В Академії молитовно відзначили день пам’яті свт. Петра Могили та сщсп. Досифея, митр. Загребського

13.01.2021

Почати

13.01.2021 - 23:30

Кінець

13.01.2021 - 23:30

Категорії

Новини

У день пам’яті святителя Петра Могили, митрополита Київського та священносповідника Досифея, митрополита Загребсько-Люблянського, 13 січня 2021 року, ректор, члени адміністрації, викладачі та студенти Київських духовних шкіл молились за богослужіннями в храмах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. За богослужіннями були піднесені особливі молитви про припинення епідемії, про хворих та лікарів.

 

З нагоди свята ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр та єпископ Ковасненський і Харгітський Андрій (Румунська Православна Церква) звершили Божественну літургію в Стефанівському приділі Успенського собору Києво-Печерської Лаври. У згаданому приділі, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, щонеділі звершуються богослужіння для румуномовних парафіян, які проживають в Києві.

 

Преосвященним архіпастирям співслужили клірики Київської єпархії та Румунської Православної Церкви.

 

Богослужбові піснеспіви виконували студенти Київських духовних шкіл.

 

Наприкінці Літургії владика ректор передав єпископу Андрію вітання від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та подарував Преосвященному владиці видання Київської духовної академії, а всім присутнім ікони із зображенням святителя Петра Могили.

 

В Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері, з благословення ректора КДАіС, Божественну літургію звершив єпископ Ладанський Феодосій, вікарій Ніжинської єпархії. Цього дня свій День Ангела святкують благочинний Академічного храму архімандрит Досифей (Михайлюк) та студент ІІ курсу магістратури ієромонах Петро (Цюра).

 

Його Преосвященству співслужили члени адміністрації, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

 

Богослужбові піснеспіви виконували студенти Київських духовних шкіл.

 

Наприкінці Літургії біля ікон святителя Петра та священносповідника Досифея був звершений чин славління, після чого єпископ Феодосій привітав іменинників з Днем Ангела і вручив їм просфори.

 

 

Прес-служба КДА / фото С. Грищук, В. Літвінов

 

 

 

1034

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ