Неділя 2-га після П’ятидесятниці

10.06.2018

Почати

10.06.2018 - 20:30

Кінець

10.06.2018 - 20:30

Категорії

Новини

У Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, Всіх преподобних і богоносних отців, які на Святій Горі Афонській просіяли, 10 червня 2018 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, з нагоди престольного свята, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у богослужінні у ставропігійному жіночому монастирі на честь Афонської ікони Божої Матері в с. Чоповичі Малинського району Житомирської області.

 

Божественну літургію очолив вікарій Київської Митрополії архієпископ Городницький Олександр у співслужінні єпископа Білогородського Сильвестра та гостей у священному сані.

 

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

 

Після читання Святого Євангелія владика ректор звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

 

Наприкінці Літургії перед іконою всіх преподобних і богоносних отців, які на Святій Горі Афонській просіяли, був звершений чин славління.

 

Після завершення богослужіння відбувся хресний хід.

 

Цього ж дня, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію над студентом II курсу магістратури Київської духовної академії Сергієм Розманом.

 

Довідка:

Жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері розпочав своє існування з общини сестер милосердя в 2001 році, отримав статус монастиря в 2007 році та був освячений Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром в 2009 році. Статус ставропігії обитель отримала у 2012 році.

У монастирі розташовані три храми: храм на честь преподобних отців, які на Афоні просіяли; храм на честь святих мучеників Кипріяна та Юстини зі святим джерелом та храм на честь Успіння Божої Матері.

 

Прес-служба КДА, фото з офіційної сторінки монастиря у мережі фейсбук

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ