Ректор КДА

Тра
25

Ректор Академії відвідав Православний ординаріат Війська Польського у Варшаві

На запрошення архієпископа Вроцлавського і Щецинського Георгія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр відвідав Православний ординаріат Війська Польського у Варшаві.

По Chuley |
Детальніше
Тра
25

Єпископ Сильвестр відслужив заупокійну літію на могилі архієпископа Єремії (Анхим’юка)

Офіційна делегація КДА разом з архієпископом Вроцлавським і Щецинським Георгієм відвідала храм преподобного Іоанна Лествічника у Варшаві та розташоване біля храму православне кладовище, де ректор КДА єпископ Білогородський Сильвестр звершив заупокійну літію на могилі архієпископа Єремії (Анхим’юка).

По Chuley |
Детальніше
Тра
25

Офіційна делегація КДА відвідала Варшавську духовну семінарію

Делегацію з Києва на чолі з ректором КДА єпископом Білогородським Сильвестром зустрічали архієпископ Вроцлавський і Щецинський Георгій та ректор Семінарії протоієрей Георгій Тофілюк.

По Chuley |
Детальніше
Тра
25

Представник КДА взяв участь у Міжнародній науковій конференції

З благословення ректора Академії єпископа Білогородського Сильвестра доцент КДА протоієрей Сергій Вейго взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Кирило-Мефодіївські читання 2018», що відбулася 23-24 травня в Елісті (Республіка Калмикія).

По Chuley |
Детальніше
Тра
25

Християнській академії у Варшаві передано диплом доктора богослов’я архієпископа Єремії (Анхим’юка)

Під час засідання Сенату Християнської теологічної академії у Варшаві ректор КДАіС єпископ Сильвестр передав до музею Академії диплом доктора богослов’я архієпископа Єремії (Анхим’юка).

По Chuley |
Детальніше
Тра
25

Між КДА та Християнською академією у Варшаві підписано угоду про співробітництво

У четвер, 24 травня 2018 року, було підписано угоду про співробітництво між Київською духовною академією і семінарією та Християнською теологічною академією у Варшаві.

По Chuley |
Детальніше
Тра
24

Ректор КДА співслужив за богослужінням Предстоятелю Польської Православної Церкви

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у Божественній літургії у домовому храмі на честь святих Кирила і Мефодія, що знаходиться при Центрі православної культури у Варшаві (Польща).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
22

Служіння ректора

Єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в храмі на честь свт. Миколая Чудотворця (Миколо-Йорданському) Першого лікарняного благочиння м. Києва, з нагоди престольного свята.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 1412345...10...Last »