Новини

Чер
01

В Академічному храмі звершена панахида за новопреставленим архімандритом Романом (Подлубняком)

Заупокійне богослужіння звершив проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій у співслужінні членів адміністрації, викладачів та студентів Київських духовних шкіл у священному сані.

По Святослав |
Детальніше
Чер
01

Собор святих КДА: Священномученик Антоній, єпископ Білгородський (+1938)

Офіційний сайт Київської духовної академії продовжує серію публікацій “Рік з КДА”, у якій будуть опубліковані житія подвижників благочестя, котрі входять до Собору святих КДА, у день їх пам’яті.

По Святослав |
Детальніше
Чер
01

Відійшов до Господа викладач та регент Київських духовних шкіл архімандрит Роман (Подлубняк)

З великим сумом повідомляємо про смерть викладача та багаторічного регента Київської духовної академії і семінарії архімандрита Романа (Подлубняка). Він відійшов до Бога 1 червня 2023 року на 53 році життя.

По sudosu |
Детальніше
Чер
01

Ректор КДА звершив Літургію з випускниками Київських духовних шкіл

Наприкінці Літургії владика ректор привітав випускників із звершенням спільної молитви, побажав випускникам Божої допомоги на прийдешніх захистах випускних кваліфікаційних робіт та звернувся з архіпастирським словом. Він наголосив, що незважаючи на всі ті події, які пережили студенти, вони стануть сильнішими та мужнішими, оскільки молитва та віра допомагають подолати будь-які перешкоди.

По Святослав |
Детальніше
Тра
31

Соборний акафіст перед Києво-Братською іконою Божої Матері

Читання Акафіста звершив духівник та завідувач заочного відділення архімандрит Маркел (Павук) у співслужінні членів адміністрації, викладачів, студентів та цьогорічних випускників Київських духовних шкіл у священному сані.

По Oleg Nad |
Детальніше
Тра
31

Відбувся захист бакалаврських робіт вихованців 4-го класу Семінарії

Всього успішно було захищено 30 випускних бакалаврських робіт.

По Святослав |
Детальніше
Тра
30

У Недільній школі при КДАіС відзначили завершення навчального року

Святковий подячний молебень в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері звершив куратор Недільної школи архімандрит Маркел (Павук).

По Святослав |
Детальніше
Тра
30

Архієпископ Білогородський Сильвестр молитовно відзначив День свого народження

З нагоди свята Високопреосвященніший іменинник очолив урочисту соборну Божественну літургію в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця в Солом’янському районі м. Києва.

По sudosu |
Детальніше