Митрополит Онуфрій

Вер
22

День пам’яті святителя Феодосія Чернігівського

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні у Свято-Троїцькому соборі Чернігова, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
21

В Київських духовних школах молитовно відсвяткували престольне свято Академічного храму

У день престольного свята ректор, професорсько-викладацька корпорація, співробітники та студенти Київських духовних шкіл молились за Божественною літургією, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
20

Всенічне бдіння напередодні престольного свята Академічного храму КДАіС

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
18

Ректор КДАіС взяв участь у святкуванні 10-ї річниці прославлення прп. Іова Угольського

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні з нагоди 10-ї річниці прославлення прп. Іова Угольського.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
17

Оголошення

20-21 вересня 2018 року, запрошуємо взяти участь у святкових богослужіннях з нагоди престольного свята Академічного храму на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
15

Всенічне бдіння напередодні Неділі 16-ї після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр молився за Всенічним бдінням в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Вер
11

Ректор КДАіС відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, єпископ Білогородський Сильвестр здійснив паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Вер
02

Перед початком навчання в Київських духовних школах звершено молебень

З нагоди початку нового навчального року в Київських духовних школах був звершений традиційний хресний хід та молебень перед мощами небесного покровителя КДАіС преподобного Нестора Літописця, який очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 1112345...10...Last »