митрополит Антоній

Лип
28

Відбулось прославлення у лику святих ректорів та професора КДА: святителя Сильвестра (Малеванського), святителя Василія (Богдашевського) та священномученика Олександра Глаголєва

Прославлення відбулось за Божественною літургією у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
26

Вийшло з друку нове видання з історії Київських духовних шкіл: «Святитель Сильвестр (Малеванский): жизнеописание, воспоминания, документы»

Цим виданням відкривається серія книг під загальною назвою ««Материалы и исследования по истории Киевской духовной академии».

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
24
Лип
23

Ректор, викладачі та студенти Київських духовних шкіл привітали керуючого справами УПЦ з Днем Ангела

Після Божественної літургії в Успенському соборі Лаври ректор, викладачі та студенти Київських духовних шкіл привітали митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з Днем небесного покровителя.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
23

День пам’яті преподобного Антонія Печерського — засновника Києво-Печерської Лаври

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у святкуваннях з нагоди дня пам’яті засновника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
22

Напередодні дня пам`яті преподобного Антонія Печерського ректор КДАіС молився за Всенічним бдінням у Києво-Печерській Лаврі

Богослужіння в Успенському соборі Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
23

Київські духовні школи щиро вітають митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з Днем Ангела!

Ваше Високопреосвященство, прийміть щирі вітання з днем пам’яті Вашого Небесного покровителя — преподобного Антонія Печерського!

По Kornilov Denis |
Детальніше
Чер
29

Всенічне бдіння напередодні Неділі 2-ї після П’ятидесятниці, Всіх святих, що в землі Руській просіяли

Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр звершили Всенічне бдіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 1612345...10...Last »