Митрополит Онуфрій

Тра
30

Архієпископ Білогородський Сильвестр молитовно відзначив День свого народження

З нагоди свята Високопреосвященніший іменинник очолив урочисту соборну Божественну літургію в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця в Солом’янському районі м. Києва.

По sudosu |
Детальніше
Тра
29

Ректор КДА взяв участь у богослужінні в Городницькому ставропігійному Свято-Георгіївському чоловічому монастирі

На завершення Літургії був звершений чин славління біля ікони священномученика Олександра, єпископа Єрусалимського, після чого архіпастирі привітали архієпископа Олександра з Днем Ангела.

По Святослав |
Детальніше
Тра
28

У сьому Неділю після Пасхи архієпископ Сильвестр молився за богослужінням у Києво-Печерській Лаврі

Божественну літургію в храмі на честь преподобного Агапіта Печерського у Києво-Печерській Лаврі очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Oleg Nad |
Детальніше
Тра
28

Неділя сьома після Пасхи, Отців І Вселенського Собору

Недільне богослужіння в Академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці очолив духівник архімандрит Маркел (Павук) у співслужінні викладачів та студентів Київських духовних шкіл у священному сані.

По Oleg Nad |
Детальніше
Тра
27

Ректор КДА взяв участь в богослужінні з нагоди річниці Собору УПЦ у Феофанії

На сугубій єктенії виголосили особливі прохання з подякою Богу за Його милості і щедроти до Української Церкви та молитвою про захист від усіх спокус і розділень. Блаженніший Митрополит Онуфрій помолився за мир в Україні, за наш народ, воїнів та владу. Також була піднесена молитва з подякою Господу за Його турботу про нашу Церкву.

По Святослав |
Детальніше
Тра
25

Архієпископ Сильвестр звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі на Деміївці (+ВІДЕО)

Після закінчення богослужіння архієпископ Сильвестр привітав присутніх зі святом, передав вітання від Блаженнішого Митрополита Онуфрія з престольним святом та благословив трапезу, яку парафія приготувала для вірян.

По Святослав |
Детальніше
Тра
24

Архієпископ Сильвестр співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за Всенічним бдінням у Києво-Печерській Лаврі (+ВІДЕО)

У храмі молились викладачі та студенти Київських духовних шкіл, а також парафіяни і паломники обителі.

По Святослав |
Детальніше
Тра
23

Професора КДА митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента призначено постійним членом Священного Синоду Української Православної Церкви

Ректор, професорсько-викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл щиро вітають владику митрополита із заслуженним призначенням на високу церковну посаду!

По Oleg Nad |
Детальніше