Конференція

Лис
24

Представники КДА взяли участь в науковій конференції в Московській духовній академії

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр звернувся до організаторів та учасників з вітальним словом, а проректор з науково-богословської роботи проф. В.В. Бурега виступив із доповіддю на тему: «Полеміка св. Феофана Затворника зі св. прав. Іоанном Кронштадтським: маловідома сторінка з історії руської богословської думки».

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
19

Представник КДА виступив на Міжнародній науковій філологічній конференції в Санкт-Петербурзькому державному університеті

Професор протоієрей Ростислав Снігірьов виступив із повідомленням про участь викладачів Київської духовної академії у створенні стандартного перекладу Святого Письма українською мовою.

Детальніше
Лис
0

Професор Академії виступив на ХІІ Міжнародній науково-богословській конференції в СПбДА

16 листопада професор протоієрей Ростислав Снігірьов виступив на форумі «Актуальные вопросы современного богословия и церковной науки» з доповіддю: «Проблемные аспекты учения Ветхого Завета о человеке».

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
05

Студент КДА взяв участь у науковій конференції, що пройшла в Московській духовній академії

Студент ІІ курсу КДА ієродиякон Петро (Цюра) виступив з доповіддю на тему: «Зміст Біблійного богослов’я в східній та західний християнських традиціях».

Детальніше
Жов
27

В КДА пройшов круглий стіл на тему: «Підготовка україномовного словника богословської та біблійної термінології»

Захід пройшов в рамках ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції в Київській духовній академії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
27

Завершилась робота 8-ми секцій XIІ Міжнародної науково-практичної конференції в КДА

На секціях було заслухано близько 80 доповідей, присвячених богослов’ю, патрології, літургіці, церковній історії, канонічному праву, педагогіці та психології.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
27

В Академії пройшло відкриття пленарного засідання ХІI Міжнародної науково-практичної конференції

На відкритті форуму були виголошені вітальні слова та доповіді, що присвячені 30-річчю дарування Грамоти Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ, про незалежність і самостійність Української Православної Церкви у своєму управлінні.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
27

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на відкритті ХІI Міжнародної науково-практичної конференції

Міжнародний форум «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи» відбувся 27 жовтня 2020 року в Київській духовній академії і семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше