Всенічне бдіння в Академії напередодні Неділі четвертої після Пасхи, про розслабленого

Богослужбові піснеспіви виконували хори студентів Київських духовних шкіл під управлінням регентів архімандрита Леонтія (Тупкала) та ієромонаха Іоасафа (Міронова).

День пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в КДАіС та випуск вихованців 4-го класу КДС заочного відділення

Після завершення богослужіння, відбувся випуск заочного відділення Київської духовної семінарії. До випускників звернувся владика ректор зі словами настанов та подякував їм за 4 роки навчання Київських духовних школах.

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія

Богослужбові піснеспіви виконував хор студентів Київських духовних шкіл під управлінням регента ієродиякона Інокентія (Бабія).

Студенти І курсу магістратури КДА відвідали Міжнародний центр культури і мистецтв (Жовтневий)

Студенти мали змогу почути захоплюючий весняний концерт від легендарного хору імені Г.Верьовки "Несемо піснею добро". Захід занурив присутніх у неповторний світ української музики, даруючи насолоду від неперевершеного виконання найкращих народних та авторських композицій.

Публікації

Всі публікації

Проповідь ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра в Неділю четверту після Пасхи, про розслабленого

Цей чоловік був вдячний і захоплений тим, що звершив над ним Іісус Христос, тому отримавши зцілення, розслаблений розповідає всім ім'я свого Цілителя для того, щоб інші також змогли отримати зцілення і спасіння

Собор святих КДА: святитель Антоній (Смирницький), архієп. Воронезький і Задонський (+1846)

Офіційний сайт Київської духовної академії розпочинає публікацію житій подвижників благочестя, котрі входять до Собору святих КДА у день їх пам’яті.

Собор святих КДА: Києво-Братська ікона Божої Матері (1650-ті рр.)

Офіційний сайт Київської духовної академії продовжує серію публікацій “Рік з КДА”, у якій будуть опубліковані житія подвижників благочестя, котрі входять до Собору святих КДА, у день їх пам’яті.

Вітаємо доцента КДА та регента академічного хору архімандрита Леонтія (Тупкала) з Днем народження!

Молитвами і покровительством собору святих Київської духовної Академії, нехай Господь дарує Вам міцне здоров’я, благополуччя, мир і Христову радість в серці на всіх шляхах Вашого земного життя.