митрополит Антоній

Жов
0

Свято Покрову Пресвятої Богородиці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль, з нагоди престольного свята.

По Chuley |
Детальніше
Жов
10

Всенічне бдіння напередодні свята Собору отців Ближніх печер

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
22

День пам’яті святителя Феодосія Чернігівського

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні у Свято-Троїцькому соборі Чернігова, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
21

В Київських духовних школах молитовно відсвяткували престольне свято Академічного храму

У день престольного свята ректор, професорсько-викладацька корпорація, співробітники та студенти Київських духовних шкіл молились за Божественною літургією, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
20

Всенічне бдіння напередодні престольного свята Академічного храму КДАіС

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
15

Всенічне бдіння напередодні Неділі 16-ї після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр молився за Всенічним бдінням в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Вер
02

Перед початком навчання в Київських духовних школах звершено молебень

З нагоди початку нового навчального року в Київських духовних школах був звершений традиційний хресний хід та молебень перед мощами небесного покровителя КДАіС преподобного Нестора Літописця, який очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Вер
02

В Київських духовних школах розпочався новий навчальний рік

Ректор, професорсько-викладацька корпорація, співробітники та студенти Київських духовних шкіл розпочали новий навчальний рік зі спільного богослужіння, яке очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 512345