Всенічне бдіння напередодні Неділі 5-ї Великого посту, прп. Марії Єгипетської

Почати

Кінець

Категорії

Новини

У суботу ввечері, 13 квітня 2019 року, напередодні Неділі п’ятої Великого посту, преподобної Марії Єгипетської, у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври було звершено Всенічне бдіння.

 

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія Лаври і гості у священному сані.

 

Піснеспіви Бдіння виконували митрополичі хори та хор Київської духовної академії під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка).

 

За богослужінням молились викладачі, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, а також парафіяни та паломники обителі.

 

Завтра владика ректор візьме участь у чині постригу у чтеці студентів Київських духовних шкіл та в Божественній літургії в цьому ж храмі. Богослужіння очолить Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Початок Літургії о 7:30.

 

Увечері також Всенічне бдіння було звершено в Академічному храмі Різдва Божої Матері. Богослужіння звершив проректор КДА з виховної роботи, вікарій Бориспільської єпархії, єпископ Згурівський Амвросій, у співслужінні академічного духовенства.

 

За богослужінням співав академічний хор під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкала).

 

Завтра початок Літургії в Академічному храмі о 8:30.

 

Прес-служба КДА

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ