Богослужіння

Лип
21

Всенічне бдіння напередодні Неділі 8-ої після П’ятидесятниці

Єпископ Білогородський Сильвестр, ректор Київської духовної академії і семінарії молився за Всенічним бдінням напередодні Неділі 8-ої після П’ятидесятниці в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лип
21

Служіння ректора

Ректор Академії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Chuley |
Детальніше
Лип
19

Ректор Академії взяв участь у соборному богослужінні на Теремках у Києві

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні в Спасо-Преображенському соборі на Теремках у Києві, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій

По Chuley |
Детальніше
Лип
18

Свято преподобного Сергія Радонезького

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
17

Всенічне бдіння напередодні свята прп. Сергія Радонезького

Богослужіння очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра.

По Chuley |
Детальніше
Лип
17

В Академії молитовно вшанували святих Царственних страстотерпців

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері з нагоди свята очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Chuley |
Детальніше
Лип
15

Служіння ректора

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у святковому богослужінні з нагоди престольного свята чоловічого монастиря на честь Положення Ризи Божої Матері у Влахерні (с. Томашівка Фастівського району Київської області).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
15

Неділя 7-ма після П’ятидесятниці

Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 1312345...10...Last »