Вийшов з друку підручник зі Священного Писання Нового Заповіту (Четвероєвангеліє) авторства викладача КДАіС

31.10.2019

Почати

31.10.2019 - 21:30

Кінець

31.10.2019 - 21:30

Категорії

Новини

У четвер, 31 жовтня 2019 року, вийшов з друку навчальний посібник для 1-го класу духовної семінарії «Священное Писание Нового Завета. Четвероевангелие» під авторством викладача Київських духовних шкіл архімандрита Феофана (Меджидова). Підручник є продовженням серії наукових видань Київських духовних шкіл.

 

Видання посібника здійснено з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за сприяння Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського та Броварського Антонія.

 

Рецензентами виступили: протоієрей Ростислав Снігірьов, доктор богослов’я, професор Київської духовної академії та архімандрит Іоасаф (Морза), професор Київської духовної академії.

 

Посібник рекомендований Вченою радою Київської духовної академії і семінарії та підготований до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

 

Підручник складається з двох розділів, перший з яких присвячений ісагогіці Священного Писання, де розглядаються загальні відомості про Святе Писання, коротка історія новозавітного канону, історія тексту новозавітних книг, а також детально висвітлюється характер і особливості кожного Євангелія. У другій та основній частині детально аналізується кожна подія Священної Євангельської історії. Всі події подані у хронологічному порядку за класичною схемою розподілу. Для більш ясного і глибокого погляду на Євангельські події (паралельно з пасхальним принципом) у посібнику застосований географічний принцип свт. Феофана Затворника.

 

Загальний обсяг навчального посібника складає 464 сторінки.

 

Прес-служба КДА

2166

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ