Паломництва

Вер
18

Вихованці 3-го класу КДС відвідали з екскурсією пам’ятки архітектури м. Києва

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, у супроводі доцента КДА архімандрита Маркела (Павука) для вихованців була проведена екскурсія-семінар по визначним місцям столиці.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
11

Ректор КДАіС відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, єпископ Білогородський Сильвестр здійснив паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Тра
23

Вихованці 2-х класів Семінарії відвідали святині Ніжина

У день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мір Лікійських у Барі, з благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці Семінарії зі своїми класними наставниками відвідали святині Ніжина.

По Chuley |
Детальніше
Тра
18

Вихованці 1-го класу Семінарії відвідали святині Чернігова

Паломництво відбулось 17 травня 2018 року з благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра.

По Chuley |
Детальніше
Кві
30

Вихованці Семінарії взяли участь у змаганнях «Пасхальний спортивний турнір»

З благословення ректора КДА єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці Київської духовної семінарії взяли участь у змаганнях «Пасхальний спортивний турнір», який проходив в Мінській духовній семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Бер
20

Вихованці 2-х класів Семінарії відвідали святині Харківської та Донецької областей

Паломництво відбулось 17-18 березня 2018 року з благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра.

По Kornilov Denis |
Детальніше