Всенічне бдіння напередодні свята Собору Пресвятої Богородиці

07.01.2019

Почати

07.01.2019 - 21:30

Кінець

Категорії

Новини

У понеділок увечері, 7 січня 2019 року, напередодні свята Собору Пресвятої Богородиці, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Всенічне бдіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Його Блаженству співслужили: керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній;  єпископ Баришівський Віктор; єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія обителі у священному сані.

 

Богослужіння супроводжували митрополичі хори та хор Київської духовної академії і семінарії під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка).

 

За Всенічним бдінням молились студенти і вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни та багаточисельні паломники Києво-Печерської обителі.

 

Завтра єпископ Сильвестр звершить Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері. Початок богослужіння о 08:30. Пряма трансляція Літургії буде проводитись з офіційної сторінки Київської духовної академії у мережі Facebook.

 

 Фото з офіційного сайту УПЦ, Прес-служба КДА

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ