Конференція

Тра
16

Представник КДА взяв участь у Міжнародній науково-богословській конференції

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сильвестра, викладач КДА архімандрит Дамаскін (Лебедь) виступив на Міжнародній науково-богословській конференції на тему «Экзегетика и герменевтика Священного Писания».

По Chuley |
Детальніше
Тра
14

Представники КДА взяли участь у Всеукраїнській конференції з питань біоетики

Аспірант КДА ієромонах Афанасій (Стрельцов), привітав від імені ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра організаторів та учасників форуму.

По Chuley |
Детальніше
Тра
03

Студент магістратури КДА взяв участь у Міжнародній студентській конференції

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сильвестра, студент ІІ курсу магістратури КДА Чугайов Дмитро взяв участь у студентській конференції «Актуальні питання сучасної богословської науки» в Московській духовній академії.

По Chuley |
Детальніше
Кві
30

Представники КДА взяли участь в Міжнародній науково-богословській конференції

Проректор КДА з науково-богословської роботи проф. В.В. Бурега та проф. С.М. Бортник взяли участь в роботі Міжнародної науково-богословської конференції, що проходила в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
27

Представники КДА взяли участь у Міжнародній науковій конференції

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сильвестра, аспірант КДА ієромонах Пантелеімон (Мельник) та студент ІІ магістратури КДА Клюйко Володимир взяли участь у щорічній Міжнародній науковій конференції “Дні науки філософського факультету 2018” в КНУ ім. Т. Шевченка.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
25

Представник КДА взяв участь у науковому форумі в Києві

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сильвестра, аспірант КДА ієромонах Афанасій (Стрельцов) взяв участь у наукових читаннях присвячених пам’яті видатного вченого-економіста професора В.П. Череваня.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Бер
23

Завідуючий бібліотекою Академії взяв участь у міжнародній конференції бібліотекарів

На форумі були обговорені питання щодо впровадження нових технологій для богословських бібліотек та наслідки цього процесу, а також налагодження міжбібліотечних зв’язків для подальшої співпраці і взаємної підтримки.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Бер
19

Професор КДА взяв участь у міжнародній конференції у Відні

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сільвестра, участь у міжнародному форумі взяв викладач КДАіС професор С.М. Бортник.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 212