Події

Всі Анонс Публікації Новини

Всенічне бдіння в Академії напередодні Неділі четвертої після Пасхи, про розслабленого

Безкоштовно

Богослужбові піснеспіви виконували хори студентів Київських духовних шкіл під управлінням регентів архімандрита Леонтія (Тупкала) та ієромонаха Іоасафа (Міронова).

В 23:30

Проповідь ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра в Неділю четверту після Пасхи, про розслабленого

Безкоштовно

Цей чоловік був вдячний і захоплений тим, що звершив над ним Іісус Христос, тому отримавши зцілення, розслаблений розповідає всім ім'я свого Цілителя для того, щоб інші також змогли отримати зцілення і спасіння

В 23:30

День пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в КДАіС та випуск вихованців 4-го класу КДС заочного відділення

Безкоштовно

Після завершення богослужіння, відбувся випуск заочного відділення Київської духовної семінарії. До випускників звернувся владика ректор зі словами настанов та подякував їм за 4 роки навчання Київських духовних школах.

В 23:30

Студенти І курсу магістратури КДА відвідали Міжнародний центр культури і мистецтв (Жовтневий)

Безкоштовно

Студенти мали змогу почути захоплюючий весняний концерт від легендарного хору імені Г.Верьовки "Несемо піснею добро". Захід занурив присутніх у неповторний світ української музики, даруючи насолоду від неперевершеного виконання найкращих народних та авторських композицій.

В 23:30

В КДАіС відбулось засідання Виховної ради

Безкоштовно

Під час Виховної ради були обговорені внутрішні питання виховного процесу в Київських духовних школах та низку інших важливих питань, що стосуються життя та діяльності Академії у ІІ семестрі навчального року.

В 23:30