Екскурсія

Жов
11

Вихованці 1-го класу Семінарії відвідали Київський національний університет імені Тараса Шевченка та визначні місця столиці

Семінаристи відвідали релігієзнавчий факультет університету, Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна та Володимирський собор.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
27

Вихованці 1-го класу Семінарії відвідали визначні духовні та історичні місця столиці

Разом з класним наставником вихованці відвідали Софійський собор, Михайлівський Золотоверхий монастир, Десятинну та Андріївську церкви, Андріївський узвіз та Києво-Могилянську Академію.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
25

Вихованці 1-го класу КДС відвідали музеї Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та Велику лаврську дзвіницю

Екскурсія відбулась 24 вересня 2019 року з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
19

Вихованці 3-х класів Семінарії відвідали з екскурсією визначні місця столиці України

З благословення ректора КДАіС єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці відвідали Золоті ворота, Софійський собор, Михайлівський Золотоверхий монастир, Десятинну та Андріївську церкви, Андріївський узвіз та Києво-Могилянську Академію.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
16

Вихованцям 1-го класу Семінарії розповіли історію Києво-Печерської Лаври

Регент Лаврського хору архімандрит Полікарп (Линенко) розповів про основні історичні віхи обителі, про її головні храми, про життя Лаври та її братії, а також про богослужбові лаврські традиції та духовне життя.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
12

Вихованці 2А класу Київської духовної семінарії звершили паломництво до святинь м. Одеси

З благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра, паломництво відбулось 10-11 вересня 2019 року.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
09

Парафіяни Академічного храму на честь Різдва Божої Матері звершили паломництво до святинь Західної України

З благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра, групу супроводжували духівник та завідувач заочним відділенням архімандрит Маркел (Павук) та благочинний храму архімандрит Досифей (Михайлюк).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
05

Відбулась екскурсія вихованців 1-го класу відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні

Екскурсія відбулась 5 вересня 2019 року з благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 3123