Богослужіння

Лис
13

В КДАіС помолились за упокій спочилого ректора КДА прот. Миколая Забуги

Літію з нагоди 4-ї річниці від дня смерті колишнього ректора КДА очолив голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент.

По Chuley |
Детальніше
Лис
11

В Київських духовних школах помолились за дітей-сиріт

У Всеукраїнський день молитви за дітей-сиріт, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері звершено молебень за дітей, котрі залишилися без батьківського піклування.

По Chuley |
Детальніше
Лис
0

Неділя 24-а після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лис
10

Всенічне бдіння напередодні Неділі 24-ї після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр молився за Всенічним бдінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лис
09

В Київських духовних школах вшанували пам’ять свого Небесного покровителя (+відео)

За святковою Божественною літургією, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, молились ректор, професорсько-викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл.

По Chuley |
Детальніше
Лис
08

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті прп. Нестора Літописця та Собору святих КДА

З нагоди свята ректор Академії, професорсько-викладацька корпорація, студенти і вихованці Київських духовних шкіл молились за святковим богослужінням в Трапезному храмі на честь прп. Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
08

Вийшов з друку текст служби преподобному Нестору Літописцю та Собору святих КДА

З благословення ректора КДАіС єпископа Білогородського Сильвестра, з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл, для богослужбового вжитку видано текст об’єднаної служби прп. Нестору Літописцю та Собору святих КДА.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
08

Розпочалися урочистості з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл

Напередодні дня пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих КДА були відслужені заупокійна літія за спочилими наставниками та вихованцями Київських духовних шкіл і святковий молебень перед мощами преподобного Нестора Літописця.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 2412345...1020...Last »