Неділя 5-та після Пасхи, про самарянку. День вшанування жертв політичних репресій

17.05.2020

Почати

17.05.2020 - 20:30

Кінець

17.05.2020 - 20:30

Категорії

Новини

У Неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку та у день вшанування жертв політичних репресій 1937-1938 років, 17 травня 2020 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена Божественна літургія, після якої була відслужена заупокійна літія. Богослужіння звершили ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр та проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій.

 

Преосвященним владикам співслужили: проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин); намісник Благовіщенського чоловічого монастиря м. Ніжина Ніжинської єпархії архімандрит Феодосій (Марченко); архімандрит Феофан (Меджидов), ієромонах Афанасій (Стрельцов), ієромонах Мелетій (Завадський), ієромонах Нестор (Чайка), а також студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

 

Після читання Святого Євангелія єпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

 

За богослужінням були піднесені особливі прохання за мир в Україні, позбавлення від коронавірусної хвороби та за здоров’я лікарів.

 

На заупокійній єктенії були виголошені прохання за спочилих, які померли від COVID-19, а також за жертв політичних репресій 1937-1938 років.

 

Після Літургії владика ректор звершив заупокійну літію за жертв політичних репресій. Нагадаємо, згідно з благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, сьогодні в усіх храмах та монастирях УПЦ будуть відслужені літії з жалобним передзвоном.

 

 

Пропонуємо ознайомитись із словом Його Преосвященства у день вшанування жертв політичних репресій.

 

 

Прес-служба КДА / фото Я. Бабич

 

827

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ