Служіння ректора

08.08.2018

Почати

08.08.2018 - 06:00

Кінець

Категорії

Новини

У середу, 8 серпня 2018 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в храмі на честь Архістратига Божого Михаїла с. Плахтянка Макарівського району Київської області.

 

Його Преосвященству співслужили: благочинний Свято-Введенського чоловічого монастиря м. Києва архімандрит Вассіан (Кучерук), настоятель храму протоієрей Іоанн Немеш, проректор з навчально-методичної роботи ієромонах Філарет (Волошин), а також духовенство Макарівського вікаріатства Київської єпархії та гості у священному сані.

 

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київських духовних шкіл.

 

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

 

Наприкінці Літургії перед іконою Божої Матері «Скоропослушниця материнських сліз» був звершений чин славління.

 

Після відпусту Богослужіння єпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом і передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

 

Довідка

Ікона Божої Матері «Скоропослушниця материнських сліз» була написана з оригіналу ікони «Скоропослушниця», яка знаходиться на Святій Горі Афон з невеликими змінами і доповненнями. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія передана храму на честь Архістратига Божого Михаїла с. Плахтянка Макарівського району Київської області. Зустріч ікони відбулася 2 листопада 2015 року.

 

Прес-служба КДА

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ