Події

Всі Анонс Публікації Новини

В Академічному храмі звершена панахида за новопреставленим архімандритом Романом (Подлубняком)

Безкоштовно

Заупокійне богослужіння звершив проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій у співслужінні членів адміністрації, викладачів та студентів Київських духовних шкіл у священному сані.

В 23:30

Собор святих КДА: Священномученик Антоній, єпископ Білгородський (+1938)

Безкоштовно

Офіційний сайт Київської духовної академії продовжує серію публікацій “Рік з КДА”, у якій будуть опубліковані житія подвижників благочестя, котрі входять до Собору святих КДА, у день їх пам’яті.

В 23:30

Відійшов до Господа викладач та регент Київських духовних шкіл архімандрит Роман (Подлубняк)

Безкоштовно

З великим сумом повідомляємо про смерть викладача та багаторічного регента Київської духовної академії і семінарії архімандрита Романа (Подлубняка). Він відійшов до Бога 1 червня 2023 року на 53 році життя.

В 23:30

Ректор КДА звершив Літургію з випускниками Київських духовних шкіл

Безкоштовно

Наприкінці Літургії владика ректор привітав випускників із звершенням спільної молитви, побажав випускникам Божої допомоги на прийдешніх захистах випускних кваліфікаційних робіт та звернувся з архіпастирським словом. Він наголосив, що незважаючи на всі ті події, які пережили студенти, вони стануть сильнішими та мужнішими, оскільки молитва та віра допомагають подолати будь-які перешкоди.

В 23:30

Соборний акафіст перед Києво-Братською іконою Божої Матері

Безкоштовно

Читання Акафіста звершив духівник та завідувач заочного відділення архімандрит Маркел (Павук) у співслужінні членів адміністрації, викладачів, студентів та цьогорічних випускників Київських духовних шкіл у священному сані.

В 23:30