В КДА відбулось підсумкове засідання робочої групи із створення Українського словника богословської та літургійної лексики

04.02.2021

Почати

04.02.2021 - 23:30

Кінець

04.02.2021 - 23:30

Категорії

Новини

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, 4 лютого 2021 року, в Київській духовній академії і семінарії відбулося підсумкове засідання робочої групи із створення  Українського словника богословської та літургійної лексики.

 

Засідання пройшло під головуванням професора протоієрея Ростислава Снігірьова. Під час круглого столу було розглянуто результати роботи робочої групи викладачів Київських духовних шкіл, яка працює над створенням та упорядкуванням української богословської, біблійної та літургійної лексики.

 

Український словник богословської та літургійної лексики відповідає нормам сучасної літературної мови та вірність традиціям Святого Православ’я. Для цього при перекладі кожного слова та виразу – а їх у Словнику більше тисячі – його укладники намагалися проаналізувати богословське значення терміну, лексичну допустимість та благозвучність можливих варіантів перекладу. Крім того, особливу увагу було приділено можливості використання вже існуючих, звичних перекладів богословських та літургічних виразів українською мовою.

 

За результатами засідання було схвалено проведену роботу та сформульовані основні напрямки її продовження на благо богословської науки.

 

 

Прес-служба КДА / фото Т. Сєрських

 

 
Google Photos Refresh Token not defined. Please authenticate from Photonic → Authentication. See here for documentation.
2236

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ