Вітальне-слово

Жов
15

Вітальне слово ректора КДА

Вітальне слово ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра з нагоди Актового дня Московської духовної академії і семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
15

Секретар Вченої ради КДА взяв участь в Актовому дні Московських духовних шкіл

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, секретар Вченої ради КДА доц. прот. Василій Яковчук взяв участь у святкуваннях з нагоди Актового дню Московської духовної академії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
09

Вітальне слово

Вітальне слово ректора Київської духовної духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра організаторам та учасникам II Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання богослов’я та історії Церкви».

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
09

Викладач Семінарії взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції у Харкові

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, викладач КДС О.О. Надь взяв участь у форумі на тему: «Актуальні питання богослов’я та історії Церкви», що пройшов на базі Харківської духовної семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
07

Представник КДАіС взяв участь у студентському форумі в Республіці Саха (Якутія)

На запрошення архієпископа Якутського і Ленського Романа та з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, викладач Семінарії О.О. Надь взяв участь в VII Свято-Інокентівському духовно-просвітницькому студентському форумі у м. Якутськ.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
05

Вітальне слово

Вітальне слово ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра організаторам і учасникам VII Свято-Інокентіевського духовно-просвітницького студентського форуму (5-7 жовтня 2018 року, м. Якутськ).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
07

Вітальне слово ректора КДА єпископа Білогородського Сильвестра

Вітальне слово організаторам і учасникам XXVI Міжнародного симпозіуму з православної духовностів Бозе (Італія)

По Chuley |
Детальніше
Вер
07

Представники Академії беруть участь у Міжнародному симпозіумі в Бозе (Італія)

Київські духовні школи на форумі представляють проректор з навчально-методичної роботи ієромонах Філарет (Волошин), завідуючий бібліотекою КДАіС архімандрит Дамаскін (Лебедь) та професор КДА С.М. Бортник.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 212