Події

Всі Анонс Публікації Новини

Служіння ректора

Безкоштовно

Єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в храмі на честь Святої Трійці Голосіївського благочиння м. Києва, з нагоди престольного свята.

В 04:00

Всенічне бдіння напередодні П’ятидесятниці

Безкоштовно

Єпископ Білогородський Сильвестр, ректор Київської духовної академії і семінарії молився за Всенічним бдінням напередодні П’ятидесятниці в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

В 20:30

Ректор Академії відвідав Православний ординаріат Війська Польського у Варшаві

Безкоштовно

На запрошення архієпископа Вроцлавського і Щецинського Георгія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр відвідав Православний ординаріат Війська Польського у Варшаві.

В 20:30

Єпископ Сильвестр відслужив заупокійну літію на могилі архієпископа Єремії (Анхим’юка)

Безкоштовно

Офіційна делегація КДА разом з архієпископом Вроцлавським і Щецинським Георгієм відвідала храм преподобного Іоанна Лествічника у Варшаві та розташоване біля храму православне кладовище, де ректор КДА єпископ Білогородський Сильвестр звершив заупокійну літію на могилі архієпископа Єремії (Анхим’юка).

В 09:30

Офіційна делегація КДА відвідала Варшавську духовну семінарію

Безкоштовно

Делегацію з Києва на чолі з ректором КДА єпископом Білогородським Сильвестром зустрічали архієпископ Вроцлавський і Щецинський Георгій та ректор Семінарії протоієрей Георгій Тофілюк.

В 05:30
Page 1 of 3412345...102030...Last »