Студенти та вихованці КДАіС зустрілися з відомим українським космонавтом Жолобовим Віталієм Михайловичем

10.12.2019

Почати

10.12.2019 - 21:30

Кінець

10.12.2019 - 21:30

Категорії

Новини

В Актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, 10 грудня 2019 року, відбулась зустріч студентів та вихованців Київських духовних шкіл з відомим українським космонавтом Жолобовим Віталієм Михайловичем.

 

На початку зустрічі, ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр привітав Віталія Михайловича та подякував за можливість зустрітись зі студентами і вихованцями Київських духовних шкіл.

 

Після цього присутні мали змогу поставити до Віталія Михайловича свої питання.

 

На завершення заходу, владика ректор подякував гостю за цікаву зустріч та подарував нові видання Київських духовних шкіл.

 

Біографічна довідка: Жолобов Віталій Михайлович народився 18 червня 1937 року в селі Стара Збур’ївка Голопристанського району Херсонської області.

 

Український космонавт та політик, полковник-інженер запасу, президент науково-дослідного судна «Космонавт Юрій Гагарін», академік, Дійсний член транспортної академії України.

 

З 6 липня по 24 серпня 1976 року здійснив політ у відкритий космос на  кораблі «Союз-21» до орбітальної станції «Салют-5» в якості бортінженера.

 

Нагороджений Орденом «За заслуги» III ст, 11 квітня 2008 року нагороджений за значний особистий внесок у зміцнення ракетно-космічного потенціалу України, вагомі здобутки у створенні і впровадженні космічних систем і технологій, високу професійну майстерність.

 

Прес-служба КДА/фото І.Розвадовський

813

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ