митрополит Антоній

Сер
18

Всенічне бдіння напередодні Преображення Господнього

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

По Chuley |
Детальніше
Лип
23

Привітання керуючого справами Української Православної Церкви у день тезоіменитства

У день пам’яті преподобного Антонія Печерського Київські духовні школи привітали керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з днем тезоіменитства.

По Chuley |
Детальніше
Лип
23

Святкове богослужіння в день пам’яті преподобного Антонія Печерського

Ректор КДА Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у Божественній літургії в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, у день пам’яті преподобного Антонія Печерського.

По Chuley |
Детальніше
Лип
17

Всенічне бдіння напередодні свята прп. Сергія Радонезького

Богослужіння очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра.

По Chuley |
Детальніше
Лип
17

В Академії молитовно вшанували святих Царственних страстотерпців

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері з нагоди свята очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Chuley |
Детальніше
Лип
15

Неділя 7-ма після П’ятидесятниці

Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лип
14

Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після П’ятидесятниці

Богослужіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Чер
25

Ректор Академії взяв участь у богослужінні у день тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Онуфрія

25 червня 2018 року, у день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Божественну літургію очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 41234