єпископ Сильвестр

Бер
26

В КДАіС відбулось засідання Виховної ради

Під час Виховної ради були обговорені внутрішні питання виховного процесу в Київських духовних школах та низку інших важливих питань, що стосуються життя та діяльності Академії у ІІ семестрі навчального року.

По Святослав |
Детальніше
Сер
20

Проповедь архиепископа Белогородского Сильвестра в Неделю 11-ю по Пятидесятнице

Проповедь ректора Киевской духовной академии и семинарии епископа Белогородского Сильвестра на Воскресное Евангельское чтение в Неделю 11-ю по Пятидесятнице (Мф. 18:23-35)

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
22

Київська духовна академія та Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України підписали Меморандум про співпрацю

Документ передбачає проведення спільних інформаційних, освітніх, комунікативних заходів, науково-практичних конференцій, семінарів, «круглих столів», тренінгів та реалізацію інших проектів за участю здобувачів вищої освіти, працівників та науково-педагогічних працівників сторін.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
21

Київські духовні школи молитовно відзначили престольне свято Академічного храму Різдва Пресвятої Богородиці (фото, відео)

Соборне урочисте богослужіння очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні владики ректора, професорсько-викладацької корпорації, гостей та студентів КДАіС у священному сані.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
20

Всенічне бдіння напередодні престольного свята Академічного храму Різдва Пресвятої Богородиці (+ВІДЕО)

Всенічне бдіння очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
17

Богослужіння в КДА напередодні Неділі 14-ої після П’ятидесятниці

В Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері було відслужено Всенічне бдіння, яке очолив духівник та завідувач заочним відділенням архімандрит Маркел (Павук) у співслужінні членів адміністрації, викладачів та студентів Київських духовних шкіл у священному сані.

По Oleg Nad |
Детальніше
Чер
17

Триває конкурс на кращу проповідь серед студентів і випускників КДАіС

Переможці конкурсу будуть нагороджені премією імені святителя Петра Могили І-ІІІ степені, а їхні проповіді будуть розміщені на YouTube-каналі Київської духовної академії.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
13

На кафедрі церковно-практичних дисциплін заслухали звіти студентів аспірантури та магістратури

Згідно з порядком денним, на засіданні були заслухані звіти студентів аспірантури та II курсу магістратури, затверджені теми письмових робіт, а також розглянуті прохання про затвердження тем для наукових робіт.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
11

Неділя 13-та після П’ятидесятниці, Ускіновення святого славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

За богослужінням також молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах.

По Oleg Nad |
Детальніше
Вер
11

Архієпископ Сильвестр звершив Літургію в Академії у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, свято Усікновення глави Іоанна Предтечі

За Літургією були піднесені прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Також були піднесені прохання на єктенії за упокій усіх спочилих православних християн.

По Oleg Nad |
Детальніше