Події

Всі Анонс Анонс Анонс Публікації Публікації Новини Публікації Новини Новини

Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

Безкоштовно

У день свята ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр молився за соборним богослужінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

В 21:30

Всенічне бдіння напередодні свята Богоявлення

Безкоштовно

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр молився за соборним богослужінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

В 21:30

Ректор Київських духовних шкіл молитовно відсвяткував свій День Ангела

Безкоштовно

У день пам’яті святителя Сильвестра, Папи Римського, єпископ Білогородський Сильвестр очолив святкову Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

В 21:30

Київські духовні школи від щирого серця вітають владику ректора з Днем Ангела!

Безкоштовно

Адміністрація, викладачі, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл щиро вітають свого ректора — єпископа Білогородського Сильвестра з днем пам’яті святителя Сильвестра, Папи Римського.

В 21:30

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті святителя Сильвестра, Папи Римського

Безкоштовно

Напередодні дня тезоіменитства ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері було звершено Всенічне бдіння.

В 21:30
Page 1 of 8412345...102030...Last »