Служіння ректора в Неділю 6-ту після Пасхи

13.05.2018

Почати

13.05.2018 - 07:30

Кінець

Категорії

Новини

У Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, 13 травня 2018 року, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію святителя Іоанна Золотоустого в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

 

Його Преосвященству співслужили: архімандрит Маркел (Павук), духівник Київських духовних шкіл; архімандрит Амвросій (Вайнагій), проректор КДА з виховної роботи; архімандрит Досифей (Михайлюк), виконуючий обов’язки благочинного Академічного храму; архімандрит Дамаскін (Лебедь), завідуючий Бібліотекою та Церковно-археологічним музеєм КДА; ієромонах Філарет (Волошин), виконуючий обов’язки проректора з навчально-методичної роботи; ієрей Кирил Крепс, клірик Німецько-Берлінської єпархії Руської Православної Церкви закордоном, а також викладачі, студенти і вихованці Київської духовної академії і семінарії у священному сані.

 

За богослужінням молились прихожани Академічного храму, а також студенти і вихованці Київських духовних шкіл.

 

За Літургією богослужбові піснеспіви виконував хор Київської духовної академії і семінарії під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкала).

 

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

 

Після читання святого Євангелія єпископ Сильвестр звернувся до присутніх зі словом проповіді, у якому розповів про призначення чудес, які робив і робить Господь. Так, владика ректор зауважив, Бог творить чудеса для того, щоб ми побачили Його велич і прославляли свого Творця.

 

Проповідь перед Причастям виголосив студент І курсу Академії Роман Рудюк.

 

Після відпусту ректор Академії привітав жінок з Днем матері та наголосив на важливій ролі жінки як у сім’ї, так і в Церкві.

 

Наприкінці богослужіння було виголошено многоліття усім матерям.

 

Прес-служба КДА

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ