Новини

Лис
17

Професор КДА взяв участь в Актовому дні Мінської духовної академії

Професор протоієрей Ростислав Снігірьов взяв участь у Божественній літургії та виголосив вітальне слово ректора КДАіС на урочистому Акті.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
18

Відслужена заупокійна літія на могилі викладача КДС прот. Костянтина Ружицького з нагоди 55-річчя з дня його преставлення

Заупокійне богослужіння звершили ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр та проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
17

Ректор КДАіС взяв участь у освяченні столичного храму на честь благовірного князя Олександра Невського (+відео)

Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у освяченні столичного храму на честь благовірного князя Олександра Невського Солом’янського благочиння міста Києва.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
16

До 55-річчя з дня смерті викладача КДС прот. К. Ружицького вихованці Київських духовних шкіл прибрали на місці його поховання

Викладач Київської духовної семінарії, а згодом ректор Московської духовної академії протоієрей Костянтин Ружицький похований на Святошинському кладовищі столиці.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
16

Ректор КДАіС звершив вечірнє богослужіння напередодні Неділі 22-ї після П’ятидесятниці

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив Всенічне бдіння в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

Детальніше
Лис
16

Офіційний сайт Київських духовних шкіл отримав золоту медаль за кращий дизайн вищого навчального закладу

Під час міжнародної виставки «Освіта та кар’єра — День студента 2019» відбулось вручення нагород. Сайт КДАіС отримав нагороду у номінації «Кращий дизайн офіційного сайту вищого навчального закладу».

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
15

Київська духовна академія і семінарія бере участь у виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2019»

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, Київські духовні школи традиційно на виставці представляє завідувач Бібліотеки та Церковно-археологічного музею архімандрит Дамаскін (Лебедь), а також студенти і вихованці Академії і Семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Лис
15

Ректор КДАіС відвідав «ОХМАТДИТ» та передав від Української Православної Церкви комп’ютерне медобладнання

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, владика ректор також удостоїв лікарів закладу орденів святителя Луки Кримського за труди на благо Святої Церкви та порятунок невинних дитячих життів.

По Kornilov Denis |
Детальніше