Всенічне бдіння напередодні свята Введення у храм Пресвятої Богородиці

03.12.2018

Почати

03.12.2018 - 21:30

Кінець

Категорії

Новини

У понеділок увечері, 3 грудня 2018 року, напередодні свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, ректор Київської духовної академії і семінарії взяв участь у соборному богослужінні у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Всенічне бдіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Його Блаженству співслужили: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел; керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент; єпископ Баришівський Віктор; єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія та гості обителі у священному сані.

 

Богослужіння супроводжували митрополичі хори та хор Київської духовної академії і семінарії під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка).

 

За богослужінням молились студенти і вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни та паломники Києво-Печерської обителі.

 

Прес-служба КДА

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ