Вітальне слово

Жов
14

Вітальне слово ректора КДАіС з нагоди Актового дня Московських духовних шкіл

У день свята Покрова Пресвятої Богородиці ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр направив вітання з нагоди Актового дня та престольного свята Академічного храму Московським духовним школам.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
11

В Київських духовних школах молитовно вшанували пам’ять Собору преподобних отців Ближніх печер (+відео)

Викладачі, студенти і вихованці КДАіС молились за богослужіннями в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври та Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
09

Вітальне слово з нагоди Актового дня Санкт-Петербурзьких духовних шкіл

У день пам’яті апостола Іоанна Богослова ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр направив вітання з нагоди Актового дня та престольного свята Академічного храму СПбДА.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
07

Вітаємо заслуженого професора КДА митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з 25-ою річницею священицької хіротонії!

Ваше Високопреосвященство, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілею священицької хіротонії!

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
02

Слово Предстоятеля УПЦ на День знань 1 вересня 2019 року (відео)

Блаженніший владика зауважив, що життя християнина, а тим більше майбутніх священнослужителів, повинно відображатись не тільки у словах, але й у всьому житті, у справах та поступках. Наостанок, Предстоятель побажав владиці ректору, викладачам та учням Божої допомоги у відповідальній справі навчання.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
01

З нагоди початку нового навчального року в Київських духовних школах звершено молебень перед мощами преподобного Нестора Літописця (+відео)

Хресний хід та святковий молебень очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Сер
25

Київські духовні школи вітають заслуженого професора КДА митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з Днем народження!

Ваше Високопреосвященство, прийміть сердечні вітання з Днем Вашого народження від імені Київських духовних шкіл!

По Kornilov Denis |
Детальніше
Сер
17

Святкування 5-ї річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у святковому богослужінні в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, яке у співслужінні собору архієреїв очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 712345...Last »