Митрополит Онуфрій

Лип
21

Всенічне бдіння напередодні Неділі 8-ої після П’ятидесятниці

Єпископ Білогородський Сильвестр, ректор Київської духовної академії і семінарії молився за Всенічним бдінням напередодні Неділі 8-ої після П’ятидесятниці в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лип
20

Ректор КДА взяв участь у Міжнародній конференції «Києво-Печерська Лавра – Афон – Єрусалим: єдність крізь віки»

Конференцію присвячено 30-річчю відродження чернечого життя в Києво-Печерській Лаврі, 1035-річчю від дня народження «отця давньоруського чернецтва» прп. Антонія Печерського та 1030-річчю Хрещення Київської Русі.

По Chuley |
Детальніше
Лип
19

Ректор Академії взяв участь у соборному богослужінні на Теремках у Києві

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні в Спасо-Преображенському соборі на Теремках у Києві, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій

По Chuley |
Детальніше
Лип
15

Служіння ректора

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у святковому богослужінні з нагоди престольного свята чоловічого монастиря на честь Положення Ризи Божої Матері у Влахерні (с. Томашівка Фастівського району Київської області).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
13

Собор славних і всехвальних 12-ти апостолів

Ректор КДА єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні в Свято-Михайлівському храмі села Білогородка Київської області.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
12

Пам’ять первоверховних апостолів Петра і Павла

З нагоди свята, ректор Академії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у Божественній літургії в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
08

Ректор Академії взяв участь у освяченні храму на Одещині

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у освяченні храму на честь Покрова Божої Матері Свято-Покровського скиту Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря с. Маринівка Біляївського району Одеської області.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
06

Ректор Академії взяв участь у богослужіннях в м. Одесі

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному акафісті перед чудотворною Касперівською іконою Божої Матері в Свято-Успенському кафедральному соборі м Одеси та освяченні накупольних хрестів для храму на честь ікони Божої Матері «Достойно є» м. Одеси.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 712345...Last »