Вітальне-слово

Гру
13

Перший проректор КДА взяв участь у Актовому дні Одеської духовної семінарії

З благословення ректора КДАіС єпископа Білогородського Сильвестра, професор протоієрей Сергій Ющик привітав Одеську духовну семінарію з Актовим днем та 180-річчям від дня її заснування.

По Chuley |
Детальніше
Лис
28

Викладач КДАіС взяв участь в Актовому дні Мінських духовних шкіл

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, викладач КДАіС доц. прот. Сергій Вейго взяв участь у святкуваннях з нагоди Актового дня Мінської духовної академії.

По Chuley |
Детальніше
Лис
09

Вітальне слово Предстоятеля УПЦ з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на урочистому річному Акті Київських духовних шкіл в день пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії (ВІДЕО).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
08

До КДАіС надходять вітальні слова з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл

Вітальне слово ректора Московської духовної академії архієпископа Верейського Амвросія з нагоди Актового дня Київської духовної академії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
23

В Київських духовних школах відбулась ювілейна Міжнародна науково-практична конференція

Науковий форум присвячено 100-річчю з Дня смерті видатного патролога Київської духовної академії Сергія Леонтійовича Єпифановича.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
23

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Онуфрія учасникам Десятої Міжнародної конференції

Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до організаторів та учасників Десятої міжнародної науково-практичної конференції, що проходить в Київській духовній академії 23 жовтня 2018 року.

По Chuley |
Детальніше
Жов
15

Вітальне слово ректора КДА

Вітальне слово ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра з нагоди Актового дня Московської духовної академії і семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
15

Секретар Вченої ради КДА взяв участь в Актовому дні Московських духовних шкіл

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, секретар Вченої ради КДА доц. прот. Василій Яковчук взяв участь у святкуваннях з нагоди Актового дня Московської духовної академії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 3123