Богослужіння

Лют
26

В Академії молитовно вшанували день пам’яті свт. Василія (Богдашевського), сщмч. Леонтія Гримальськогота та свт. Георгія Могильовського

Наприкінці Літургії був звершений чин славління, після чого архієпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом, привітав регента Академічного хору та викладача архімандрита Леонтія (Тупкала) з Днем Небесного покровителя та вручив йому просфору.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Лют
25

Всенічне бдіння в КДА напередодні дня пам’яті свт. Василія (Богдашевського), сщмч. Леонтія Гримальськогота та свт. Георгія Могильовського

Богослужіння очолив регент академічного хору та викладач архімандрит Леонтій (Тупкало) у співслужінні членів адміністрації, викладачів та студентів Київських духовних шкіл у священному сані.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Лют
25

Архієпископ Сильвестр очолив престольне свято храму на честь Іверської ікони Божої Матері

Наприкінці богослужіння владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом, привітав настоятеля, духовенство, парафіян і гостей храму з престольним святом храму. У свою чергу, настоятель храму отець Віктор подякував владиці ректору за соборне богослужіння.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Лют
25

Божественна літургія в Академії у Неділю про митаря і фарисея

Наприкінці богослужіння був звершений чин славління, після чого вчений секретар архімандрит Митрофан (Божко) привітав архімандрита Мелетія з Днем Небесного покровителя і вручив йому просфору.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Лют
24

Всенічне бдіння в Академії напередодні Неділі про митаря і фарисея (+ВІДЕО)

Богослужіння звершив ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Лют
24

У другу річницю військової агресії Росії проти України в КДА помолились за загиблих під час цієї війни

На Божественній літургії були піднесені особливі прохання та прочитана колінопреклонна молитва за мир в Україні, здоров’я наших захисників і захисниць.
Під час літії були виголошені заупокійні молитви за полеглих захисників української землі та усіх, хто загинув під час війни.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Лют
21

В Академії звершено соборне читання Акафіста перед іконою Божої Матері “Києво-Братська”

Під час вечірнього богослужіння читання Акафіста звершив архімандрит Леонтій (Тупкало) у співслужінні членів адміністрації, викладачів та студентів Київських духовних шкіл, а також гостей у священному сані.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Лют
18

Служіння архієпископа Білогородського Сильвестра у Хмельницькій єпархії

Після читання Святого Євангелія архієпископ Сильвестр звернувся до присутніх зі словом проповіді.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Лют
18

Божественна літургія в Академії у Неділю 37-му після П’ятидесятниці

Наприкінці богослужіння був звершений чин славління, після чого архімандрит Маркел привітав усіх присутніх з Недільним днем.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Лют
17

Архієпископ Білогородський Сильвестр молився за Всенічним бдінням у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницький

В кінці богослужіння архієпископ Віктор подякував архієпископу Сильвестру за прибуття в межі Хмельницької єпархії та спільні братські молитви за мир і добробут на нашій українській землі.

По Шевчук Олександр |
Детальніше