Ректор, викладачі та студенти КДАіС привітали намісника Києво-Печерської Лаври зі святом Різдва Христового

07.01.2019

Почати

07.01.2019 - 21:30

Кінець

Категорії

Новини

У понеділок, 7 січня 2019 року, після привітань Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор, викладацький склад, співробітники, студенти і вихованці Київської духовної академії і семінарії привітали намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла з Різдвом Христовим.

 

Звертаючись до намісника обителі, ректор КДАіС підкреслив особливу роль митрополита Павла для Київських духовних шкіл. Зокрема, владика Сильвестр зауважив, що Києво-Печерська Лавра у особі її намісника завжди допомагає духовній школі.

 

«Нас об’єднують святі обителі, – наголосив Преосвященніший владика, – які однаково шануються і братією Лаври, і студентами Київських духовних шкіл. І допоки у нас є спільні святі, ми, дорогий владико, будемо єдині. Не забувайте усіх нас у Ваших святих молитвах». Від імені Київських духовних шкіл владиці наміснику ректор КДАіС подарував букет білих троянд.

 

Митрополит Павел, звертаючись до присутніх, у першу чергу подякував за вітання і привітав з Різдвом Христовим. Його Високопреосвященство наголосив на єдності духу, закликав триматись канонічної Церкви і жодним чином, за будь-яких обставин не зраджувати Христа.

 

Після привітань, під спів колядок, ректору, викладачам, співробітникам, студентам і вихованцям владика намісник вручив солодкі подарунки.

 

Прес-служба КДА

 

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ