Ректор КДА

Лис
13

Ректор КДАіС взяв участь у засіданні Собору єпископів УПЦ

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у засіданні Собору єпископів Української Православної Церкви, що проходив на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лис
13

В КДАіС помолились за упокій спочилого ректора КДА прот. Миколая Забуги

Літію з нагоди 4-ї річниці від дня смерті колишнього ректора КДА очолив голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент.

По Chuley |
Детальніше
Лис
11

В Київських духовних школах помолились за дітей-сиріт

У Всеукраїнський день молитви за дітей-сиріт, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері звершено молебень за дітей, котрі залишилися без батьківського піклування.

По Chuley |
Детальніше
Лис
0

Неділя 24-а після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лис
10

Всенічне бдіння напередодні Неділі 24-ї після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр молився за Всенічним бдінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лис
09

Вітальне слово Предстоятеля УПЦ з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на урочистому річному Акті Київських духовних шкіл в день пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії (ВІДЕО).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
09

В Київських духовних школах відбувся урочистий річний Акт (+відео)

Урочистості з нагоди Актового дня Київської духовної академії і семінарії очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Лис
09

В Київських духовних школах вшанували пам’ять свого Небесного покровителя (+відео)

За святковою Божественною літургією, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, молились ректор, професорсько-викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 3712345...102030...Last »