Новини

Всі новини

Священний Синод УПЦ затвердив для богослужбового використання службу Собору святих КДАіС

Відповідне рішення ухвалено на засіданні 25 вересня 2018 року, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій (Журнал №25).

В Київських духовних школах відбувся ставленицький іспит

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра в Київських духовних школах відбувся ставленицький іспит.

Вихованці 1-го класу Семінарії відвідали музей народної архітектури та побуту України

Поїздка відбулась 21 вересня 2018 року з благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра.

День пам’яті святителя Феодосія Чернігівського

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні у Свято-Троїцькому соборі Чернігова, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Публікації

Всі публікації

Студентські проповіді

Проповідь вихованця 4-го класу Київської духовної семінарії Івана Лабатія за вечірніми молитвами в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері 13 вересня 2018 року.

Студентські проповіді

Публікуємо проповідь вихованця 4-го класу Київської духовної семінарії Павла Ваврика за вечірніми молитвами в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері 3 вересня 2018 року.

Вітальне слово ректора КДА єпископа Білогородського Сильвестра

Вітальне слово організаторам і учасникам XXVI Міжнародного симпозіуму з православної духовностів Бозе (Італія)

Інтерв’ю з проректором КДА з науково-богословської роботи проф. В.В. Бурегою

Проректор Київської духовної академії і семінарії з науково-богословської роботи проф. В.В. Бурега дав інтерв'ю порталу Учбового комітету Руської Православної Церкви.