Новини

Тра
25

Всенічне бдіння в Академії напередодні Неділі четвертої після Пасхи, про розслабленого

Богослужбові піснеспіви виконували хори студентів Київських духовних шкіл під управлінням регентів архімандрита Леонтія (Тупкала) та ієромонаха Іоасафа (Міронова).

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Тра
24

День пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в КДАіС та випуск вихованців 4-го класу КДС заочного відділення

Після завершення богослужіння, відбувся випуск заочного відділення Київської духовної семінарії. До випускників звернувся владика ректор зі словами настанов та подякував їм за 4 роки навчання Київських духовних школах.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Тра
23

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія

Богослужбові піснеспіви виконував хор студентів Київських духовних шкіл під управлінням регента ієродиякона Інокентія (Бабія).

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Тра
23

Студенти І курсу магістратури КДА відвідали Міжнародний центр культури і мистецтв (Жовтневий)

Студенти мали змогу почути захоплюючий весняний концерт від легендарного хору імені Г.Верьовки “Несемо піснею добро”. Захід занурив присутніх у неповторний світ української музики, даруючи насолоду від неперевершеного виконання найкращих народних та авторських композицій.

По Святослав |
Детальніше
Тра
23

В КДАіС відбулось засідання Виховної ради

Під час Виховної ради були обговорені внутрішні питання виховного процесу в Київських духовних школах та низку інших важливих питань, що стосуються життя та діяльності Академії у ІІ семестрі навчального року.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Тра
23

Ректор КДА звершив Літургію з випускниками Київських духовних шкіл

Наприкінці Літургії владика ректор привітав випускників із звершенням спільної молитви, побажав випускникам Божої допомоги на прийдешніх захистах випускних кваліфікаційних робіт та звернувся зі словом проповіді.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Тра
22

Соборний акафіст напередодні вшанування Києво-Братської ікони Божої Матері

Богослужіння очолив вчений секретар архімандрит Митрофан (Божко) у співслужінні членів адміністрації, викладачів, студентів та цьогорічних випускників Київських духовних шкіл у священному сані.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Тра
22

Ректор Академії очолив Літургію в жіночому монастирі на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» с. Фасова Київської області

На завершення владика ректор звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав єпископа Кирила та усіх присутніх з малим престольним святом соборного храму монастиря.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Тра
22

Божественна літургія в Академії у день свята перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая

Після закінчення богослужіння завідувач заочним відділенням архімандрит Маркел (Павук) привітав отця Леонтія з Днем народження та вручив йому просфору.

По Шевчук Олександр |
Детальніше
Тра
21

Всенічне бдіння в Академічному храмі напередодні дня пам’яті святителя і чудотворця Миколая

За богослужінням також молились викладачі, студенти та вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни Академічного храму та паломники обителі.

По Святослав |
Детальніше