Академічний-храм

Лис
11

В Київських духовних школах помолились за дітей-сиріт

У Всеукраїнський день молитви за дітей-сиріт, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері звершено молебень за дітей, котрі залишилися без батьківського піклування.

По Chuley |
Детальніше
Лис
08

Розпочалися урочистості з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл

Напередодні дня пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих КДА були відслужені заупокійна літія за спочилими наставниками та вихованцями Київських духовних шкіл і святковий молебень перед мощами преподобного Нестора Літописця.

По Chuley |
Детальніше
Лис
05

В КДАіС молитовно відсвяткували День народження Предстоятеля Української Православної Церкви

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
03

Всенічне бдіння напередодні Неділі 23-ї після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив Всенічне бдіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
02

Служіння ректора напередодні Димитрівської батьківської суботи

За вечірнім богослужінням в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр у співслужінні академічного духовенства звершив поминання всіх від віку спочилих православних християн.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
18

Студентські проповіді

Проповідь вихованця 4-го класу Київської духовної семінарії Гавриїла Загороднього за вечірніми молитвами в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері 17 жовтня 2018 року.

По Chuley |
Детальніше
Жов
07

Неділя 19-а після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Chuley |
Детальніше
Жов
06

Всенічне бдіння напередодні Неділі 19-ї після П’ятидесятниці

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері очолив ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 612345...Last »