122 випускники заочного відділення КДАіС отримали дипломи про закінчення навчання

14.06.2021

Почати

14.06.2021 - 23:30

Кінець

14.06.2021 - 23:30

Категорії

Новини

З нагоди випуску студентів та вихованців Київської духовної академії і семінарії заочного відділення, 14 червня 2021 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр звершив урочистий молебень, після якого відбулось вручення дипломів про закінчення КДАіС.

 

Перед початком молебню владика ректор звернувся до присутніх зі словами архіпастирської настанови і привітав усіх з успішним закінченням навчання в Київських духовних школах.

 

За богослужінням Його Преосвященству співслужили: завідувач заочним відділенням доцент архімандрит Маркел (Павук), а також випускники заочного відділення Київських духовних шкіл у священному сані.

 

Після закінчення молебню випускники Академії і Семінарії звернулись до владики ректора зі словами подяки та піднесли букети квітів.

 

Далі єпископ Сильвестр вручив випускникам дипломи про закінчення Київських духовних шкіл. У цьому році випускниками Київської духовної академії і семінарії заочного відділення стали 122 студенти, з яких 2 — кандидати богослов’я, 8 — отримали дипломи про закінчення КДА, 35 — випускники магістратури Київської духовної академії і 77 — випускників бакалавріату Київської духовної семінарії.

 

Наостанок біля Академічного храму було зроблене загальне фото.

 

✅Телеграм-канал КДА: https://t.me/kdaiskievua

 

Прес-служба КДА / фото І. Ганусич

 

4634

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ