимировичзаочне
 ДС № 4481свящ.Чварков Дмитро Олексійовичзаочне
 ДС № 4482Чеботарьов Павло Анатолійовичзаочне
 ДС № 4483дияк.Черній Ігор Григоровичзаочне
 ДС № 4484Чиж Олег Вікторовичзаочне
 ДС № 4485свящ.Чиженко Андрій Миколайовичзаочне
 ДС № 4486свящ.Чумак Борис Валерійовичзаочне
 ДС № 4487свящ.Шкаруба Євген Анатолійовичзаочне
 ДС № 4488Шкляр Ярослав Євгенійовичзаочне
 ДС № 4489свящ.Шкондін Микола Вікторовичзаочне
 ДС № 4490мир.Шпак Тарас Миколайовичзаочне
 №№ 4491 – 4527Реєстраційні номери додатків до дипломів
2015ДС № 4528Адамович Сергій Володимировичзаочне
 ДС № 4529Андрющенко Веніамін Володимировичзаочне
 ДС № 4530Бажанський Юрій Вікторовичзаочне
 ДС № 4531Білоус-Литвиненко Василь Леонідовичзаочне
 ДС № 4532дияк.Боговик Микола Ростиславовичзаочне
 ДС № 4533Болах Сергій Олександровичзаочне
 ДС № 4534прот.Бондаренко Володимир Петровичзаочне
 ДС № 4535свящ.Бондаренко Руслан (Ростислав) Івановичзаочне
 ДС № 4536свящ.Бошманн Вальдемар (Володимир) Бруновичзаочне
 ДС № 4537дияк.Буряк Олександр Івановичзаочне
 ДС № 4538дияк.Вавілов Ігор Володимировичзаочне
 ДС № 4539свящ.Васильченко Сергій Григоровичзаочне
 ДС № 4540свящ.Гайдар Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 4541Галич Андрій Михайловичзаочне
 ДС № 4542ієрод.Гамаліїл (Єфремов Юрій Олександрович)заочне
 ДС № 4543Герасименко Олександр Олександровичзаочне
 ДС № 4544інокГервасій (Остапчук Геннадій Олександрович)заочне
 ДС № 4545Гичка Юрій Сергійовичзаочне
 ДС № 4546свящ.Головченко Олексій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4547свящ.Гончарук Василь Івановичзаочне
 ДС № 4548Гончарюк Віталій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4549Греков Павло Олеговичзаочне
 ДС № 4550дияк.Григор’єв Віктор Вікторовичзаочне
 ДС № 4551дияк.Гришко Григорій Миколайовичзаочне
 ДС № 4552свящ.Гудзикевич Максим Вікторовичзаочне
 ДС № 4553свящ.Давидовський Назарій Агафангеловичзаочне
 ДС № 4554свящ.Декет Іван Івановичзаочне
 ДС № 4555прот.Дідур Пилип Івановичзаочне
 ДС № 4556протодияк.Дікань Олександр Михайловичзаочне
 ДС № 4557ігум.Діонісій (Костюк Володимир Володимирович)заочне
 ДС № 4558свящ.Діханов Владислав Миколайовичзаочне
 ДС № 4559свящ.Долинський Олександр Васильовичзаочне
 ДС № 4560свящ.Дьомкін Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 4561ієродияк.Євфимій (Семенюк Євгеній Валерійович)заочне
 ДС № 4562дияк.Жевердан Євген Костянтиновичзаочне
 ДС № 4563свящ.Залєвський Анатолій Миколайовичзаочне
 ДС № 4564прот.Заряда Роман Миколайовичзаочне
 ДС № 4565Захарченко Андрій Сергійовичзаочне
 ДС № 4566свящ.Зінкевич Микола Филимоновичзаочне
 ДС № 4567Зінкевич Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 4568ієрод.Ігнатій (Устименко Іван Олександрович)заочне
 ДС № 4569ієрод.Іліодор (Музичук Сергій Русланович)заочне
 ДС № 4570ієром.Іоанікій (Садовніков Олександр Сергійович)заочне
 ДС № 4571архім.Іоанн (Прокопенко Олександр Олександрович)заочне
 ДС № 4572ієром.Іов (Бекеша Іван Павлович)заочне
 ДС № 4573ієром.Іов (Кравченко Олександр Володимирович)заочне
 ДС № 4574свящ.Канюка Тарас Миколайовичзаочне
 ДС № 4575ієрод.Киріак (Фесенко Олег Вікторович)заочне
 ДС № 4576прот.Кісель Сергій Івановичзаочне
 ДС № 4577ієром.Климентій (Асейшвілі Василь Володимирович)заочне
 ДС № 4578Коваленко Микола Юрійовичзаочне
 ДС № 4579Ковальов Андрій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4580дияк.Козак Олександр Анатолійовичзаочне
 ДС № 4581свящ.Козін Ярослав Васильовичзаочне
 ДС № 4582свящ.Колбанов Олег Петровичзаочне
 ДС № 4583дияк.Коломієць Едуард (Василь) Васильовичзаочне
 ДС № 4584дияк.Кордиш Микола Валентиновичзаочне
 ДС № 4585свящ.Корнієнко Олександр Олександровичзаочне
 ДС № 4586свящ.Кримський Микола Михайловичзаочне
 ДС № 4587дияк.Криночкін Роман Володимировичзаочне
 ДС № 4588свящ.Кузнєцов Юрій Васильовичзаочне
 ДС № 4589свящ.Лайков Георгій Федоровичзаочне
 ДС № 4590Лесишак Василь Івановичзаочне
 ДС № 4591свящ.Лєсков Олександр Євгеновичзаочне
 ДС № 4592Ліповецький Володимир Олександровичзаочне
 ДС № 4593ієром.Лука (Ласкавчук Віталій Анатолійович)заочне
 ДС № 4594Лисак Дмитро Петровичзаочне
 ДС № 4595свящ.Лисіков Олексій Олексійвичзаочне
 ДС № 4596свящ.Лихолат Олег Алімовичзаочне
 ДС № 4597свящ.Лобода Олександр Григоровичзаочне
 ДС № 4598прот.Лойко Іван Анатолійовичзаочне
 ДС № 4599Лунін Олександр Євгеновичзаочне
 ДС № 4600свящ.Лупашко Іван Петровичзаочне
 ДС № 4601дияк.Малюков Олексій Олексійовичзаочне
 ДС № 4602Макаричак Василь Федоровичзаочне
 ДС № 4603ієрод.Макарій (Шпаков Юрій Анатолійович)заочне
 ДС № 4604Малишев Сергій Петровичзаочне
 ДС № 4605свящ.Маринюк Радіон Володимировичзаочне
 ДС № 4606мон.Мартірій (Ващенко Максим Олександрович)заочне
 ДС № 4607Маслаков Олексій Миколайовичзаочне
 ДС № 4608Матвійчук Петро Олександровичзаочне
 ДС № 4609Матвійчук Ярослав Валерійовичзаочне
 ДС № 4610свящ.Медіна Борисюк Андрійзаочне
 ДС № 4611іером.Мефодий(Щербак Володимир Григорович)заочне
 ДС № 4612іером.Миколай (Єсаков Віталій Вікторович)заочне
 ДС № 4613Міндолін Сергій Олександровичзаочне
 ДС № 4614свящ.Мокрушин Владислав Юрійовичзаочне
 ДС № 4615Назаров Ілля Владиславовичзаочне
 ДС № 4616прот.Нечипорук Сергій Зіновійовичзаочне
 ДС № 4617ієром.Никодим (Поістогов Олексій Валерійович)заочне
 ДС № 4618Ніколайчук Денис Анатолійовичзаочне
 ДС № 4619ієром.Нікон (Ісматов Віктор Ілліч)заочне
 ДС № 4620Образ Микола Миколайовичзаочне
 ДС № 4621Павел Георгій Костянтиновичзаочне
 ДС № 4622Павлюченко Олександр Івановичзаочне
 ДС № 4623Пікуза Віталій Петровичзаочне
 ДС № 4624Пінчук Ігор В’ячеславовичзаочне
 ДС № 4625свящ.Плісков Максим Павловичзаочне
 ДС № 4626Порушник Олег Онуфрійовичзаочне
 ДС № 4627свящ.Рибак Ілля Миколайовичзаочне
 ДС № 4628свящ.Риженко Діонісій Анатолієвичзаочне
 ДС № 4629свящ.Рикалін Олексій Володимировичзаочне
 ДС № 4630Родвутс Адріанус Йоханнесзаочне
 ДС № 4631свящ.Романюк Анатолій Вікторовичзаочне
 ДС № 4632свящ.Савков Олександр Олександровичзаочне
 ДС № 4633свящ.Сапіга Віктор Анатолійовичзаочне
 ДС № 4634мир.Саровський Дмитро Анатолійовичзаочне
 ДС № 4635мир.Сафонюк Дмитро Володимировичзаочне
 ДС № 4636ієрод.Серафим (Матузний Сергій Борисович)заочне
 ДС № 4637ієром.Серафим (Руденко Миколай Олександрович)заочне
 ДС № 4638свящ.Сєргєєв Олексій Анатолійовичзаочне
 ДС № 4639дияк.Світельський Сергій Петровичзаочне
 ДС № 4640ієрод.Смарагд (Чекан Павло Іванович)заочне
 ДС № 4641Синиця Олександр Андрійовичзаочне
 ДС № 4642прот.Собко Василь Михайловичзаочне
 ДС № 4643прот.Собко Іван Михайловичзаочне
 ДС № 4644свящ.Степанов Олег Вікторовичзаочне
 ДС № 4645свящ.Степанченко Ігор Васильовичзаочне
 ДС № 4646дияк.Стеценко Вячеслав Віталійовичзаочне
 ДС № 4647Стойков Дмитро Георгійовичзаочне
 ДС № 4648інокТихон (Висовень Максим Віталійович)заочне
 ДС № 4649архім.Тихон (Лютянський Микола Іванович)заочне
 ДС № 4650Товкач Леонід Володимировичзаочне
 ДС № 4651Топорков Віталій Віталійовичзаочне
 ДС № 4652архім.Тріфон (Зінченко Тарас Васильович)заочне
 ДС № 4653ієром.Феофан (Лисенко Микола Антонович)заочне
 ДС № 4654ієрод.Харлампій (Лубенець Володимир Миколайович)заочне
 ДС № 4655дияк.Хернер Юрій Олександровичзаочне
 ДС № 4656Ховер Сергій Васильовичзаочне
 ДС № 4657Целоусов Андрій Володимировичзаочне
 ДС № 4658прот.Цьока Іван Дмитровичзаочне
 ДС № 4659Черніченко Олег Олександровичзаочне
 ДС № 4660Чирка Іван Віталійовичзаочне
 ДС № 4661Чонка Михайло Михайловичзаочне
 ДС № 4662протд.Шилько Дмитро Олеговичзаочне
 ДС № 4663свящ.Шкулепа Володимир Сергійовичзаочне
 ДС № 4664Шпак Олександр Леонідовичзаочне
 ДС № 4665Шуляк Григорій Олександровичзаочне
 ДС № 4666свящ.Шумак Ігор Володимировичзаочне
 ДС № 4667Юрій Віталій Григоровичзаочне
 ДС № 4668свящ.Якимчук Микола Івановичзаочне
 ДС № 4669ігум.Яків (Бацинюк Ігор Ілліч)заочне
 ДС № 4670ігум.Яків (Вронський Андрій Олегович)заочне
 ДС № 4671Яковенко Борис Анатолійовичзаочне
 ДС № 4672свящ.Яременко Олександр Григоровичзаочне
 №№ 4673 – 4708Реєстраційні номери додатків до дипломів
2016№№ 4709 – 4757Реєстраційні номери додатків до дипломів
 ДС № 4758ієрод.Августін (Мінєєв Олександр Володимирович)заочне
 ДС № 4759Арустамян Едвард (Едесій) Арсеновичзаочне
 ДС № 4760свящ.Балан Денис Борисовичзаочне
 ДС № 4761прот.Большаков Роман Анатолійовичзаочне
 ДС № 4762дияк.Варакса Сергій Володимировичзаочне
 ДС № 4763Васильченко Сергій Олександровичзаочне
 ДС № 4764мон.Веніамін (Комоліков Ігор Геннадійович)заочне
 ДС № 4765свящ.Вишневий Анатолій Вікторовичзаочне
 ДС № 4766свящ.Вільховецький Іван Івановичзаочне
 ДС № 4767свящ.Гривул Аркадій Тодоровичзаочне
 ДС № 4768свящ.Грушецький Семен Михайловичзаочне
 ДС № 4769Данилов Андрій Михайловичзаочне
 ДС № 4770свящ.Дриганюк Андрій Мар’яновичзаочне
 ДС № 4771Євченко Костянтин Васильовичзаочне
 ДС № 4772свящ.Єнікєєв Альберт (Олег) Рустемовичзаочне
 ДС № 4773свящ.Загоруєв Дмитро Миколайовичзаочне
 ДС № 4774свящ.Івасенко Володимир Миколайовичзаочне
 ДС № 4775свящ.Камино Володимир Едвардовичзаочне
 ДС № 4776протд.Карпенко Іван Петровичзаочне
 ДС № 4777інокМартірій (Коменов Вячеслав Станіславович)заочне
 ДС № 4778Козар Сергій Георгійовичзаочне
 ДС № 4779Кривобок Олександр Павловичзаочне
 ДС № 4780Кононенко Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 4781свящ.Костащук Степан Іллічзаочне
 ДС № 4782прот.Котуцький Михайло Васильовичзаочне
 ДС № 4783свящ.Кошельник Олександр Григоровичзаочне
 ДС № 4784Кузьменко Артем Григоровичзаочне
 ДС № 4785Лагоржевський Денис Костянтиновичзаочне
 ДС № 4786Линдін Олексій Едуардовичзаочне
 ДС № 4787свящ.Літвінов Дмитро Олександровичзаочне
 ДС № 4788дияк.Малєєв Микола Романовичзаочне
 ДС № 4789ієрод.Мелітон (Мєлєшев Анджей Михайлович)заочне
 ДС № 4790Мельник Сергій Ігоровичзаочне
 ДС № 4791прот.Михайловський Леонід Васильовичзаочне
 ДС № 4792дияк.Михальчук Петро Миколайовичзаочне
 ДС № 4793свящ.Музика Василь Павловичзаочне
 ДС № 4794Мухаровський Дмитро Михайловичзаочне
 ДС № 4795Оверчук Іван Анатолійовичзаочне
 ДС № 4796Овсієнко Дмитро Олександровичзаочне
 ДС № 4797ієром.Олексій (Корсак Олег Станіславович)заочне
 ДС № 4798свящ.Охрименко Олександр Валерійовичзаочне
 ДС № 4799дияк.Первушин Олександр Юрійовичзаочне
 ДС № 4800Подгурській Сергій Валерійовичзаочне
 ДС № 4801дияк.Пономаренко Віктор Анатолійовичзаочне
 ДС № 4802свящ.Посухівський Дмитро Васильовичзаочне
 ДС № 4803свящ.Різун Михайло Юрійовичзаочне
 ДС № 4804Рябов Олександр Олександровичзаочне
 ДС № 4805свящ.Сінгеєв Павло Андрійовичзаочне
 ДС № 4806Скрипко Олександр Валерійовичзаочне
 ДС № 4807свящ.Соломончук Ігор Володимировичзаочне
 ДС № 4808свящ.Степанюк Тарас Васильовичзаочне
 ДС № 4809Сухенко Михайло Леонідовичзаочне
 ДС № 4810свящ.Телегін Юрій Єгоровичзаочне
 ДС № 4811свящ.Тімош Євгеній Олександровичзаочне
 ДС № 4812дияк.Толмачов Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 4813свящ.Царюк Олег Миколайовичзаочне
 ДС № 4814Чайка Владислав Григоровичзаочне
 ДС № 4815мон.Феоктист (Мурачов Євген Володимирович)заочне
 ДС № 4816свящ.Хвуст Костянтин Костянтиновичзаочне
 ДС № 4817Шандра Павло Васильовичзаочне
 ДС № 4818протд.Шаповалов Ігор Миколайовичзаочне
 ДС № 4819свящ.Шульженко Ігор Олександровичзаочне
 ДС № 4820Шкуратовський Володимир Сергійовичзаочне
 ДС № 4821свящ.Андрієнко Микола Миколайовичзаочне
 ДС № 4822дияк.Батальський В’ячеслав Вікторовичзаочне
 ДС № 4823свящ.Бацман Валерій Володимировичзаочне
 ДС № 4824Ващенко Роман Олексійовичзаочне
 ДС № 4825свящ.Вовченко Гліб Михайловичзаочне
 ДС № 4826ієром.Гавриїл (Коровін Борис Дмитрович)заочне
 ДС № 4827дияк.Гладченко Сергій Платоновичзаочне
 ДС № 4828Голованов Геннадій В’ячеславовичзаочне
 ДС № 4829Голубка Віталій Михайловичзаочне
 ДС № 4830прот.Гулик Борис Володимировичзаочне
 ДС № 4831Денисенко Андрій Сергійовичзаочне
 ДС № 4832Довгаленко Володимир Юлійовичзаочне
 ДС № 4833Канцер Дмитро Миколайовичзаочне
 ДС № 4834прот.Кіряк Михайло Ярославовичзаочне
 ДС № 4835Клюх Дмитро Олександровичзаочне
 ДС № 4836Кожан Олександр Вікторовичзаочне
 ДС № 4837Козлов Олександр Миколайовичзаочне
 ДС № 4838Колосніченко Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 4839свящ.Кушнірчук Ярослав Вікторовичзаочне
 ДС № 4840свящ.Лепей Іван Васильовичзаочне
 ДС № 4841Лоуска Василь Васильовичзаочне
 ДС № 4842ієром.Мануїл (Васильєв Михайло Володимирович)заочне
 ДС № 4843Мироненко Валентин Павловичзаочне
 ДС № 4844Панченко Віталій Івановичзаочне
 ДС № 4845прот.Попов Євген Анатолійовичзаочне
 ДС № 4846свящ.Пуков Олександр Володимировичзаочне
 ДС № 4847дияк.Річко Микола Олександровичзаочне
 ДС № 4848дияк.Семенчук Максим Володимировичзаочне
 ДС № 4849Слобода Силуан Олексійовичзаочне
 ДС № 4850Слободянюк Максим Сергійовичзаочне
 ДС № 4851Солдатєнков Іван Михайловичзаочне
 ДС № 4852свящ.Столярчук Сергій Леонідовичзаочне
 ДС № 4853Таровик Сергій Володимировичзаочне
 ДС № 4854Трофімук Василь Вікторовичзаочне
 ДС № 4855Ушаков Едуард Дмитровичзаочне
 ДС № 4856Файфура Сергій Григоровичзаочне
 ДС № 4857Фокін Дмитро Володимировичзаочне
 ДС № 4858Чернелевскі Іон (Іван) Івановичзаочне
 ДС № 4859Шевцов Артем Юрійовичзаочне
 ДС № 4860Щербій Тимофій Вікторовичзаочне
 ДС № 4861дияк.Яковлев Юрій (Георгій) Олександровичзаочне
 ДС № 4862свящ.Полтавець Євген Васильовичзаочне
 ДС № 4863ієрод.Варнава (Гончар Віталій Борисович)заочне
 ДС № 4864Чоланюк Андрій Юрійовичзаочне
 ДС № 4865прот.Ємец Микола Миколайовичзаочне
2017№№ 4866 – 4921Реєстраційні номери додатків до дипломів
 ДС № 4922свящ.Азевс Вадимс (Владислав) Володимировичзаочне
 ДС № 4923Диплом анульований
 ДС № 4924Бориславський Олександр Юрійовичзаочне
 ДС № 4925архім.Євстратій (Кондаков Василь Вячеславович)заочне
 ДС № 4926Єременко Ігор Юрійовичзаочне
 ДС № 4927мон.Єфрем (Александренко Валерій Вікторович)заочне
 ДС № 4928свящ.Маленний Андрій Станіславовичзаочне
 ДС № 4929свящ.Мельніков Дмитро Вікторовичзаочне
 ДС № 4930свящ.Наконечний Сергій Миколайовичзаочне
 ДС № 4931ієрод.Поліхроній (Рубан Олег Іванович)заочне
 ДС № 4932Семенчук Кирил Олеговичзаочне
 ДС № 4933свящ.Семенюк Вʼячеслав Борисовичзаочне
 ДС № 4934Строєв Олег Олеговичзаочне
 ДС № 4935прот.Тацюн Василь Мироновичзаочне
 ДС № 4936Ткачук Микола Івановичзаочне
 ДС № 4937свящ.Українець Ігор Андрійовичзаочне
 №№ 4938 – 5012Реєстраційні номери додатків до дипломів
2018ДС № 5013свящ.Павленко Дмитро Геннадійовичзаочне
 ДС № 5014Попов Олександр Валентиновичзаочне
 №№ 5015 – 5165Реєстраційні номери додатків до дипломів
2019№ 5166Білло Євген Євгеновичзаочне
 № 5167Дубко Віталій Миколайовичзаочне
 № 5168свящ.Бойко Іоанн Георгійовичзаочне
 №№ 5169-5309Реєстраційні номера вкладишів до дипломів