Пам’ять первоверховних апостолів Петра і Павла

12.07.2018

Почати

12.07.2018 - 20:30

Кінець

12.07.2018 - 20:30

Категорії

Новини

У день пам’яті первоверховних апостолів Петра і Павла, 12 липня 2018 року, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була звершена святкова Божественна літургія. Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел; митрополит Вінницький і Барський Симеон; митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт; архієпископ Бучанський Пантелеімон; вікарій Київської Митрополії архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон; вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій; єпископ Діонісій (Константинов); вікарій Київської Митрополії єпископ Бородянський Варсонофій; вікарій Київської Митрополії єпископ Фастівський Даміан; єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп; вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай; вікарій Чернівецько-Буковинської єпархії єпископ Хотинський Веніамін; ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія та гості Лаври у священному сані.

 

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

 

За богослужінням Блаженніший владика звершив священицьку хіротонію над дияконом Іоанном Кременком, кліриком Іванківського благочиння.

 

Після завершення Літургії були проспівані тропар, кондак та величання свята. Після цього Предстоятель УПЦ привітав паству з великим святом на честь святих апостолів Петра і Павла, а також сказав слова вітання на адресу митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, який цього дня відзначає день тезоіменитства.

 

За матеріалами офіційного сайту УПЦ, Прес-служба КДА

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ