Хіротонія

Гру
09

Божественна літургія у день 29-ї річниці архієрейської хіротонії Предстоятеля УПЦ (+відео)

Разом з численним єпископатом та духовенству Предстоятелю УПЦ співслужив ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр.

Детальніше
Гру
02

В Київських духовних школах відбувся ставленицький іспит

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра в Київських духовних школах відбувся ставленицький іспит.

Детальніше
Чер
03

В КДАіС відбувся ставленицький іспит

З благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра, відбувся ставленицький іспит кандидата у священний сан.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
06

Ректор КДАіС взяв участь у єпископській хіротонії в Києво-Печерській Лаврі

Єпископ Білогородський Сильвестр співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви за Божественною літургією, за якою була звершена єпископська хіротонія архімандрита Амвросія (Скобіоли).

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
05

Відбулось наречення у єпископи проректора КДА з виховної роботи архімандрита Амвросія (Вайнагія)

Наречення у Аннозачатіївському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Бер
17

Божественна Літургія у Неділю Торжества Православ’я

За Божественною літургією Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій рукоположив у сан диякона вихованця 4-го класу Семінарії Віталія Жакуна.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Гру
19

Звершена єпископська хіротонія доцента КДА архімандрита Діонісія (Пилипчука)

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у єпископській хіротонії архімандрита Діонісія (Пилипчука), яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Гру
18

В Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері відбувся чин наречення у єпископа

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у нареченні у єпископа доцента КДА архімандрита Діонісія (Пилипчука) та архімандрита Андрія (Василашку)+ВІДЕО

По Kornilov Denis |
Детальніше