Паломництва

Лис
05

Вихованці 2-х класів КДС здійснили паломництво до святинь Житомирщини та Буковини

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, паломництво відбулось з 2 по 4 листопада 2018 року.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
25

Вихованці Семінарії відвідали Варязькі печери у Києво-Печерській Лаврі

З благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці 3-б класу Семінарії разом з класним наставником архімандритом Дамаскіним (Лебедь) побували у закритих для загального відвідування Варязьких печерах.

По Chuley |
Детальніше
Жов
10

Студенти І курсу магістратури КДА звершили паломництво до святинь Одеси

Паломництво відбулось з 7 по 9 жовтня 2018 року з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Жов
02

Вихованці 3-х класів Семінарії відвідали святині Тернопільської та Рівненської областей

Паломництво відбулось 28-30 вересня 2018 року з благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра.

По Chuley |
Детальніше
Вер
18

Вихованці 3-го класу КДС відвідали з екскурсією пам’ятки архітектури м. Києва

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, у супроводі доцента КДА архімандрита Маркела (Павука) для вихованців була проведена екскурсія-семінар по визначним місцям столиці.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
11

Ректор КДАіС відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, єпископ Білогородський Сильвестр здійснив паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Тра
23

Вихованці 2-х класів Семінарії відвідали святині Ніжина

У день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мір Лікійських у Барі, з благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці Семінарії зі своїми класними наставниками відвідали святині Ніжина.

По Chuley |
Детальніше
Тра
18

Вихованці 1-го класу Семінарії відвідали святині Чернігова

Паломництво відбулось 17 травня 2018 року з благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 212