Зустрічі

Лют
26

Вихованці Семінарії зустрілись з єдиним в Україні нечуючим жестомовним іподияконом

Під час зустрічі гість розповів семінаристам про особливості сприйняття православного богослужіння нечуючою людиною, свій особливий шлях до Бога, власний досвід вивчення богослужіння та місіонерську діяльність, яку він проводить серед нечуючих людей.

Детальніше
Лют
25

Проректор Академії взяв участь у презентації збірника матеріалів ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Митрополит Петро Могила: маловідомі сторінки життя»

Проректор з навчально-методичної архімандрит Філарет (Волошин) виголосив на заході вітальне слово ректора Київських духовних шкіл та передав праці КДАіС, що присвячені святителю Петру Могилі, та інші видання Київської духовної академії.

Детальніше
Лют
25

Професор Академії взяв участь у міжвузівському науковому семінарі, що пройшов в МДА

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, участь у форумі взяв професор протоієрей Ростислав Снігірьов.

Детальніше
Лют
19

КДАіС візьме участь у проекті Українського Біблійного Товариства «Біблія українською для нечуючих»

Відповідне рішення ухвалено під час зустрічі професора Київської духовної академії протоієрея Ростислава Снігірьова з керівництвом Українського Біблійного Товариства.

Детальніше
Лют
13

Ректор КДАіС зустрівся з викладачами та студентами Православно-катехізаторських курсів при КДАіС

На зустрічі владика ректор представив нового завідувача катехізаторських курсів, а також відповів на питання присутніх.

Детальніше
Лют
04
Січ
28

Професор КДА взяв участь у підсумковому засіданні Центрального Правління Українського Біблійного Товариства

Професор протоієрей Ростислав Снігірьов обговорив подальшу участь викладачів КДАіС у створенні загальноприйнятного українського перекладу Святого Письма разом з неканонічними книгами, що буде відповідати православній богословській традиції.

По Oleg Nad |
Детальніше
Лис
23