Змагання

Тра
12

Київські духовні школи здобули ІІІ місце на Міжнародному Великодньому спортивному турнірі на першість духовних шкіл у Мінську

З благословення ректора КДАіС єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці Київських духовних шкіл взяли участь у ІІІ Міжнародній спартакіаді «Пасхальний спортивний турнір», що пройшов у Мінській духовній семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
28

В Київських духовних школах відбувся турнір з міні-футболу

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, в Київських духовних школах відбувся турнір з міні-футболу між студентами та вихованцями КДАіС.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
29

Відбулось нагородження призерів турніру КДАіС з міні-футболу

Грамоти, медалі та кубок призерам турніру з міні-футболу вручив ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
22

В Київських духовних школах відбулись спортивні змагання

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, в Київських духовних школах були проведені спортивні змагання між студентами та вихованцями КДАіС.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
30

Вихованці Семінарії взяли участь у змаганнях «Пасхальний спортивний турнір»

З благословення ректора КДА єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці Київської духовної семінарії взяли участь у змаганнях «Пасхальний спортивний турнір», який проходив в Мінській духовній семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше