У день свята Преображення Господнього ректор КДАіС звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському храмі Першого Дарницького благочиння столиці

19.08.2019

Почати

19.08.2019 - 20:30

Кінець

19.08.2019 - 20:30

Категорії

Новини

У день свята Преображення Господнього, 19 серпня 2019 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь Преображення Господнього Першого Дарницького благочиння (просп. М.Бажана, 9) з нагоди престольного свята.

 

Його Преосвященству співслужили: благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, настоятель храму протоієрей Сергій Коцар та гості парафії у священному сані.

 

Після читання Святого Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

 

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

 

Наприкінці літургії перед іконою Преображення Господнього був звершений чин Славління, після чого були прочитані молитви на освячення винограду та інших плодів, а всі приношення окроплені святою водою.

 

Після відпусту владика ректор передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму з престольним святом.

 

Божественну літургію з нагоди свята в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері очолмв духівник та завідувач заочним відділенням архімандрит Маркел (Павук) у співслужінні академічного духовенства.

 

Богослужіння транслювалось на офіційній сторінці КДАіС у мережі Facebook.

 

За богослужінням молились викладачі, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, а також парафіяни храму та паломники обителі.

 

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкала).

 

Наприкінці літургії перед іконою Преображення Господнього був звершений чин Славління, після чого були прочитані молитви на освячення винограду та інших плодів та освячені приношення парафіян.

 

Після відпусту архімандрит Маркел привітав присутніх зі святом Преображення Господнього.

 

 

Прес-служба КДА / фото: О. Воробйов, С. Грищук

52

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ