Послання Предстоятеля Української Православної Церкви з нагоди Великого посту

10.03.2019

Почати

10.03.2019 - 21:30

Кінець

10.03.2019 - 21:30

Категорії

Публікації

 

Послання до пастви Української Православної Церкви

з нагоди початку Великого посту

Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України,

Предстоятеля Української Православної Церкви

 

Возлюблені у Христі брати і сестри!

 

Усіх вас вітаю з початком Великого посту — дуже важливого періоду в нашому духовному житті.

 

З особливим піднесенням ми вступаємо в дні Святої Чотиридесятниці, котрі мають стати для нас часом духовного оновлення та ствердження в усіх християнських чеснотах, але найголовніше — в любові до Бога і ближнього.

 

Під час Святого посту необхідно не тільки обмежити себе у вживанні їжі, але й підсилити молитву, принести щире покаяння у своїх гріхах та рішуче стати на шлях утримання тілесних почуттів. Важливо у ці благодатні дні примиритися з ближніми та приділити належну увагу справам милосердя. Особливі постові богослужіння покликані допомогти усвідомити нашу недосконалість, зміцнити наші сили в таїнствах Сповіді і Святого Причастя та зробити крок вперед на шляху до праведного богоугодного життя.

 

Усім бажаю з духовною користю провести ці спасительні дні, щоб підготовитись до Світлого Христового Воскресіння і разом із псалмоспівцем Давидом радісно вигукнути: «Моє серце зміцнилося, Боже, зміцнилося серце моє, я буду співати та славити Тебе» (Пс. 56:8).

 

Закликаючи на вас милість і милосердя Боже, благословляю усім вірним Української Православної Церкви, задля миру і процвітання нашої багатостраждальної Української землі, під час святого Великого посту щоденно прочитувати по одній кафізмі з Псалтирі з додаванням дванадцяти земних поклонів з молитвою Іісусовою: «Господи, Иисусе Христе, Сыне Божий, помилуй мя грешного».  

 

 

 

+ОНУФРІЙ,

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

 

Великий піст 2019 р.

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ