Богослужіння напередодні Дня Святого Духа

16.06.2019

Почати

16.06.2019 - 20:30

Кінець

16.06.2019 - 20:30

Категорії

Новини

Напередодні Дня Святого Духа, 16 червня 2019 року, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври було звершено полієлейне богослужіння.

 

Богослужіння звершили ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр та проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій.

 

Преосвященним владикам співслужили: завідувач заочним сектором та академічний духівник архімандрит Маркел (Павук), проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин), вчений секретар протоієрей Василій Яковчук, благочинний Академічного храму архімандрит Досифей (Михайлюк), завідувач бібліотекою та церковно-археологічним музеєм архімандрит Дамаскін (Лебедь), викладачі Київських духовних шкіл архімандрит Феодосій (Марченко), архімандрит Феофан (Меджидов), виконуючий обов’язки старшого помічника проректора з виховної роботи ієромонах Володимир (Ціпіньо), випускники та братія обителі у священному сані.

 

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка).

 

За богослужінням молились викладачі, співробітники, випускники аспірантури, магістратури та бакалаврату, студенти і вихованці Київської духовної академії і семінарії, парафіяни, паломники та гості Лаври.

 

Завтра, з нагоди випуску Київських духовних шкіл, в Успенському соборі Лаври буде звершена святкова Божественна літургія, після якої відбудеться урочистий випускний акт. Богослужіння очолить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні архієреїв, викладачів та студентів Київських духовних шкіл.

 

Зустріч Блаженнішого Митрополита Онуфрія о 7:45.

 

Прес-служба КДА / фото І. Розвадовський, Г. Загородній

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ