Хор КДА

Вер
13

День пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського

З нагоди престольного свята єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь благовірного князя Олександра, що у Дарницькому районі.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
11

День пам’яті Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна (+відео)

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі Голосіївського благочиння.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
10

Єпископ Білогородський Сильвестр молився за Всенічним бдінням у Києво-Печерській Лаврі напередодні дня пам’яті Усікновення глави Іоанна Предтечі

Богослужіння в Успенському соборі очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
10

У день святкування Собору преподобних отців, які у Дальніх печерах спочивають, єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у Божественній літургії у Києво-Печерській Лаврі

Ректор Київських духовних шкіл співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за богослужінням в Успенському соборі Лаври.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
09

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті Собору преподобних отців, які у Дальніх печерах спочивають

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за богослужінням в Успенському соборі Лаври.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
08

Божественна літургія у Неділю 12-ту після П’ятидесятниці

Ректор КДАіС співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією в Успенському соборі Лаври.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Вер
01

З нагоди початку нового навчального року в Київських духовних школах звершено молебень перед мощами преподобного Нестора Літописця (+відео)

Хресний хід та святковий молебень очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Сер
31

Напередодні Неділі 11-ї після П’ятидесятниці ректор, адміністрація та викладачі Київських духовних шкіл молились за Всенічним бдінням в Києво-Печерській Лаврі

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 512345