Урочисте Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті прп. Нестора Літописця та Собору святих КДА

08.11.2020

Почати

08.11.2020 - 23:30

Кінець

08.11.2020 - 23:30

Категорії

Новини

Напередодні дня пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії, 8 листопада 2020 року, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври було відслужено святкове Всенічне бдіння, яке очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Серед багаточисельного єпископату Його Блаженству співслужив ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, а також члени адміністрації, викладачі, співробітники, учні та випускники Київських духовних шкіл у священному сані.

 

Богослужбові піснеспіви виконували хори Київської духовної академії і семінарії під управлінням регентів архімандрита Романа (Подлубняка) та архімандрита Леонтія (Тупкало).

 

За богослужінням молились гості, професорсько-викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, а також паломники Києво-Печерської Лаври.

 

 

Нагадаємо, сьогодні, за традицією Київських духовних шкіл була відслужена заупокійна літія за спочилими викладачами та вихованцями КДАіС і урочистий молебень перед мощами преподобного Нестора Літописця.

 

 

 

Прес-служба КДА / фото С. Клименко, І. Розвадовський

 

 

1351

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ