Академічний-храм

Лип
21

Служіння ректора

Ректор Академії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Chuley |
Детальніше
Лип
17

В Академії молитовно вшанували святих Царственних страстотерпців

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері з нагоди свята очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Chuley |
Детальніше
Лип
15

Неділя 7-ма після П’ятидесятниці

Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
14

Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після П’ятидесятниці

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Чер
24

Служіння ректора у Неділю 4-ту після П’ятдесятниці

Єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Чер
14

Всенічне бдіння напередодні святкування на честь Києво-Братської ікони Божої Матері

В Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері було відслужене святкове Всенічне бдіння напередодні святкування на честь Києво-Братської ікони Божої Матері та з нагоди випуску в Київських духовних школах.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Чер
07

Випускники Київської духовної семінарії 2013 року молитовно відсвяткували 5-річчя випуску

У день свята третього обрітення глави Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна та з нагоди 5-річчя випуску Київської духовної семінарії 2013 року, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Чер
03

Служіння ректора

У Неділю 1-шу після П’ятидесятниці, у свято Всіх святих єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 3123