Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у богослужінні в жіночому монастирі на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» на Київщині

05.10.2019

Почати

05.10.2019 - 20:30

Кінець

05.10.2019 - 20:30

Категорії

Новини

У суботу, 5 жовтня 2019 року, з нагоди особливого вшанування ікони Божої Матері «Услишательниця» у Свято-Миколаївському храмі жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» с. Фасова Макарівського району Київської області була звершена святкова Божественна літургія.

 

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, богослужіння очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Разом із архієреями УПЦ та духовенством Його Високопреосвященству співслужив ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр.

 

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні та єдність Святого Православ’я.

 

Після читання Святого Євангелія митрополит Антоній звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

 

Після закінчення богослужіння було звершено молебень перед монастирською іконою Пресвятої Богородиці «Услишательниця» та хресний хід навколо храму.

Наостанок Високопреосвященніший владика передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви і вручив церковні нагороди благодійникам обителі.

 

Прес-служба КДА / фото С. Росоха

69

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ