Академічний-храм

Січ
18

Всенічне бдіння напередодні свята Богоявлення

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр молився за соборним богослужінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
18

Богослужіння у день Навечір’я Богоявлення Господнього

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію та чин великого освячення води в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
15

Ректор Київських духовних шкіл молитовно відсвяткував свій День Ангела

У день пам’яті святителя Сильвестра, Папи Римського, єпископ Білогородський Сильвестр очолив святкову Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
14

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті святителя Сильвестра, Папи Римського

Напередодні дня тезоіменитства ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері було звершено Всенічне бдіння.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
12

Всенічне бдіння напередодні дня пам`яті святителя Петра Могили

Напередодні дня пам`яті фундатора Київських духовних шкіл ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Всенічне бдіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
08

Служіння ректора КДАіС у свято Собору Пресвятої Богородиці

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив святкову Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері у співслужінні Академічного духовенства.

По Chuley |
Детальніше
Січ
06

Божественна літургія у Навечір’я Різдва Христового

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Chuley |
Детальніше
Січ
04

В Київських духовних школах відслужені Царські часи та зображальні

За богослужінням в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері молився керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 1012345...10...Last »