Хіротонія

Тра
02

Страсна Седмиця в КДА. Великий Четвер. Спомин Тайної Вечері

Після Євхаристичного канону владика ректор рукоположив у сан диякона студента ІІ курсу Київської духовної академії монаха Феодосія (Костючика).

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Кві
20

Ректор КДАіС взяв участь в архієрейській хіротонії у Києво-Печерській Лаврі

За Літургією була звершена архієрейська хіротонія клірика Одеської єпархії архімандрита Аліпія (Цушка) у єпископа Тарутинського, вікарія Одеської єпархії.

По Святослав |
Детальніше
Кві
19

Архієпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у нареченні кандидатів у єпископи

Чин наречення очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Бер
31

Божественна літургія та постриг у читці вихованців 4-го класу КДС у Києво-Печерській Лаврі (+ВІДЕО)

Перед Літургією Блаженніший Митрополит Онуфрій та владика ректор звершили традиційний щорічний чин постригу у читці вихованців 4-го випускного класу Київської духовної семінарії.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Вер
11

В Київських духовних школах розпочався новий навчальний рік з молитви (+ВІДЕО)

На завершення урочистостей біля храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», яке знаходиться на території монастиря було зроблене загальне фото, після чого відбулись святкова трапеза та класні години для студентів і вихованців Київських духовних шкіл.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Чер
05

Вітаємо доцента архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора з 40-річчям та річницею архієрейської хіротонії!

Київські духовні школи щиро вітають Вас, дорогий Владико, з 40-річчям з Дня народження та 6-ою річницею архієрейської хіротонії!

По Oleg Nad |
Детальніше
Тра
28

У сьому Неділю після Пасхи архієпископ Сильвестр молився за богослужінням у Києво-Печерській Лаврі

Божественну літургію в храмі на честь преподобного Агапіта Печерського у Києво-Печерській Лаврі очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Oleg Nad |
Детальніше
Тра
25

Архієпископ Сильвестр звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі на Деміївці (+ВІДЕО)

Після закінчення богослужіння архієпископ Сильвестр привітав присутніх зі святом, передав вітання від Блаженнішого Митрополита Онуфрія з престольним святом та благословив трапезу, яку парафія приготувала для вірян.

По Святослав |
Детальніше
Тра
21

Архієпископ Сильвестр звершив Літургію в Академічному храмі у 6-ту Неділю після Пасхи (+ВІДЕО)

Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили члени адміністрації, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

По Святослав |
Детальніше
Тра
07

Божественна Літургія у Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого (+ВІДЕО)

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі та захист від ворога. Віряни звернулися до Бога з проханням захистити нашу державу від ворогів та зберегти усіх громадян від негативних наслідків війни. Також, були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

По Святослав |
Детальніше