Анонс

Лип
15

До уваги абітурієнтів!

Прийом документів для абітурієнтів на денне та заочне відділення Київської духовної академії і семінарії проводиться до 27 липня 2019 року включно.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Чер
24

АНОНС. В Київських духовних школах відбудеться відкрита лекція ієрарха Єрусалимського Патріархату на тему: «Єрусалимська Церква: роль Матері Церков у Православ’ї»

На відкриту лекцію митрополита Вострського Тимофія, Екзарха Пресвятого Гробу Господнього на Кіпрі запрошуються усі бажаючі.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Чер
12

До уваги абітурієнтів! Встановлені дати вступної кампанії до Київської духовної академії і семінарії

Рішенням Вченої ради визначені дати вступних іспитів для бажаючих вступити до Київських духовних шкіл на денне та заочне відділення: з 30 липня по 3 серпня 2019 року.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
24

АНОНС. 26 травня у Києво-Печерській Лаврі відбудеться Пасхальний концерт хору Київських духовних шкіл під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка)

Пасхальний концерт переможців гран-прі Міжнародного пісенного фестивалю «Гайновські дні церковної музики» (Польща) відбудеться в Успенському соборі о 13:00.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
08

До уваги випускників заочного відділення Київської духовної семінарії

13-14 травня 2019 року відбудеться випускний бакалаврський екзамен для студентів 4-го класу заочного відділення Київської духовної семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Гру
28

До уваги студентів заочної форми навчання КДАіС

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, на офіційному сайті КДАіС у Розділі «Студентам»-«Заочне відділення» оновлено інформацію.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Гру
27

До уваги викладачів, студентів, вихованців і випускників КДАіС!

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, публікується графік захистів наукових робіт у 2018/2019 навчальному році.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
20

До уваги учасників Десятої Міжнародної науково-практичної конференції!

На нашому сайті можна завантажити програму Десятої Міжнародної науково-практичної конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи», яка відбудеться 23 жовтня 2018 року.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 212