Вітання

Жов
15

Вітальне слово ректора КДА

Вітальне слово ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра з нагоди Актового дня Московської духовної академії і семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
15

Секретар Вченої ради КДА взяв участь в Актовому дні Московських духовних шкіл

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, секретар Вченої ради КДА доц. прот. Василій Яковчук взяв участь у святкуваннях з нагоди Актового дню Московської духовної академії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
09

Вітальне слово

Вітальне слово ректора Київської духовної духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра організаторам та учасникам II Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання богослов’я та історії Церкви».

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
09

Викладач Семінарії взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції у Харкові

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, викладач КДС О.О. Надь взяв участь у форумі на тему: «Актуальні питання богослов’я та історії Церкви», що пройшов на базі Харківської духовної семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Сер
25

Вітаємо митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з Днем народження!

Ректор, професорсько-викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл вітають керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з Днем народження.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Чер
15

В Київській духовній академії відбувся урочистий акт до дня випуску

З нагоди свята на честь Києво-Братської ікони Божої Матері та до дня випуску в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була відслужена Божественна літургія, після закінчення якої відбулось вручення дипломів випускникам КДАіС про здобуття духовної освіти.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
30

Київські духовні школи вітають свого Ректора з Днем народження!

Професорсько-викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці від щирого серця вітають єпископа Білогородського Сильвестра з Днем народження!

По Chuley |
Детальніше
Тра
30

Ректор Академії молитовно відзначив День свого народження

В Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці звершено соборну Божественну літургію з нагоди Дня народження ректора Київських духовних шкіл.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 212