Богослужіння

Вер
22

День пам’яті святителя Феодосія Чернігівського

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні у Свято-Троїцькому соборі Чернігова, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
21

В Київських духовних школах молитовно відсвяткували престольне свято Академічного храму

У день престольного свята ректор, професорсько-викладацька корпорація, співробітники та студенти Київських духовних шкіл молились за Божественною літургією, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
20

Всенічне бдіння напередодні престольного свята Академічного храму КДАіС

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
18

Ректор КДАіС взяв участь у святкуванні 10-ї річниці прославлення прп. Іова Угольського

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні з нагоди 10-ї річниці прославлення прп. Іова Угольського.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
17

Оголошення

20-21 вересня 2018 року, запрошуємо взяти участь у святкових богослужіннях з нагоди престольного свята Академічного храму на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
16

Служіння ректора в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці

Єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в храмі на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці в Дальніх печерах (Феодосієвих) Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Вер
15

Всенічне бдіння напередодні Неділі 16-ї після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр молився за Всенічним бдінням в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Вер
14

Студентські проповіді

Проповідь вихованця 4-го класу Київської духовної семінарії Івана Лабатія за вечірніми молитвами в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері 13 вересня 2018 року.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 1912345...10...Last »