Митрополит Онуфрій

Лис
13

Ректор КДАіС взяв участь у засіданні Собору єпископів УПЦ

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у засіданні Собору єпископів Української Православної Церкви, що проходив на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лис
0

Неділя 24-а після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лис
10

Всенічне бдіння напередодні Неділі 24-ї після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр молився за Всенічним бдінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лис
09

Вітальне слово Предстоятеля УПЦ з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на урочистому річному Акті Київських духовних шкіл в день пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії (ВІДЕО).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
09

В Київських духовних школах відбувся урочистий річний Акт (+відео)

Урочистості з нагоди Актового дня Київської духовної академії і семінарії очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Лис
09

В Київських духовних школах вшанували пам’ять свого Небесного покровителя (+відео)

За святковою Божественною літургією, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, молились ректор, професорсько-викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл.

По Chuley |
Детальніше
Лис
08

Вийшов новий номер студентського журналу «Академический Летописец»

До дня пам’яті прп. Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії вийшов новий номер студентського журналу, який має назву «Свобода чи “свобода”».

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
08

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті прп. Нестора Літописця та Собору святих КДА

З нагоди свята ректор Академії, професорсько-викладацька корпорація, студенти і вихованці Київських духовних шкіл молились за святковим богослужінням в Трапезному храмі на честь прп. Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 1412345...10...Last »