Зустрічі

Гру
14

Представник КДА взяв участь у засіданні Українського Біблійного Товариства

Помічник ректора КДА по роботі з іноземними студентами проф. прот. Ростислав Снігірьов на засіданні розповів про роботу Київських духовних шкіл у галузі Біблеїстики.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Гру
13

Перший проректор КДА взяв участь у Актовому дні Одеської духовної семінарії

З благословення ректора КДАіС єпископа Білогородського Сильвестра, професор протоієрей Сергій Ющик привітав Одеську духовну семінарію з Актовим днем та 180-річчям від дня її заснування.

По Chuley |
Детальніше
Гру
13

Ректор Київських духовних шкіл зустрівся з вихованцями 1-го класу Семінарії

Єпископ Білогородський Сильвестр зустрівся з вихованцями 1-го класу Київської духовної семінарії та подарував їм україномовні посібники з вивчення Священного Письма Нового Завіту.

По Chuley |
Детальніше
Гру
03

Викладачі Київських духовних шкіл провели виїзну сесію в Німеччині

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, з 26 листопада по 2 грудня у м. Кельн (Німеччина) викладачі КДАіС провели екзаменаційну сесію для студентів заочної форми навчання КДАіС, які проживають у Німеччині.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
30

Вихованці Київських духовних шкіл відвідали Прилуцьку виховну колонію в рамках благодійної акції

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці КДАіС взяли участь у заході, організованому благодійним фондом «Реабілітації неповнолітніх сиріт імені Святителя Луки».

По Chuley |
Детальніше
Лис
19

Викладач КДС взяв участь в Актовому дні Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, Київські духовні школи на заході представив архімандрит Дамаскін (Лебедь).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
17

Викладач Семінарії взяв участь у Міжнародній науковій конференції

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, архімандрит Феофан (Меджидов) взяв участь у конференції «Преемство монашеских традиций в современных монастырях».

По Chuley |
Детальніше
Лис
05

Вихованці 2-х класів КДС здійснили паломництво до святинь Житомирщини та Буковини

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, паломництво відбулось з 2 по 4 листопада 2018 року.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 612345...Last »