Вітальне слово

Лис
26

Вітаємо заслуженого професора КДА митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з річницею Архієрейської хіротонії!

Ваше Високопреосвященство, Київські духовні школи вітають Вас із 14-ою річницею єпископської хіротонії!

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
24

Представники КДА взяли участь в науковій конференції в Московській духовній академії

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр звернувся до організаторів та учасників з вітальним словом, а проректор з науково-богословської роботи проф. В.В. Бурега виступив із доповіддю на тему: «Полеміка св. Феофана Затворника зі св. прав. Іоанном Кронштадтським: маловідома сторінка з історії руської богословської думки».

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
10

«День преподобного Нестора Літописця нагадує нам про те, як людина повинна розумно поєднувати знання з духовністю» — Предстоятель УПЦ

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія під час урочистого річного Акту Київської духовної академії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
05

Київські духовні школи вітають Блаженнішого Митрополита Онуфрія з Днем народження!

Ректор, члени адміністрації, професорсько-викладацька корпорація, співробітники та учні Київських духовних шкіл від усього серця вітають Вас з Днем Вашого народження!

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
27

В Академії пройшло відкриття пленарного засідання ХІI Міжнародної науково-практичної конференції

На відкритті форуму були виголошені вітальні слова та доповіді, що присвячені 30-річчю дарування Грамоти Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ, про незалежність і самостійність Української Православної Церкви у своєму управлінні.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
27

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на відкритті ХІI Міжнародної науково-практичної конференції

Міжнародний форум «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи» відбувся 27 жовтня 2020 року в Київській духовній академії і семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
16

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні з нагоди святкування Дня Ангела доцента КДА єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія

З нагоди свята у Свято-Покровському храмі на Пріорці м. Києва була відслужена соборна Божественна літургія, яку очолив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
03