Актовий день

Лис
17

Професор КДА взяв участь в Актовому дні Мінської духовної академії

Професор протоієрей Ростислав Снігірьов взяв участь у Божественній літургії та виголосив вітальне слово ректора КДАіС на урочистому Акті.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
09

В Київських духовних школах відбувся урочистий річний Акт, присвячений 200-річчю КДА та 30-річчю відродження Київських духовних шкіл (+відео)

Урочистості з нагоди Актового дня Київської духовної академії і семінарії очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
09

Київські духовні школи молитовно відсвяткували день пам’яті свого небесного покровителя та Собору святих КДА (+відео)

Божественну літургію у співслужінні сонму архіпастирів та духовенства очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
09

З нагоди Актового дня на адресу Київських духовних шкіл надійшли вітальні слова

Ректори духовних навчальних закладів та архієреї Української Православної Церкви надіслали свої вітання Київським духовним школам.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
08

Звершено святкове Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих КДА (+відео)

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні єпископату, викладачів, гостей, студентів та вихованців Київських духовних шкіл у священному сані.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
08

Напередодні дня пам’яті преподобного Нестора Літописця біля його святих мощей відслужений традиційний святковий молебень (+відео)

Богослужіння звершили ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр та проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій в Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
08

З нагоди святкування Актового дня відслужена заупокійна літія за спочилими наставниками та студентами Київських духовних шкіл (+відео)

В Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена літія за всіма від віку спочилими ректорами, викладачами та студентами КДА.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
31

Вітальне слово ректора КДАіС з нагоди Актового дня Тобольської духовної семінарії

29 жовтня 2019 року відбулось святкування Актового дня та 30-річчя відродження Тобольської духовної семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше