Митрополит Онуфрій

Січ
19

Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

У день свята ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр молився за соборним богослужінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
18

Всенічне бдіння напередодні свята Богоявлення

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр молився за соборним богослужінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
18

Богослужіння у день Навечір’я Богоявлення Господнього

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію та чин великого освячення води в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
14

Пам`ять святителя Василія Великого

Єпископ Білогородський Сильвестр очолив святкову Божественну літургію у храмі на честь трьох Святителів храмового комплексу на честь Різдва Христового на Березняках у Києві.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
13

Напередодні дня пам‘яті свт. Василія Великого ректор КДАіС очолив Всенічне бдіння у Вознесенському храмі на Деміївці

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, єпископ Білогородський Сильвестр очолив Богослужіння з нагоди малого престольного свята Вознесенського храму на Деміївці.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
13

Служіння ректора у Неділю 33-ю після П’ятидесятниці

Єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в храмі на честь Вознесіння Господнього у м. Вишневе Київської єпархії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
12

Хор КДАіС взяв участь у Всеукраїнському фестивалі колядок і щедрівок «Різдвяні передзвони»

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, хор під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка) виступив на щорічному фестивалі, що пройшов 11 січня у Києво-Печерській Лаврі.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
09

Ректор КДАіС звершив Божественну літургію у храмовому комплексі на честь Різдва Христового

За богослужінням єпископ Білогородський Сильвестр звершив священицьку хіротонію над вихованцем 4-го класу Семінарії дияконом Іваном Лабатієм.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 2012345...1020...Last »