Божественна літургія у день 29-ї річниці архієрейської хіротонії Предстоятеля УПЦ (+відео)

09.12.2019

Почати

09.12.2019 - 21:30

Кінець

09.12.2019 - 21:30

Категорії

Новини

У день 29-ї річниці архієрейської хіротонії, 9 грудня 2019 року, у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була відслужена святкова Божественна літургія, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Разом з численним єпископатом та духовенством Блаженнішому владиці співслужив ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр.

 

За богослужінням молились адміністрація, викладачі, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, а також віряни Української Православної Церкви.

 

Богослужбові піснеспіви виконували митрополичий хор та академічний хор під управлінням архімандрита Романа (Подлубняка).

 

За богослужінням відбулася хіротонія архімандрита Павла (Валуйського) у єпископа Біловодського, вікарія Луганської єпархії.

 

За Літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

 

 

На завершення богослужіння новопоставленому архієрею був вручений архієрейський жезл.

 

Блаженніший Митрополит Онуфрій був висвячений у єпископа Чернівецького і Буковинського 9 грудня 1990-го року. На ввіреній йому кафедрі він звершував архіпастирський послух протягом 24 років, після чого, 13 серпня 2014 року, Собором єпископів УПЦ був обраний Предстоятелем Української Православної Церкви.

 

Нагадаємо, сьогодні Київські духовні школи привітали Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія з 29-ою річницею єпископської хіротонії.

 

Прес-служба КДА / офіційний сайт УПЦ

 

895

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ