Митрополит Онуфрій

Вер
17

Єпископ Сильвестр взяв участь у святкувому богослужінні в Ніжинській єпархії з нагоди дня пам’яті свт. Іоасафа, єп. Бєлгородського

Божественну літургію очолив голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
06

В жовтні в КДА пройде ХІІI Міжнародна науково-практична конференція

Науковий форум, який відбудеться 19 жовтня 2021 року, буде присвячено проблемам пастирського служіння в сучасному світі.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
16

Ректор КДА виступив із доповіддю на міжнародній конференції, присвяченій першості і соборності в Православ’ї

Владика ректор виступив на пленарному засіданні із доповіддю на тему: “Отражение учения о первенстве Константинопольского Патриарха в нормативных документах ПЦУ” в онлайн-форматі на платформі “ZOOM”.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
14

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у богослужінні в Городницькому ставропігійному чоловічому монастирі

Богослужіння з нагоди престольного свята одного з храмів обителі очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
11

У свято Усікновіння глави святого Іоанна Предтечі єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у богослужінні в Спасо-Преображенському чоловічому монастирі с. Княжичі

Божественну літургію в обителі очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
06

Єпископ Сильвестр взяв участь в урочистостях з нагоди початку навчального року в Київському інституті інтелектуальної власності та права

Преосвященніший владика звернувся до присутніх з архіпастирськими настановами, передав вітання від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та закликав на усіх Боже благословення.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
04

Служіння ректора КДАіС у день пам’яті свт. Луки, єпископа Білогородського

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі смт. Білогородка.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
03

Ректор КДА взяв участь у соборному богослужінні у Свято-Введенському монастирі м. Києва

Божественну літургію у день пам’яті Собору преподобних Київських жон: Димитри, Олімпіади, Досифеї, Єлени, Анастасії та Софії очолив намісник обителі архієпископ Фастівський Даміан.

По Oleg Nad |
Детальніше