Єпископ Білогородський Сильвестр звершив відспівування академіка Гончаренка В.Г.

06.03.2018

Почати

06.03.2018 - 21:30

Кінець

06.03.2018 - 21:30

Категорії

Новини

У вівторок третьої седмиці Великого посту, 6 березня 2018 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр звершив відспівування Владлена Гнатовича Гончаренка — відомого юриста, педагога, професора, академіка Національної академії правових наук України, декана юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 1987 по 1997 рр. Владлен Гнатович відійшов у вічність 4 березня 2018 року на 87 році.

 

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по м. Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Василій Русінка, а також духовенство столиці.

 

Провести в останню путь спочилого прийшли його рідні та близькі, а також колеги і студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

За богослужінням співав хор Київських духовних шкіл.

 

Після відспівування владика ректор звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому, зокрема, зазначив: «Смерть — це не вічна розлука, а тимчасовий сон тіла, через який відкривається радість воскресіння і вічного життя в Царстві Небесному. Смерть — це радісна зустріч спочилого з Христом, Який помер за гріхи кожного з нас і воскрес для нашого спасіння».

 

Поховання новопреставленого Гончаренка Владлена Гнатовича відбулося на Совському цвинтарі м. Києва.

 

Прес-служба КДА

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ