Конференція

Лис
22

Перший проректор КДА взяв участь у Всеукраїнській конференції, присвяченій сім`ї

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, Київські духовні школи представив перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик.

По Chuley |
Детальніше
Лис
17

Викладач Семінарії взяв участь у Міжнародній науковій конференції

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, архімандрит Феофан (Меджидов) взяв участь у конференції «Преемство монашеских традиций в современных монастырях».

По Chuley |
Детальніше
Лис
02

Представники КДАіС взяли участь у Міжнародному семінарі в Києві

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, участь у заході взяли викладачі КДАіС: доцент Ігор Вікторович Хроненко та архімандрит Феодосій (Марченко).

По Chuley |
Детальніше
Жов
23

В Київських духовних школах відбулась ювілейна Міжнародна науково-практична конференція

Науковий форум присвячено 100-річчю з Дня смерті видатного патролога Київської духовної академії Сергія Леонтійовича Єпифановича.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
23

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Онуфрія учасникам Десятої Міжнародної конференції

Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до організаторів та учасників Десятої міжнародної науково-практичної конференції, що проходить в Київській духовній академії 23 жовтня 2018 року.

По Chuley |
Детальніше
Жов
20

До уваги учасників Десятої Міжнародної науково-практичної конференції!

На нашому сайті можна завантажити програму Десятої Міжнародної науково-практичної конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи», яка відбудеться 23 жовтня 2018 року.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
19

Представники КДА взяли участь в Міжнародній конференції в Києві

Модератором першого пленарного засідання конференції став ректор Київської духовної академії і семінарії Єпископ Білогородський Сильвестр.

По Chuley |
Детальніше
Жов
09

Викладач Семінарії взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції у Харкові

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, викладач КДС О.О. Надь взяв участь у форумі на тему: «Актуальні питання богослов’я та історії Церкви», що пройшов на базі Харківської духовної семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 41234