Конференція

Лип
20

Ректор КДА взяв участь у Міжнародній конференції «Києво-Печерська Лавра – Афон – Єрусалим: єдність крізь віки»

Конференцію присвячено 30-річчю відродження чернечого життя в Києво-Печерській Лаврі, 1035-річчю від дня народження «отця давньоруського чернецтва» прп. Антонія Печерського та 1030-річчю Хрещення Київської Русі.

По Chuley |
Детальніше
Тра
29

Представник КДА взяв участь у Міжнародній науковій конференції

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, у відкритті конференції взяв участь перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик.

По Chuley |
Детальніше
Тра
16

Представник КДА взяв участь у Міжнародній науково-богословській конференції

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сильвестра, викладач КДА архімандрит Дамаскін (Лебедь) виступив на Міжнародній науково-богословській конференції на тему «Экзегетика и герменевтика Священного Писания».

По Chuley |
Детальніше
Тра
14

Представники КДА взяли участь у Всеукраїнській конференції з питань біоетики

Аспірант КДА ієромонах Афанасій (Стрельцов), привітав від імені ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра організаторів та учасників форуму.

По Chuley |
Детальніше
Тра
03

Студент магістратури КДА взяв участь у Міжнародній студентській конференції

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сильвестра, студент ІІ курсу магістратури КДА Чугайов Дмитро взяв участь у студентській конференції «Актуальні питання сучасної богословської науки» в Московській духовній академії.

По Chuley |
Детальніше
Кві
30

Представники КДА взяли участь в Міжнародній науково-богословській конференції

Проректор КДА з науково-богословської роботи проф. В.В. Бурега та проф. С.М. Бортник взяли участь в роботі Міжнародної науково-богословської конференції, що проходила в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
27

Представники КДА взяли участь у Міжнародній науковій конференції

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сильвестра, аспірант КДА ієромонах Пантелеімон (Мельник) та студент ІІ магістратури КДА Клюйко Володимир взяли участь у щорічній Міжнародній науковій конференції “Дні науки філософського факультету 2018” в КНУ ім. Т. Шевченка.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
25

Представник КДА взяв участь у науковому форумі в Києві

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сильвестра, аспірант КДА ієромонах Афанасій (Стрельцов) взяв участь у наукових читаннях присвячених пам’яті видатного вченого-економіста професора В.П. Череваня.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 3123