Конференція

Жов
09

Викладач Семінарії взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції у Харкові

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, викладач КДС О.О. Надь взяв участь у форумі на тему: «Актуальні питання богослов’я та історії Церкви», що пройшов на базі Харківської духовної семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
07

Представник КДАіС взяв участь у студентському форумі в Республіці Саха (Якутія)

На запрошення архієпископа Якутського і Ленського Романа та з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, викладач Семінарії О.О. Надь взяв участь в VII Свято-Інокентівському духовно-просвітницькому студентському форумі у м. Якутськ.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
05

Вітальне слово

Вітальне слово ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра організаторам і учасникам VII Свято-Інокентіевського духовно-просвітницького студентського форуму (5-7 жовтня 2018 року, м. Якутськ).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
03

Представники КДАіС взяли участь у Всеукраїнській конференціі

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, у конференції беруть участь: студент ІІ курсу магістратури священик Михайло Антонюк та вихованці 4-го класу КДС Давнюк Серафим і Дзиндра Павло.

По Chuley |
Детальніше
Жов
0
Лип
20

Ректор КДА взяв участь у Міжнародній конференції «Києво-Печерська Лавра – Афон – Єрусалим: єдність крізь віки»

Конференцію присвячено 30-річчю відродження чернечого життя в Києво-Печерській Лаврі, 1035-річчю від дня народження «отця давньоруського чернецтва» прп. Антонія Печерського та 1030-річчю Хрещення Київської Русі.

По Chuley |
Детальніше
Тра
29

Представник КДА взяв участь у Міжнародній науковій конференції

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, у відкритті конференції взяв участь перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик.

По Chuley |
Детальніше
Тра
16

Представник КДА взяв участь у Міжнародній науково-богословській конференції

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сильвестра, викладач КДА архімандрит Дамаскін (Лебедь) виступив на Міжнародній науково-богословській конференції на тему «Экзегетика и герменевтика Священного Писания».

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 3123