Ректор КДА

Чер
01

Ректор КДА звершив Літургію з випускниками Київських духовних шкіл

Наприкінці Літургії владика ректор привітав випускників із звершенням спільної молитви, побажав випускникам Божої допомоги на прийдешніх захистах випускних кваліфікаційних робіт та звернувся з архіпастирським словом. Він наголосив, що незважаючи на всі ті події, які пережили студенти, вони стануть сильнішими та мужнішими, оскільки молитва та віра допомагають подолати будь-які перешкоди.

По Святослав |
Детальніше
Тра
31

Соборний акафіст перед Києво-Братською іконою Божої Матері

Читання Акафіста звершив духівник та завідувач заочного відділення архімандрит Маркел (Павук) у співслужінні членів адміністрації, викладачів, студентів та цьогорічних випускників Київських духовних шкіл у священному сані.

По Oleg Nad |
Детальніше
Тра
31

Відбувся захист бакалаврських робіт вихованців 4-го класу Семінарії

Всього успішно було захищено 30 випускних бакалаврських робіт.

По Святослав |
Детальніше
Тра
30

У Недільній школі при КДАіС відзначили завершення навчального року

Святковий подячний молебень в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері звершив куратор Недільної школи архімандрит Маркел (Павук).

По Святослав |
Детальніше
Тра
30

Архієпископ Білогородський Сильвестр молитовно відзначив День свого народження

З нагоди свята Високопреосвященніший іменинник очолив урочисту соборну Божественну літургію в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця в Солом’янському районі м. Києва.

По sudosu |
Детальніше
Тра
30

Вітаємо ректора КДАіС професора архієпископа Білогородського Сильвестра з Днем народження!

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико Ректоре! Прийміть щирі вітання від членів адміністрації, викладачів, співробітників, студентів і вихованців Київської духовної академії і семінарії з Днем Вашого народження.

По Oleg Nad |
Детальніше
Тра
29

Ректор КДА взяв участь у богослужінні в Городницькому ставропігійному Свято-Георгіївському чоловічому монастирі

На завершення Літургії був звершений чин славління біля ікони священномученика Олександра, єпископа Єрусалимського, після чого архіпастирі привітали архієпископа Олександра з Днем Ангела.

По Святослав |
Детальніше
Тра
28

У сьому Неділю після Пасхи архієпископ Сильвестр молився за богослужінням у Києво-Печерській Лаврі

Божественну літургію в храмі на честь преподобного Агапіта Печерського у Києво-Печерській Лаврі очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Oleg Nad |
Детальніше