Новини

Всі новини

Неділя про митаря і фарисея

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у Божественній літургії, яку очолив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Всенічне бдіння напередодні Неділі про митаря і фарисея

Єпископ Білогородський Сильвестр співслужив Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Всенічним бдінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр очолив богослужіння в Академічному храмі Воскресіння Христового у Києві (храм пам’яті загиблим і ветеранам Афганістану).

Всенічне бдіння напередодні свята Стрітення Господнього

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр молився за Всенічним бдінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Публікації

Всі публікації

Апробаційна стаття

Апробаційна стаття ієрея Владислава Володимировича Багана на тему: "Предпосылки экклезиологических взглядов святителя Филарета (Дроздова) в святоотеческом наследии ранней Церкви"

Апробаційна стаття

Апробаційна стаття ієрея Владислава Володимировича Багана на тему: "Анализ отношений Церкви и государства".

Апробаційна стаття

Апробаційна стаття студента аспірантури КДА ієромонаха Афанасія (Стрельцова) на тему: "Состояние литургической жизни Русской Православной Церкви в период первосвятительского служения патриарха Пимена (Извекова)"

Слово на вручення жезла єпископу Переяслав-Хмельницькому Діонісію

Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до новопоставленого єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія зі словом на вручення жезла.