митрополит Антоній

Гру
14

Всенічне бдіння напередодні Неділі 26-ї після П’ятидесятниці

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви за богослужінням у Трапезному храмі Лаври.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Гру
13

Ректор КДАіС взяв участь в освяченні храму Різдва Христового на Березняках та архієрейській хіротонії (+відео)

Єпископ Білогородський Сильвестр співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією у храмовому комплексі на честь Різдва Христового на Березняках

Детальніше
Гру
12

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті апостола Андрія Первозванного (+відео)

Єпископ Білогородський Сильвестр співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за богослужінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври

Детальніше
Гру
03

Всенічне бдіння напередодні свята Введення у храм Пресвятої Богородиці (+відео)

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр молився за соборним богослужінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Детальніше
Лис
24

Божественна літургія у Неділю 23-тю після П’ятидесятниці (+відео)

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією в Свято-Троїцькому соборі м. Києва, що на Троєщині.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
23

Єпископ Білогородський Сильвестр молився за Всенічним бдінням напередодні неділі 23-ї після П’ятидесятниці (+відео)

Богослужіння в Успенському соборі очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Детальніше
Лис
23

Ректор КДАіС взяв участь у церемонії вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

Єпископ Білогородський Сильвестр помолився за упокій спочилих жертв Голодомору 1932-1933 років на території Національного музею «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні».

Детальніше
Лис
23

В Академії відкрилась виставка, присвячена Блаженнішому Митрополиту Володимиру (Сабодану)

На виставці в Церковно-археологічному музеї представлені особисті речі Блаженнішого Митрополита Володимира, а також нагороди, стародруки, облачення та ікони, подаровані ним музею “Православна Україна” та ЦАМу Київських духовних шкіл.

По Kornilov Denis |
Детальніше