Зустрічі

Лис
05

Вихованці 2-х класів КДС здійснили паломництво до святинь Житомирщини та Буковини

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, паломництво відбулось з 2 по 4 листопада 2018 року.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
01

Представник КДА взяв участь в Актовому дні Тобольської духовної семінарії

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, доцент КДА архімандрит Маркел (Павук) взяв участь у святкуванні Актового дня Тобольської духовної семінарії.

По Chuley |
Детальніше
Жов
24

Гості Академії

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр зустрівся з головою фонду «Живые святые» прот. Максимом Нікольським та директором зазначеного фонду Ioanna (Jeanne) Knights.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
23

В Київських духовних школах відбулась ювілейна Міжнародна науково-практична конференція

Науковий форум присвячено 100-річчю з Дня смерті видатного патролога Київської духовної академії Сергія Леонтійовича Єпифановича.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
21

Вихованці Семінарії взяли участь у святкуванні річниці Київської громади глухих людей

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці Семінарії разом викладачем жестової мови К.О. Дятловою взяли участь у святкуванні 14-ї річниці створення Київської православної громади глухих людей при Іонинському чоловічому монастирі.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
20

Київську духовну академію відвідали гості з Польщі

З благословення ректора КДАіС єпископа Білогородського Сильвестра, викладач Варшавської християнської богословської академії доктор Всеволод Конах прочитав лекцію з біблеїстики для студентів Київської духовної академії.

По Chuley |
Детальніше
Жов
15

Секретар Вченої ради КДА взяв участь в Актовому дні Московських духовних шкіл

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, секретар Вченої ради КДА доц. прот. Василій Яковчук взяв участь у святкуваннях з нагоди Актового дню Московської духовної академії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
12

В Академії відбулась лекція відомого грецького біблеїста

Петрос Василіадіс, широко відомий грецький біблеїст, виступив з лекцією для студентів І курсу магістратури КДА про можливий розвиток та перспективи місії священнослужителів та мирян.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 512345