Богослужіння у Неділю 5-ту Святої Чотиридесятниці, прп. Марії Єгипетської

14.04.2019

Почати

14.04.2019 - 20:30

Кінець

14.04.2019 - 20:30

Категорії

Новини

У Неділю п’яту Великого посту, преподобної Марії Єгипетської, 14 квітня 2019 року, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні в Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

 

Божественну літургію святителя Василія Великого очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,  архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський Никодим, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія Лаври і гості у священному сані.

 

Перед Божественною літургією Першосвятитель разом з архіпастирями звершив традиційний щорічний постриг у читці вихованців 4-го випускного класу Київської духовної семінарії.

 

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словами проповіді.

 

За богослужінням молились викладачі, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, а також багаточисельні парафіяни та паломники Києво-Печерської обителі.

 

Літургію супроводжували митрополичі хори та хор Київської духовної академії під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка).

 

Після сугубої єктенії Предстоятель Української Православної Церкви підніс молитву за мир в Україні та про єдність Святого Православ’я.

 

В Академічному храмі Божественну літургію звершив проректор КДА з виховної роботи, вікарій Бориспільської єпархії, єпископ Згурівський Амвросій, у співслужінні академічного духовенства.

 

За богослужінням співав академічний хор під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкала).

 

Пряма трансляція з Академічного храму велась на офіційній сторінці Київських духовних шкіл у мережі Facebook.

 

Прес-служба КДА

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ