митрополит Антоній

Вер
14

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у богослужінні в Городницькому ставропігійному чоловічому монастирі

Богослужіння з нагоди престольного свята одного з храмів обителі очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
11

Богослужіння напередодні Неділі 12-ої після П’ятидесятниці

Всенічне бдіння в Академії звершили Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
11

У свято Усікновіння глави святого Іоанна Предтечі єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у богослужінні в Спасо-Преображенському чоловічому монастирі с. Княжичі

Божественну літургію в обителі очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
10

Керуючий справами УПЦ та ректор КДА звершили Всенічне бдіння напередодні свята Усікновіння глави святого Іоанна Предтечі

Архіпастирям в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері співслужили члени адміністрації та викладачі Київських духовних шкіл у священному сані.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
01

На початку навчального року в КДАіС звершено молебень перед мощами прп. Нестора Літописця (+великий фоторепортаж, відео)

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
01

Академія виступила організатором виставки «Українська Православна Церква: молитва за Батьківщину. До 30-річчя Незалежності України»

Виставку відкрив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. 

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
01

В Київських духовних школах розпочався новий навчальний рік (+фото і відео)

З нагоди початку нового навчального року в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була відслужена урочиста Божественна літургія.

По Oleg Nad |
Детальніше
Сер
25

Вітаємо з Днем народження заслуженого професора митрополита Бориспільського і Броварського Антонія!

У день Вашого народження прийміть щирі вітання ректора, професорсько-викладацької корпорації, співробітників, студентів і вихованців Київської духовної академії і семінарії.

По Oleg Nad |
Детальніше