Вітання

Чер
15

В Київській духовній академії відбувся урочистий акт до дня випуску

З нагоди свята на честь Києво-Братської ікони Божої Матері та до дня випуску в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була відслужена Божественна літургія, після закінчення якої відбулось вручення дипломів випускникам КДАіС про здобуття духовної освіти.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
30

Київські духовні школи вітають свого Ректора з Днем народження!

Професорсько-викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці від щирого серця вітають єпископа Білогородського Сильвестра з Днем народження!

По Chuley |
Детальніше
Тра
30

Ректор Академії молитовно відзначив День свого народження

В Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці звершено соборну Божественну літургію з нагоди Дня народження ректора Київських духовних шкіл.

По Chuley |
Детальніше
Кві
08

Київські духовні школи привітали Предстоятеля Української Православної Церкви

Ректор, викладачі, студенти і вихованці Київських духовних шкіл привітали зі Світлим Христовим Воскресінням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
08

Привітання ректора Академії зі Світлим Христовим Воскресінням

За традицією, єпископ Білогородський Сильвестр привітав професорсько-викладацьку корпорацію, працівників, студентів і вихованців Київських духовних шкіл.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
08

Пасхальні привітання керуючого справами Української Православної Церкви

У день Світлого Христового Воскресіння, Київські духовні школи привітали керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з Пасхальними святами.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
08

Привітання намісника Києво-Печерської Лаври з Пасхою Христовою

У Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі адміністрація, працівники та учні Київської духовної академії і семінарії привітали намісника обителі митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла зі Світлим Христовим Воскресінням.

По Kornilov Denis |
Детальніше