Благодійництво

Гру
03

Вихованці КДС взяли участь у семінарі, присвяченому перекладу богослужбових текстів для людей з вадами слуху

На форумі вихованці Київської духовної семінарії ознайомилися з досвідом місіонерської роботи нечуючих громад та працювали над перекладом Божественної літургії та інших богослужбових текстів.

По Chuley |
Детальніше
Лис
30

Вихованці Київських духовних шкіл відвідали Прилуцьку виховну колонію в рамках благодійної акції

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці КДАіС взяли участь у заході, організованому благодійним фондом «Реабілітації неповнолітніх сиріт імені Святителя Луки».

По Chuley |
Детальніше
Жов
21

Вихованці Семінарії взяли участь у святкуванні річниці Київської громади глухих людей

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці Семінарії разом викладачем жестової мови К.О. Дятловою взяли участь у святкуванні 14-ї річниці створення Київської православної громади глухих людей при Іонинському чоловічому монастирі.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
07

Академія продовжує допомагати пораненим військовослужбовцям ЗСУ

Київські духовні школи передали Національному військово-медичному клінічному центру Міністерства оборони України тону кавунів.

По Chuley |
Детальніше
Сер
21

Перший проректор КДАіС нагороджений відзнакою Президента України

З нагоди святкування 27-ї річниці Дня Незалежності України, проректор Київської духовної академії і семінарії протоієрей Сергій Ющик нагороджений відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

По Chuley |
Детальніше
Сер
19

Ректор КДАіС взяв участь у благодійній акції «Рюкзачок Милосердя – 2018»

В рамках акції, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, єпископ Білогородський Сильвестр вручив шкільні та святкові подарунки дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також родин переселенців.

По Chuley |
Детальніше
Сер
11

Представник Академії відвідав онкохворих дітей

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, виконуючий обов`язки благочинного Академічного храму на честь Різдва Божої Матері архімандрит Досифей (Михайлюк) відвідав онкохворих дітей на території фонду «Запорука».

По Chuley |
Детальніше
Кві
03

Академія продовжує допомагати пораненим військовослужбовцям ЗСУ

Київські духовні школи передали Національному військово-медичному клінічному центру Міністерства оборони України дві тони продуктів харчування.

По Kornilov Denis |
Детальніше