митрополит Антоній

Чер
15

В Київській духовній академії відбувся урочистий акт до дня випуску

З нагоди свята на честь Києво-Братської ікони Божої Матері та до дня випуску в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була відслужена Божественна літургія, після закінчення якої відбулось вручення дипломів випускникам КДАіС про здобуття духовної освіти.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Чер
14

Всенічне бдіння напередодні святкування на честь Києво-Братської ікони Божої Матері

В Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері було відслужене святкове Всенічне бдіння напередодні святкування на честь Києво-Братської ікони Божої Матері та з нагоди випуску в Київських духовних школах.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
27

Святкова утреня напередодні дня Святого Духа

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Chuley |
Детальніше
Тра
26

Всенічне бдіння напередодні П’ятидесятниці

Єпископ Білогородський Сильвестр, ректор Київської духовної академії і семінарії молився за Всенічним бдінням напередодні П’ятидесятниці в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
21

В Академії молитовно вшанували св.ап. Іоанна Богослова

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері з нагоди свята очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
09

У День Перемоги Київські духовні школи вшанували загиблих у Другій світовій війні

У 73-ту річницю перемоги над фашизмом ректор Академії єпископ Білогородський Сильвестр, викладачі та студенти Київських духовних шкіл помолилися за упокій спочилих у Другій світовій війні біля стели на могилі Невідомого солдата в Парку Вічної Слави у м. Києві.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
29

Неділя 4-та після Пасхи, про розслабленого

Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
08

Пасха Христова. Світле Христове Воскресіння

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь в урочистому Пасхальному богослужінні в Києво-Печерській Лаврі.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 3123