Академічний-храм

Тра
19

Богослужіння у Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
12

Ректор КДАіС взяв участь у святкуваннях у Тульчинській єпархії

У Неділю 3-тю після Пасхи, Жінок-мироносиць, єпископ Білогородський Сильвестр співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви за богослужінням у кафедральному соборі на честь Різдва Христового м. Тульчин.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
11

Єпископ Білогородський Сильвестр очолив Всенічне бдіння у храмовому комплексі Воскресіння Словущого у м. Вінниці

Владика ректор звершив богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення архієпископа Вінницького і Барського Варсонофія.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
08

Завершилось перебування представників КДАіС у православному монастирі в Швейцарії

У Хрестовоздвиженському чоловічому монастирі, що знаходиться поблизу містечка Лугано (кантон Тічіно, Швейцарія), викладач КДАіС ієромонах Пантелеімон (Мельник) та вихованець 2-го класу Семінарії Дмитро Мельничук проходили богослужбову практику.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
05

Антипасха. Богослужіння в Неділю 2-гу після Воскресіння Господнього

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр та проректор з виховної роботи, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій звершили Божественну літургію святителя оанна Золотоустого в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Chuley |
Детальніше
Тра
04

Всенічне бдіння напередодні Неділі 2-ї після Пасхи, апостола Фоми

Всенічне бдіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері звершили ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр та проректор з виховної роботи, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій.

По Chuley |
Детальніше
Тра
03

П’ятниця Світлої Седмиці. Пам’ять ікони Божої Матері «Живоносне джерело»

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці звершили ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр та проректор з виховної роботи, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій.

По Chuley |
Детальніше
Кві
29

Ректор КДАіС привітав зі святом Пасхи кліриків та парафіян Академічного храму Різдва Божої Матері

Після урочистої Літургії та хресного ходу ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр привітав кліриків та парафіян Академічного храму на честь Різдва Божої Матері.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 1712345...10...Last »